O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

TEN NEJBĚŽNĚJŠÍ PRŮŠVIH - NEVĚRA PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 11 únor 2021
Milá Danielo, poradila jsi dobře mnoha lidem, zkus poradit i mě. A prosím pochopitelně o radu i vás všechny: Je to asi tři měsíce, co jsem se zeptala svého manžela, jestli mu nějak nemůžu pomoct. Viděla jsem, že nestojí za nic, ani s dětmi nějak zvláště nekomunikuje.. Normálně se ho raději na nic neptám, protože jeho odpovědi znám dopředu. Má se špatně, raději se nemám ptát, protože to je pracovní a tomu bych nerozuměla. A jen oznámil, že na něj nemám s ničím naléhat ani spěchat, protože se zrovna nachází ve složitém období. Doba je zlá, chápu, ale...


    

Dobře, tak jsme kolem něj chodili po špičkách, snažili se, abychom ho nenervovali ještě víc. A já, když  byl vstřícnější, tak jsem se snažila být na něj milá, povídat mu jen nějaké zajímavosti, žádné trápení ... v těch chvílích jsme si byli nejbližší, jednoznačně potřeboval utěšit, a já jsem cítila, že jsem jediná, kdo to opravdu zvládne.
 
Ale teď bohužel vím, co to všechno bylo – můj muž má dvě milenky a pochopitelně, je nás na něj moc, každá chce svůj čas, začaly mu „šlapat na krk“  a on v tom lítal... A já debil, v těch chvílích, kdy jsem se tak snažila udělat pro něj co nejpříjemnější domácí prostředí, jsem vlastně zachraňovala jeho milostné poměry... Kdykoli se poštěkal s některou milenkou, přišel za mnou. Na druhé straně – jakmile se dal psychicky dohromady, běžel za nimi. Přede mnou tomu říkal „pracovní problémy, někdy dokonce řešil státní situaci“. Já hloupá!

Už jsem podobnou situaci tady na Kudlance četla několikrát, ale že to samé potká nás, bych v životě nevěřila. Doopravdy, já bych za věrnost svého manžela snad dala ruku do ohně. A teď jsem v situaci, kdy mám tohle všechno řešit. Díky tomu, to přiznávám, že když jsem se to dozvěděla, tak nebyl při ruce, tak jsem nevybouchla, nepřizabila ho, neřvala hystericky na celý dům – ale jsem toho plná, a vůbec si nevím rady.
 
Jen díky tomu, že on vlastně "z práce" přichází až tak kolem desáté a to jen někdy, tak zatím není šance, aby na mě něco poznal. (Ale mezi námi, já si myslím, že i kdyby si všiml mých červených očí, tak nic řešit nebude, asi by myslel, že je to alergie na kytky ze zahrádky.) Víte, má dost velkou firmu, já tam všechny lidi znám, kupodivu jim práce jede, problémy se řešejí, my se vidíme i někdy i během dne – prostě všechno je tak krásně zaběhlé...  A teď tohle. Nebudu se rozepisovat, jak jsem se všechno dozvěděla, ale už to vím všechno na sto procent.

Teď jen nemám šajna, jak se mám chovat. Je mi 37, máme tři děti – 11, 7 a 4 roky. Nemáme se špatně, taková střední třída. Neumím si představit, že bych najednou měla zabalit kufry a odejít někam do neznáma. Rodiče už nemám, jen tetu a strejdu hodně daleko od nás. Prostě nemám nikoho, ke komu bych se mohla najednou odstěhovat...
 
Bydlíme v domě, ale je to dům po jeho rodičích, ti mají byt dole.
Asi píšu dost rozházeně, sama si to snažím všechno srovnat v hlavě. V téhle příšerné době mám řešit něco tak strašného?
 

