O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

DOPISY - SOUTĚŽ O NEJDELŠÍ PENIS PDF Tisk E-mail
Neděle, 09 březen 2008

Nečekejte zrovna porno, ani nic neobvyklého... Prostě mi jen jedna kamarádka poslala následující text - prý kousek z blogu jedné patnáctky. Budoucí (doufám) spisovatelka velmi vtipnou formou líčí chvilku z běžného školního dne, obyč. přestávku. Ne, opravdu to není "až tak" provinilé - ale přeci jen - "Puritáni, už dál nečtěte!"  A vy ostatní - ať vám nikdo nekouká přes rameno...

 

 

 

 

 

 

 

      Hošíčci dneska předvedli zajímavou show. O velké přestávce uspořádali soutěž o nejdelší penis. Soutěž uspořádali Baďura, Udržal, Drobný a Duna - budoucí kuchař, číšník, truhlář a nezaměstnaný (pořadí profesí nemusí odpovídat pořadí jmen, ale takhle to nějak vyjde zhruba stejně jistě jako že pět v českých na stůl znamená pět českých ministrů, kteří se dostaví na jednání...).

 

    

     Postavili se čelem k tabuli a měřili si je pravítkem. Holky dělaly jako že si ničeho nevšímaj, ale přitom se dívaly všechny. Neměření chlapečkové dělali jako že je to vůbec nezajímá, tahle hrstka primitivů, co si sahá na penisy. "Ste bez péra nebo je máte tak malý, že se stydíte?" lákal Baďura další soutěžící. Kráva Doskočilová začala pištět. "No tak, kluci, nestyďte se! Bartoši, nastup!" pobízela Doskočilová třídního otloukánka (Bartoš je jediný kluk ve třídě, který má vyznamenání, ostatní mají obykle jedničky jen z tělocviku).

 


     Bartoš zrudl. K tabuli se mu chtělo jak mému pradědečkovi kulakovi do jézetdé. "Ti ho vyhoním, chceš?" kráva Doskočilová prožívala orgasmus. "Nejdelší péro má tady Drobný. Je to šestnáct centimetrů, holky, co tomu říkáte?" "Otočit, otočit!" kráva Doskočilová řvala nadšením. Drobný se otočil. Fakt se jmenuje úplně nevhodně. Tohle by se do mě někdy mělo vejít? Doufám, že ho ostatní maj menšího.

 

 

     "Co má znamenat tenhle řev?" dozor na chodbě měla Daňková. To je ta družinářka. Brzy zjistila příčiny řevu. Zatímco Baďura, Udržal a Duna si zapínali zipy u džín, Drobný, fascinován vítězstvím v soutěži, po stupínku poskakoval snožmo a všem předváděl, jak se mu jeho chlouba vlní. Většina dívek nebyla schopna Daňkovou vůbec vnímat. Už se nikdo nesnažil předstírat, že ho show nezajímá.

 

 

     Drobný zaregistroval Daňkovou až v okamžiku, kdy mu vytrhla z ruky pravítko, kterým nestále dokazoval své míry. "Okamžitě se ustroj!" "Vám se nelíbí?" zeptal se Drobný sebejistě. Daňková jen zalapala po dechu... Zmizela ze třídy, jako by jí hnala tsunami.

 

     Na matyku nikdo nepřišel. "Asi čeká v kabinetu, jestli ji přijdu přefiknout," glosoval to Drobný s velkým.

 

Devátá třída - to je něco úžasného...

 

 

 

