O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

VERONIKA HLEDÁ NĚCO ZAJÍMAVÉHO ... PDF Tisk E-mail
Neděle, 01 listopad 2020
S příchodem sychravého počasí, kdy se venkovní aktivity zmenšují na minimum, se s oblibou vracím k vyšívání. Protože všechny mé kamarádky už jsem obdarovala ručníky s vyšívanými iniciálami, často si dávám inzerát, kde nabízím vyšívání s vlastním motivem zákazníka. Tentokrát se mi ozval na inzerát velmi atraktivní mladík (bylo to přes facebook) s dotazem, zda tvořím i bytové dekorace. Lačná nové výzvy jsem okamžitě zareagovala, že ano.


 

Klidně vyšiji ubrus, obrázek, nebo polštářek. Tu se mi dostalo odpovědi, že zájemce má vlastní materiál, a že chce vytvořit dekorace pro svůj budoucí e-shop. Vzhledem k tomu, že se novým příležitostem nebráním, chtěla jsem více informací.

 

Mladík mi vysvětlil, že bude prodávat nafukovací zvířátka, ale chce jich pár nejdřív nafouknout a pak s líbivou dekorací vyfotit, tj. reklamu pro svůj e-shop. Svou kreativitu mohu uplatnit tak, že ta zvířátka musím pusou nafouknout.

 

Na dotaz, proč nepoužije pumpu, mi bylo vysvětleno, že jsou to velmi křehké materiály, které se musí nafouknout jen ústně a on nemoha kvůli astmatu, potřebuje k tomu „kreativní umělkyni“, která mu s tím pomůže.

 

 

Porno s dinosaury či balonky! Co všechno lidi vzrušuje? | Pro ženy |  Blesk.cz

 

 

Přiznám se, že od začátku jsem se domnívala, že je to vtip, zvlášť od tak pěkného muže. Ale když mi poslal ve zprávě své doklady se jménem a adresou, a já si ověřila, že je to mj. vědec, a také že má zálibu v nafukovacích zvířátkách, což, jak se mi svěřil, je jeho velkou vášní od dětství.

 

 

Rozhodnuta přijít věcem na kloub, jsem začala pátrat i v cizojazyčné literatuře na internetu a dozvěděla se, že tato gumová zvířátka se nepoužívají jen do vody… Že existuje jistá forma fetiše, kdy osoby takto „postižené“ vzrušuje, když před nimi někdo fouká do balonku, nebo do gumového zvířátka.

A nejen to.


Sex na nafukovací matraci do vody, kdy partnerka má na sobě nafukovací křidélka a pro jistotu i nafukovací kruh, přivede dotyčného do neskutečné extáze.

 

Říkala jsem si, jak jsem ho musela na mých FB fotografiích asi vzrušit, neboť nápadně připomínám nafukovací figurku Michelin, kdy víc gumových kroužků slibuje sexuální smršť. Ale zas představa, kdy pro něj kreativně foukám do zadku nafukovací kravičky a on plný vášní za mnou běží s nafukovací labutí kolem pasu, mě trošku odradila od mého prvotního nadšení.

 

Někteří zajdou mnohem dál. K sexuálnímu uspokojení už ani tu partnerku ani nepotřebují. Úplně si vystačí s nafukovací kozičkou, (kravičkou, ovečkou ...) hlavně, že při hrátkách skřípe.

 

Díky tomuto sympatickému muži jsem si minimálně rozšířila své sexuální vzdělání a už vím, že nafukovací zvířátka nejsou jen do vody.

 

 

Fakt vykulená VERONIKA!

 

 


Komentáře (2)add feed
... : andrea
taky dobré. Schválně jsem si to taky vyhledala. A musel jsem se smát. pokud se takovému pánovi narodí dítko a to si pak jednou bude nafukovat balónek... tak bede tatínek asi poněkud mimo...
hahaaaa
listopad 02, 2020 11:34
... : *deeres*
Můj táta byl z deseti sourozenců a babča ty děti sekala , jak cvičky. Každý rok jedno. Antikoncepce bylo neznámé slovo a v zimě se musel šetřit petrolej a dřevo, proto se jim všechny děti rodily od srpna do října, maximálně listopadu. Na nějaké sexuální úlety nebyl čas. To až dnešní doba vyprofilovala různé sexuální deviace, které dříve byly známé jen v úzkém okruhu, jako placená služba.
Jo, to mně připomenulo jeden vtip:
"Přistihl jsem manželku jak souloží v posteli."
"A co jsi udělal?"
"Co by, zavolal jsem: Fuj Reku, k noze!"
listopad 03, 2020 11:59
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]