RENATA


 
Komentáře (6)add feed
... : NČ
On se asi do rozvádění moc hrnout nebude. Snadno si spočítá, na kolik by ho vyšly alimenty. Taky hodně záleží na jeho vztahu k dětem.
Podle mě je jediná cesta: Zvolit dohodu, třeba i nevyřčenou, o vzájemný toleranci a přitom si pečlivě hlídat prachy, taky se snažit o vlastní úspory, samozřejmě bez jeho vědomí. Z baráku tě s třema dětma asi vyhodit nemůže, to nevim jistě, ale myslim, že ne, tak to ber tak, že je to furt lepší, než kdyby sis sbalila kufry a vypadla s holym zadkem.
Hlavně žádnou hysterii a výčitky. Taky žádný neuvážený ultimáta (buď já nebo ona), kterejch bys mohla šeredně litovat. Často chlap takový ultimátum hrozně rád přivítá.
únor 12, 2021 08:27
... : magdalenka
Tři děti, dvě milenky a manželka, velká firma... Zdá se, že je tvůj manžel trochu neskromný. Velikášský. Zakomlexovaný. Nestěhovala bych se z domu, ale z ložnice určitě. Budeš muset přehodnotit svůj postoj. Není to muž, kterého sis vysnila. Pokud chodí pravidelně domů v deset, nevím, kdy stíhá taky péči o vás. Tak si to všechno spočítej, napiš a zvaž. Myslím, že o intimitě mezi vámi je těžko mluvit, nemyslím sex, ale důvěru. Bez ní je vztah nevztah. Tobě mohu doporučit jen psychoterapii, abys to všechno zvládla. Manželství může pokračovat i desítky let. Jako formální svazek mezi mužem a ženou, kteří se rozhodli spolu vychovat děti, platit účty a sdílet některé společné záliby. Je to hodně? Je to málo?
únor 12, 2021 08:53
... : *deeres*
Chtělo by to ty dvě seznámit.
únor 12, 2021 13:40
... : mamča
*deeres*: Je možné, že se ty dvě milenky znají, ale vzhledem k solventnosti pána, jim to nevadí. Ostatně, obě dámy přinejmenším tuší, že "pán" je ženatý a má hejno dětí.
únor 12, 2021 13:52
... : *deeres*
Já znám jiný případ. U nás ve fabrice na montáži přístrojů dělala holka, amatérská horolezkyně. Každý víkend jezdila s partou stejně postižených do Českého Ráje a nakonec si i jednoho z nich vzala.
Přišlo dítě, ona se koníčku musela vzdát, ale manžel jezdil o víkendech pořád. Pak ale některý z jeho kamarádu propíchl, že s nimi nejezdí, že jezdí s nějakou slečnou. Tyhle lidi se mezi sebou většinou dobře znají a tak brzy prasklo, že ta slečna není jedna, ale hned dvě. Protože kamarád vždycky rád pomůže,tak vymysleli akci, které se zúčastnil ten proutník a byly přizvány i obě slečny.
Nejen, že o sobě nevěděly, ani netušily, že mají co dělat se ženáčem, který jim jenom sliboval nadějné vyhlídky. Holky si to nejdřív vyřídily mezi sebou a pak i s ním. Od té doby prý už po skalách nelezl. I když nevím, ono to je už spoustu let a on i ona už budou v důchodu a možná i rozvedení.
únor 12, 2021 15:46
... : kim
Nejprve si uvědom jak až jsi na něm závislá. Citově? Vše mu odpustíš? Dáš řeč s milenkami? Věř, že holky couvnou manžel se na ně vykašle stejně už si je neužívá je nabažen. Chvíli bude dělat dobrotu a najde si jinou a další. Finančně? Když podáš žádost o rozvod začne vyhladovění tento výraz slyšela ségra od právníka a také ji řek takhle se chovají všichni urážení chlapi, jak si přečtou žádost o rozvod okamžitě odstřihnou rodinu od peněz. Prostě si počká až co určí soud. Nejlepší řešení je prosadit si svoje a ještě získat sebedůvěru. Jak na to? Bez pocitu ublíženosti mu sděl, že on není tvůj majetek a klidně ať má milenek třeba pět, když mu nestačíš, ale od teď své sexuální potřeby budeš řešit po svém a s partnerem, který tě neohrozí na zdraví. Hlavně si udrž sebevědomí, vytvoř si kolem sebe bublinu a začni žít svůj život. Dej tomu tak rok. Uvidíš jak ho tvé rozhodnutí změní a bude o tebe znovu bojovat. Zlomená ženská není sexy. Konej co nejdříve jinak skončíš na antidepresivech. Pokud mu odluka od lože bude vyhovovat požádej o odluku i od stolu. Budeš mít ten rok si všechno promyslet. Hlavně mlčky nepřihlížej jinak se utrápiš. Měj se a směj se. smilies/cheesy.gif
únor 12, 2021 23:38
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]