O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

JSME TŘI, ALE NE RODINA PDF Tisk E-mail
Úterý, 08 červen 2021
Dobrý den, dostal jsem od kamarádky odkaz na tento časopis, že snad mi tu poradíte. Je mi 49, jsem dvacet let ženatý a mám čtrnáctiletou dceru. Jsem manuální pracovník, ale vydělávám docela dobře, mj. jsem nyní i „hodinový manžel“. Bohužel, s manželkou se neshodneme na výchově té naší holky. Oba ji máme rádi, ale asi to děláme špatně. Už to vypadá i s námi mizerně, i my se teď stále hádáme.

 

 

 

 

 

Manželka to sice s ní myslí dobře, ale není to ta pravá mazlivá maminka. Teď pracuje na home office, takže zvládá nejen domácnost, ale i práci.

Jen nezvládá dceru. Ta je dost svéhlavá, abych to řekl mírně. A manželka na ni při každé příležitosti děsně řve. Holka jí odmlouvá, pak odejde do svého pokoje, třískne dveřmi...

Já ženě řikám, že takhle se vychovávat nedá, věčně se s ní jen hádat. Jenže – já ji zase asi moc rozmazluju. Když malá za mnou přijde, vleze si ke mně na gauč, díváme se spolu na televizi, tak je mi dobře a hned mě to „utahaný tělo“ přestane bolet. A tak ze mne vždy vyrazí všechno, co chce. Já to vím, že by se to nemělo, ale …

 

Takže jeden bílý, druhý černý, a holka toho zneužívá. Navíc teď nějak začala víc mlsat, naučila se sama péct a už má na 156 cm 76 kg. Hrozný.

Prosím vás o radu, ne o to, abyste mne seřvali, jako to udělá manželka nebo moje matka. Jen nějakou radu, jak z toho všeho ven.

 

Díky předem,

BERNARD

 

 

Komentáře (4)add feed
... : *deeres*
Myslím, že s dcerou mlátí těžká puberta. Dobrá zpráva je, že z toho vyroste. A vy dva s manželkou byste se měli domluvit a utvořit jednotnou frontu. I když jsou rodiče ve výchově potomka zajedno, tak i tak je s puberťáky někdy hodně těžké pořízení. Vaše problémy jsi pojmenoval, tak se snad se ženou dokážeš domluvit. Ty se budeš krotit v rozmazlování a žena v hysterickém pokřikování. Když takhle jdete s výchovou proti sobě, tak dcera vás má na háku.
červen 08, 2021 16:09
... : andrea
No, jestli je to už delší dobu, tak asi máš před sebou velký úkol. Pokud manželka stále řve... tak buď budeš za zlého otce, který přestane všechno platit, nebo tě čeká nejprve boj s tvou ženou, aby se umírnila. Jenže, pokud je taková už dlouho, asi se ti nepovede změnit ženu a tím pádem ani dceru. Tady je, člověče, rada drahá!
červen 08, 2021 18:30
... : VodoměrkaM
No, jestli ten pes nebude zakopaný trošku jinde... manželka zvládá homeoffice, domácnost... a je z toho už docela vyflusnutá, takže na dceru už nemá nervy a ty, místo abys dceru taky trochu udržel v lati, jí všechno dovolíš a tím pádem možná i manželku trochu nakrkneš... proč se vlastně s dcerou hádají? Manželka po ní chce víc práce nebo méně jídla, a dcera nesouhlasí? Se ženou byste měli mít aspoň rámcově jasno, kterým směrem dál jít... otázka je, jak dlouho tento stav u vás trvá a jestli ještě půjde něco změnit... nebo co se změnilo? Není to i tím, že jsi nyní "i hodinový manžel", takže jsi víc pryč (a je jedno, že z toho jsou peníze, některé ženy by víc ocenily manželovu přítomnost doma) a když pak dojdeš, padneš na gauč, za tebou přiskočí dcera, zašvitoří, omotá si tě kolem prstu a ty jí slíbíš modré z nebe a žena se tak cítí nejen odstrčená, ale hlavně ve vás vidí dva spiklence proti ní, proti její výchově...
červen 09, 2021 09:11
... : mamča
Myslím, že Vodoměrka udeřila hřebík na hlavičku. Tam někde bude zakopaný pes.
Copak Ty nevidíš, že se dcerka prožírá k obezitě a následným mindrákům, když opominu riziko zdravotní ?
A jestli máma dceru nutí k pomáhání v domácnosti, tak je to jen dobře. V životě se jí to hodí víc, než být "tatínkova opečovávaná princeznička". S tím jednou v samostatném životě nutně narazí.

červen 09, 2021 10:14
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]