O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

KDYŽ MÁ JEDEN KRÁSNOU MANŽELKU ... PDF Tisk E-mail
Středa, 12 květen 2021
Přejít na obsah
KDYŽ MÁ JEDEN KRÁSNOU MANŽELKU ...
Strana 2
Život tropí hlouposti. Povím vám příběh z dob přítomnosti ruských vojsk, jak má žena bez jakéhokoliv plánu a nevědomky způsobila režimu a Ruské armádě značné škody. Hezká ženská, a ještě, když je to vaše manželka, to vyžaduje silné nervy. Chlapi ji na pokoji nenechají. Z obchodního hlediska ale měl její půvab svou hodnotu… Nastoupili jsme zaměstnání v restauraci třetí cenové skupiny. Pracoval jsem ve funkci  vedoucího restaurace, číšníka, skladníka a účetního. Má pěkná kuchařka dokázala do deseti hodin dopoledne uvařit šest druhů jídel, postarat se o dvouletého syna, a po dvanácti hodinách pracovní doby ještě zvládla hrátky v posteli.

 
 

Dnes bych na to potřeboval tři ženy.

 

Již první den potvrdil, že pěkná hostinské, je prostě pěkná hostinská. V nevelké vzdálenosti od restaurace se stavěly paneláky a v deset hodin dopoledne byla hospoda plná stavebních dělníků. V poledne nebylo co prodávat. Já měl pocit, že kdyby těm chlapům přinesla na talíři uvařenou podrážku z boty, tak by ji bez připomínek snědli. Na druhý den jsme již byli připraveni. Za čtrnáct dní si nás přijel ředitel restaurací osobně prohlédnout a potřásl nám rukama. Dělali jsme větší obrat, než hotel na náměstí. Na základě našich vynikajících výkonů dovolil rozšířit personál o další ženu, jejíž použitelnost se vztahovala jen na funkci pomocné síly v kuchyni.

 

V blízkosti tenkrát byla velká posádka ruských vojsk. Občas městečkem projížděly kolony aut a obrněných vozidel.  Na křižovatce před restaurací vždy postával ruský voják, mával červenými praporky, a řídil dopravu. Jednoho dne v podvečer se opět konal přesun ruských vojsk. V restauraci bylo málo hostů a tak jsem vše zvládal sám. Manželka zatím uložila synka k spánku a užila si sprchy. Jen tak v župánku se pak v teplém srpnovém večeru vyložila v okně našeho bytu nad restaurací, a pozorovala dění venku. Ruský vojín, řízen nenaplněným pudem, zaměřil svou pozornost k oknu, a svěřený úkol začal viditelně odbývat.

 

Okna slabě drnčela a já plácačkou z nudy vraždil mouchy. V okamžiku, když jsem jednu rozmázl, celý dům se zachvěl v základech a ozval se ohlušující rachot. Místnost se rychlostí blesku naplnila hustým šedivým prachem. Na několik dlouhých vteřin nastalo téměř hrobové ticho, které přerušily nadávky a kašel penzistů, kteří tu hráli mariáš. V pomalu si sedajícím prachu se pozvolna objevila obrovská díra ve zdi, v ní majestátně parkovalo obrněné vojenské vozidlo, zdobené velkými kusy kamene a cihel. Ze šoku při pohledu na tu spoušť mě i karbaníky probral nářek mé krasavice, jež k překvapení všech stála uprostřed restaurace.  

 

 

Míříme domů, vzkazují Rusku po referendu krymští politici - Aktuálně.cz

 

 

„Ježíšmaria, panenko skákavá! co se to tu stalo, já za nic nemůžu, to ten kluk pitomá, čuměl, kam nemá, já se ho jen ptala, jak se jmenuje, hodila jsem mu krabičku cigaret a potom ten tank...“ chrlila ze sebe, oděná v až moc krátkém župánku. Zakryl jsem jí ústa dlaní a pošeptal: „zatím to, prosím tě, radši nikomu nevyprávěj". Plácl jsem ji před penzisty po prdýlce a posla mrknout na synka,zda je v pořádku.

No, měli jsme pak týden zavřeno.

  
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]