O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

CHTĚL BYCH BÝT TÁTA PDF Tisk E-mail
Pondělí, 07 prosinec 2020
Dobrý den, rád bych vás požádal o radu: před cca devíti lety jsem chodil s holkou a při sexu jsme se dostatečně nechránili. Samozřejmě to bylo jen otázkou času a opravdu pak otěhotněla. Nevadilo nám to a oba jsme se na miminko těšili. Ale ona se pak najednou rozhodla, že se se mnou rozejde a mě neuvede jako otce do RL Nechal jsem se umluvit a souhlasil jsem. Podmínkou bylo, že ji i dítě nechám na pokoji bez jakýchkoliv nároků, což jsem dodržel a doposud dodržuji.

 

 

Ona se vbrzku odstěhovala, našla si partnera a v podstatě od té doby o nich nemám žádnou informaci, ani jsem je neviděl.
V poslední době stále častěji myslím na to, jak se můj syn má, jak asi vypadá atd. Rád bych ho viděl, mluvil s ním. Nejsem si ale jist, jestli je to dobrý nápad, ale momentálně mě tohle docela ubíjí, neboť se poslední rok potýkám s nezanedbatelnými zdravotními problémy a člověk přemýšlí o všem možném.

 

Pokud by měl zůstat mým jediným dítětem, strašně moc bych si přál, aby poznal mě, svého pravého otce, jakkoliv to zní sobecky. Ale odrazují mě ty možné následky, které by z toho mohly vzniknout. Znovu opakuji, že jsme se dohodli na výše uvedeném řešení oba, nevykašlal jsem se na ni, vzešlo to z její strany  a jejího naprosto dobrovolného rozhodnutí.

Takže abych to shrnul - myslíte, že bych měl syna kontaktovat a říct mu že jsem jeho otec? A nebo ho jen vyhledat, podívat se jak vypadá, ale nekontaktovat jej? Prosím, když na to budete reagovat, uveďte i vysvětlení vaší odpovědi, abych si to dokázal přebrat i z vašeho pohledu.

Předem mockrát děkuji za jakoukoliv i negativní odpověď a přeji všem pěkné Vánoce a minimum životních trápení.

 

MARTIN

 

Komentáře (3)add feed
... : mamča
Tvoje tehdejší přítelkyně musela mít nějaký závažný důvod, proč se s Tebou rozešla v době, kdy byla těhotná. Není obvyklé, aby se těhotná žena zřekla výživného na sebe (do dvou let věku dítěte) i výživného na dítě do jeho dospělosti, a živila oba sama. Je možné, že ten důvod stále trvá.
Jestli chceš vidět svoje dítě, bude lepší, když ho nebudeš kontaktovat. Jestli prázdné místo v Rodném listu zaplnil někdo, kdo mu dodnes dělá tátu, nedělej dítěti zmatek v hlavě a v životě. Devítileté dítě by z toho mohlo mít i psychické potíže.
prosinec 07, 2020 23:15
... : Krakonoš
No, to, že něco nejni vobvyklý, ještě neznamená, že se to neděje. Takže ten závažnej důvod se prostě mohl vodehrát v dívčině makovici a já bych si vodpustil nějaký hledání viníků... Martine, když jsi dopustil toto, měl by ses s tím srovnat a naučit se s tím žít. A velmi nedoporučuju jakejkoli, byť jenom vzdálenej a vizuální kontakt s tvým synem, kterej tvým synem dávno není. Soustřeď se na svůj život a svou budoucnost, najdi si normální holku a s ní si pořiď svou vlastní rodinu, který věnuješ svou energii a pozornost. Bude to nejlepší řešení pro úplně všechny zúčastněný.
prosinec 08, 2020 14:31
... : magdalenka
Myslím si, že bys měl svůj dotaz směřovat spíš matce dítěte než nám. Je velmi malá naděje, že touží po tom, abyste navázali kontakt, ale vyloučit to nelze. Pokud však žije ona i dítě spokojený život, zřejmě tvůj návrh zamítne. A tomu se nelze divit. Jinak si koleduješ o pěknou polízanici. Jak ze strany jeho legitimních rodičů, tak ze strany dítěte, kterému uděláš v hlavě akorát maglajz. Nestaneš se tím jeho otcem, ale obtěžujícím podivínem. Budeš se muset se svou minulostí zřejmě vyrovnat sám.
prosinec 09, 2020 16:26
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]