O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


DĚTI "VE VELKÉM" - NYNÍ DEVATERČÁTKA! PDF Tisk E-mail
Středa, 05 květen 2021
stork baby PNGMožná, že jste někdy viděli známá osmerčata, která žijí teď v Kalifornii. Nadya Sulemanová, je přivedla na svět v roce 2009 – a není to dávno, co děti oslavily dvanácté narozeniny. Dokonce dost dlouho se vysílala reality show o jejich životě. Mj. jejich maminka má těch dětí celkem čtrnáct - není to žádná troškařka. Teď ji ovšem trumfla pětadvacetiletá Halima z Mali, které se narodila DEVATERČATA…

 

 

 

Octomom's Kids Now Are Seriously so Grown up — You'll Be Amazed

 

Sulemanovic osmerčata dnes

 

 

V Timbuktu, v Mali, čekala jedna maminka sedmerčata - Halima Cisse však toto úterý porodila císařským řezem devaterčata. Původně přitom lékaři očekávali, že dětí porodí „jen“ sedm. Dvě z nich ale v tom hemžení nebyly na ultrazvuku vidět. Pokud všechna miminka přežijí, půjde o nový světový rekord.

 

Porod ale proběhl v Maroku, kam byla Halima převezena v březnu, poté, co se zpráva o tom, že čeká sedmerčata rozšířila po zemi. Její převoz do země, kde měla větší šanci na to, že bezpečně porodí, zajistil sám prezident země Bah N'Daw. A tak začátkem tohoto týdne přivedla na svět čtyři chlapečky a pět holčiček.

 

 

Tři z dětí Halimy Cisse v inkubátoru.

 

Jsou to ještě broučci - v jednom inkubátoru jsou po třech

 

 

 

Pregnant Malian woman who was expecting seven babies gives birth to NINE

 

 

zdroj: https://www.dailymail.co.uk/news


 

Komentáře (1)add feed
... : mamča
Předpokládám, že děti nebyly počaty přirozenou cestou, takže zase pokus o rekord. Nějaký doktor si vybere ke svým pokusům sociálně slabou ženu, a pak si na ní udělá docenturu.
Jestli matka i děti přežijí, to už nikdo neřeší. Vždyť ty děti jsou nedonošené, mají pár deka, a kdo ví, které orgány mají nedovyvinuté, a kolik je třeba čeká různých bolestivých operací, aby přežily. Nefandím těmhle experimentům.
Osmerčata z Kalifornie jsou naštěstí zdravá. Ale jaký, s prominutím, mix spermií té paní poskytli na klinice, kde se nechala uměle oplodnit, je vidět na barvě kůže dětí. Od modrookého blonďáka, po snědou dívenku. Matka osmerčat plus dalších šesti dětí, žije bez partnera, ze sociálních dávek. Jaký start do života asi svým dětem připraví ona, i ta maminka z Mali ?
květen 06, 2021 06:20
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]