O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

KTERAK JSEM HRÁLA VE FILMU PDF Tisk E-mail
Neděle, 07 březen 2021

Jak už jsem v předchozích několika příbězích předeslala, před mnoha lety jsem žila na Kanárských ostrovech, konkrétně na ostrově Fuerteventura. Ostrovní život není pro každého. Já osobně jsem se začala nudit už po týdnu, ale občas se tam přihodilo něco vzrušujícího, kupříkladu tehdy, když na ostrov zavítal německý filmový štáb v čele s jedním známým režisérem.

 

 

 

Pro natáčení se rozhodli využít barových prostor jedné mojí kamarádky, která byla zároveň mou domácí, a tak jsem o jejich plánech měla všechno z první ruky. Že mě ovšem osloví jejich produkční s tím, zda bych jim mohla obsadit jednu roli, s tím jsem tedy nepočítala.

 

 

Může jít o obrázek 1 osoba, stojící člověk a indoor

V té době jsem byla sice něžná platinová blondýna, ale zároveň jsem vážila hodně přes sto kilogramů, takže to tu moji něžnost trošku vykompenzovalo.

 

Krom toho, že jsem díky platinové blond působila křehce, tak v případě potřeby bych kohokoliv přeprala, nebo jednoduše zalehla.

 

O ději a scénáři filmu jsem nevěděla zhola nic, ale předpokládala jsem, že si díky svým proporcím si zahraji kupříkladu bodyguardku, matku šesti dětí nebo sumo zápasnici.

 

Jaké bylo překvapení, když mě obsadili do role prostitutky!

 

Netušila jsem, jaký byl režisérův umělecký záměr, ale dozajista jsem byla ta nejšerednější a nejhorší prostitutka ve filmové historii.

Noční scény se točily především večer, kdy už byla dostatečná tma, ale zas ne taková, aby bylo všude plno lidí, kteří by komplikovali natáčení.

 

Jedna ze scén se mnou se točila v baru té kamarádky, kdy profesionální herci si přisedli k mému stolu a já měla zahájit konverzaci a jednoho z nich svádět. Herce jsem znala už několik dní předtím, ale na vědomí mě vzali pouze tehdy, když potřebovali sehnat nějaké stimulační podpůrné prostředky. Protože jsem nemohla sloužit, tak si mě už nevšímali.

 

Nepopírám, že to byli teda fešáci, ale měla jsem morální dilema, neboť bylo nad slunce jasné, že takový kluk by si v realitě o mě neopřel ani kolo, a teď jsem ho měla svádět?

 

Klapka spustila scénu a já začala s improvizovaným sváděním, neboť jako jediná jsem neobdržela žádný scénář, pouze strohé instrukce.

 

Při mých balících replikách jsem se celá orosila a herci vypadali, jako kdyby ze skleniček na stole srkali čerstvou citronovou šťávu. Tu režisér zařval stop, a pobídl mě, abych se chovala více, jako prostitutka. Jenže, copak já vím, jak se chová prostitutka?? Já znám jen Pretty Woman, a do té jsem teda měla hodně daleko.

 

Tak režiséra napadlo, že bych se mohla více uvolnit a poslal mě k taneční tyči.

 

Původně jsem si myslela, že ji mám pouze naleštit, ale když mě vybídl k tanci, tak mi úlekem praskla podprsenka.

Já, a tančit u tyče?

Dodnes si pamatuji, jak jsem ve školce propadla z mazurky a můj přidělený tanečník Lumír, který se mnou musel tančit na popud soudružky učitelky, má určitě doživotní trauma.

 

V duchu jsem se uklidňovala, že o nic nejde, tak jsem laškovně otočila sádelnatou nožku okolo tyče, nekoordinovaným tahem jsem se otočila jednou dokola a pak jsem s sebou práskla na zem. Hřmotně to zahučelo tak, že můj prudký pád zmátnul seismologické stanice v okolí a kameramanovi praskla čočka.

 

Tu se režisér chytl oběma rukama za hlavu a zoufale s ní začal nesouhlasně kroutit zleva doprava.

Asi mu došlo, že si pro roli prostitutky nevybrali tu pravou a ukončil natáčení. Po dotočení filmu mě režisér pozval do rychlého občerstvení a to byl celý můj honorář. Asi jsem za víc nestála.

