O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

ZACVIČTE SI S HASIČI! PDF Tisk E-mail
Středa, 20 leden 2021
Přímo báječný nápad měli pardubičtí hasiči, kdyži začali natáčet sportovní videa, v nichž velmi názorně ukazují, jak lze udržet nebo zlepšit fyzickou kondici dětí v dobách distanční výuky. Na youtube bude pro ně i pro jejich rodiče celkem devět lekcí. I když jsou teď školáci hodně doma, nemusí zlevnivět, říká mluvčí krajských hasičů Vendula Horáková.

 


"Sami jsme rodiče, mezi příslušníky sboru jsou matky, tátové. Už nám docela vadí, že děti pořád sedí a vůbec se nehýbou, tak jsme vymysleli cvičení pro děti na distanční výuce.“

Cvičit s dětmi mohou i rodiče. Instruktor Daniel Knápek s kolegy do videí zahrnul cviky, které dělají v tělocvičně i hasiči, aby si udrželi kondici pro často velmi náročné zákroky.

"Jsou to cviky na posílení, podobné těm, které my potřebujeme pro naše zásahy. Určitě je natáčení pro nás příjemná změna," řekl Knápek.

I Ondřej Koleno, jinak bývalý tělocvikář, který dnes pracuje jako hasič. se na videích také podílí. "Cviky jsme museli hodně přizpůsobit domácímu prostředí i věku dětí, aby nebyly příliš náročné. Například nepoužíváme činky, místo nich máme PET lahve. Nebo jsme nemohli zahrnout rozběhy s výskoky," řekl.

 
<


 

Jak vidíte, v prvním díle hasiči ukazují, jak správně sedět u počítače a nehrbit se, potom ukazují protahování krční páteře. V druhém díle se věnují svalům na nohou. Hasiči často i s plnou výbavou vybíhají například schody. Důležité je pro ně i pevné břišní svalstvo. Všechny další díly najdete na youtube – stačí si otevřít a zadat „Hýbej se s hasiči“. 

Případně na jejich facebooku. Jsou obdivuhodní a úžasní!!

d@niela

zdroj: Hasičský záchranný sbor Pardubice


Komentáře (2)add feed
... : mamča
Každý, kdo v obci za něco stojí, je u hasičů. Obdivuju místní dobrovolný Hasičský sbor, který je tahounem všech akcí, vychovává mladé hasiče snad už od kolébky, a účastní se hasičských soutěží, kdy se zpravidla umísťuje ve všech kategoriích na bedně, pokud rovnou nevyhraje.
Jezdí ke všem nehodám v okolí, ať jsou to požáry, popadané stromy, nebo nehody aut. Ob dva domy je hasičárna, tak sleduji na hodinkách, za jak dlouho od zvuku sirény jsou schopni vyjet komplet oblečení s technikou. Rekord jsem zaznamenala 2 minuty. A to jsou zaměstnaní (v místě).
Jsou to machři ! Klobouk dolů před všemi hasiči. V současné krizi s nimi vymetou kde-co. A oni pomáhají, bez ohledu na svoje pohodlí.
leden 21, 2021 06:20
... : andrea
Obdivuju je, a je pravda, že to snad jsou nejstatečnější lidi. Dobrovolně riskují své životy pro záchranu životů jiných, neustale se věnují ostatním.
Pomáhají, jsou obdivuhodní!
leden 21, 2021 11:16
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]