 

Kdybyste někdy viděli film Drei Kreuze für einen Bestseller, vzpomeňte si na mě. Mám tušení, že mě z toho stejně vystřihli, ale kdyby náhodou ne, protože původně to měl být komediální film, tak vězte, že se za to neskutečně stydím.

 

dobrodružka VERONIKA


Komentáře (12)add feed
... : andrea
Veroniko,
tvoje vzpomínky jsou vyloženě nebezpečný.
Tedy, já vím, že to zas bude šou, ale málokdy to zvládnu jen s úsměvem!
Nojo, no, neměla jsem to číst a současně jíst:
mám poprskanej monitor i klávesnici a to, ze jsem si tou omáčkou zprasila i tak hezký triko, si neodpustím!

Jo, moc ráda čtu, co píšeš!
březen 08, 2021 07:56
... : VodoměrkaM
Zase jsem se od srdce zasmála... a budu si muset najít ten film, abych se podívala, jestli tam budeš nebo ne... smilies/grin.gif smilies/wink.gif
březen 08, 2021 09:48
... : Veronika V.
Já ten film snad ani vidět nechci smilies/cheesy.gif
březen 08, 2021 10:08
... : strejda
I ty jedna héééérečko... :-) Jednou budeš moci říci (napsat), že čím jsem kdy byla, byla jsem ráda.
Jo a ještě poznámka starého chlapa. Ta platinová blondýna ti vůbec nesluší. Sluší ti tvá přírodní barva. (Prostě není nad přirozenost) To jen tak na okraj, aby řeč nestála...
březen 08, 2021 14:10
... : VodoměrkaM
Ty jo, strejdo, asi budu žárlit, že mi nikdo neřekne, že mi ta přírodní barva sluší, i když se kvůli srovnání na platinovou blond určitě barvit nebudu... smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif
březen 08, 2021 14:19
... : strejda
Vodoměrko, nějaké pokusy s odbarvováním určitě nedělej. Když se tak dívám na tvoji rozcuchanou fotku, kde ti to hodně sluší, možná by ti padl nějaký odstín mahagonu. Spíše však tmavší. Ale to jsem jen plácl. To snad jen v případě, že bys byla pozvána k audienci k anglické královně a chtěla bys být IN. Já mám rád přirozenost.
Snad nejhorší, co může být, když se typická černovláska odbarví na tu nejsvětlejší blondýnu. Tam už to pak nesouzní ani s přirozením, ani s přirozeností. Že tady cosi nehraje, už prozradí její kožní pigment. Ale to jsme fest odbočili, co? :-)
březen 08, 2021 17:11
... : Veronika V.
Vidíš strejdo a já mám pigment právě blondýny smilies/cheesy.gif Mám červený odstín pleti, nikoliv hnědý. Možná mám kůži po otci (ten byl modrooký blonďák) a vlasy a oči po mamce. Ta je brunetka.
Do blond už určitě nejdu, čím jsem starší, tím jsem lenivější. Taky nerozumím, proč Daniela sem hodila tuhle stoletou fotku smilies/cheesy.gif Teď mám vlasy do půl zad a je jich tolik, že se nevejdu ani do dveří smilies/cheesy.gif
březen 08, 2021 18:53
... : Inka
to jsem se teda nasmála, to je prima, když s na to člověk dívá s nadhledem...
březen 09, 2021 09:34
... : Inka
jééé samý starý známý...vodoměrka, strejda...Ahooooj
březen 09, 2021 09:35
... : doktor
Těším se na další náklad bezva příběhů.Ahoj.
březen 09, 2021 12:50
... : VodoměrkaM
Inko... ahoooj... teď mám dilema... dobří holubi se vracejí nebo pachatel se vrací na místo činu? Jak se máš? Třeba se tu na kudlance sejdeme v nějaké debatě pod články častěji...
březen 10, 2021 10:17
... : VodoměrkaM
Strejdo, mahagon neee... kdysi v dávnověku jsem měla (byla to móda a nechala jsem se ukecat), po pár umytích vybledl do rezava a já se nemohla dočkat, až se ho zbavím... takže zůstávám u své tmavohnědé a maximálně bych šla do modré... bo modrá je dobrá... smilies/wink.gif
březen 10, 2021 10:19
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]