Komentáře (17)add feed
deváťáci : pothos
smilies/grin.gif a my jsme se kdysi vyžívali na pionýrských schůzkách..... dokrdele!!!! smilies/cheesy.gif
březen 09, 2008 09:50
1 : LINDA
akorát se divím,že se kluci nebáli,že se jim postaví...smilies/smiley.gif
březen 09, 2008 11:30
no a? škola hrou :-))) : ivanka
chudák družinářka, asi na podobný dětský zábavy ještě není zvyklá...
březen 09, 2008 12:58
jiná doba, jiné hry : Bibiana
asi bych to taky těžko zvládala, být tou kantorkou.
březen 09, 2008 13:27
Družinářka ho měla chytnout za flígr a vyhodit na chodbu : wendy
aby si nemyslel...copak to je stará panna?
březen 09, 2008 19:04
No tak vida - teď říkali v TV novinách, : wendy
že se chování žáků z 90 % zhoršilo. Soutěže asi probíhají paralelně. Zlatý časy facek v kabinetě. Dneska by kantora odsoudila žákovská rada... ono odsud posud, bez určitého respektu to nejde nikde. To už je anarchie.
Moje kamarádka je taky učitelka, a na 2. stupni. Ale ta se s nikým nepáře. Klidně dá drzounovi záhlavec a ještě mu sdělí, že je malý blb. A že se těší na okamžik, až se začne chovat dospěleji. Že to bude ráda opětovat. Pravdou je, že je hezká a má pěkná prsa...a respekt.
březen 09, 2008 19:29
... : mimicha
Je to dost drsný, nemyslím si, že tohle by ustála každá učitelka. Ale - co se dá dělat, doba je uvolněnější. Jo, a sloh má dívčina opravdu pěkný, to bez diskuzí! smilies/grin.gif
březen 09, 2008 21:26
hlavně ale, : skaz
pokud to psala -náctiletá holčina,tak skvěle napsaný,gratuluju.Jinak,kluci vždycky byli a asi i budou před holkama dělat machry,no - teď se to asi trochu posunulo.Za sebe můžu zodpovědně říct,že bych nikdy,ale opravdu nikdy nechtěla učit deváťáky.Jo pokecat si s nima,zablbnout /teda až takhle né,že/,ale denně a zodpovědně jim vtloukat moudro do hlavy.....
Obdivuju kantory,kteří to zvládají.To myslím úplně vážně/ pokud to zvládají na úrovni/.
březen 09, 2008 21:37
Nojo, to se ale přeci porovnávalo vždycky : NČ
jen ne přímo o přestávce ve třídě....
Sem si vzpomněl na jeden 4:
Chlapik v hospodě se ptá servírky, co znamenaj ty čárky se jmény u okraje stolu.
"To si tady chlapi poměřujou a zapisujou, kdo ho jak má dlouhýho".
Chlapik si stoupne, poměří, zajásá: "Tak to já mám nejvíc!!!!"
Servírka: "Ale voni přitom stojej na opačný straně stolu."
březen 10, 2008 06:07
Mně se to líbí : Kamila
moc jsem se nasmála! Ale teda v kůži tý učitelky bych fakt bejt nechtěla. A Daní, už jsi holčinu kontaktovala? Mohla by psát pro Kudlu smilies/grin.gif
březen 10, 2008 08:30
úžasně vtipný, : SasaMark.
ale jak všichni píšete: teď je "učitelka" asi dost rizikové povolání! smilies/grin.gif
březen 10, 2008 10:35
budu asi muset zapátrat : ivanka
jestli je to tak všude, ach jo
pochopitelně, že zcela nenápadně, jinak bych se nic nedozvěděla
březen 10, 2008 11:18
No vidíte : strejda
a ta čúza Stehlíkojc chce zakázat i pohlavky. No nevzali byste na ni koště? Známkování se okecává pěkně slovně a teď chtějí ještě lámat i starou dobrou rákosku. Makarenko/neMakarenko...S EU na věčné časy a nikdy jinak!
březen 10, 2008 18:35
Tihle politici co nemají nic na práci : wendy
vymýšlejí ptákoviny a rýpaj se ve věcech, které jakž takž fungují. Na lidská práva a práva obecně se dá naroubovat celý poslanecký život...a ještě budete za dobráka. A přitom taková dobře mířená - a taky nikoho neubylo ! To nemá s týráním dětí nic společného.
březen 11, 2008 08:41
Není malých penisů a kterej kluk by snad nevěřil tak pro úplnost : dj.giovanni
Znovu opakuju - nepřemýšlej nad pár centimetry, sportuj, vzdělávej se, uč se jazyky - protože: Zajdi třeba do knihovny, kde je absolutní knížka Beetles /J.Kudrnáč/ ve které je skvěle zachycený dospívání kluků na začátku 60. let a je tam snad opravdu všechno včetně mnoha nenápadných rad, navíc geniálně vysvětlenej "problém" velikosti penisu - poprvé u nás a možná i na světě navíc jen tak mmch v rámci zajímavýho děje takže v České republice jako v první zemi na světě nebude mít už nikdo problém s malými ňadry nebo penisem! -ukázka z knihy Beetles:
"Pokud jde o malý úd, je to jen zavedené klišé mužského myšlení, že větší rovná se lepší. Tomu, kdo klade na velikost přehnaný důraz, je třeba říct jediné, ať si zváží, jestli je jeho penis důležitější než on sám. Touží dívky po velkém penisu nebo spíš po pořádném chlapovi? Jak může mít velikost penisu vliv na opravdové mužské hodnoty jako schopnost postarat se o rodinu, vychovávat děti, mít dobrý charakter, rozhodné myšlení a mít jasno v tom, co chci v životě dokázat?"
Podobná knížka tady ještě nevyšla - malý román zdaleka nejen o dospívání, kde je nenásilně zakomponováno mnoho skvělých rad nejen pro dospívající a něco např. problémy s čuráním při ztopořeném údu u nás vůbec poprvé, odborný tisk nevyjímaje! Tak jestli někdo stále přemýšlí nad velikostí penisu či ňader ať si pořídí knížku Beetles od J. Kudrnáče a bude mít navždy klid. Navíc je to docela sranda, o dospívání v šedesátých letech. Jinak se to dá ještě sehnat na netu přes Kosmas.cz ani ne za kilo a půl, Tato knížka na stopro způsobí, že u nás jako v první zemi na světě vymizí lidi se zbytečnýma komplexama - pokud se teda dají do čtení -smilies/smiley.gif.
Tady je názor jedné čtenářky:
Dostala se mi do rukou knížka s názvem Beetles, která mě zaujala už svým názvem, připomínajícím mi vznik mé oblíbené skupiny Beatles. Přiznám se, že mě její obsah nalákal už proto, že jsem holka a zajímalo mě, jak asi takové dospívání probíhá u kluků, protože u sebe jsem jej poznala dobře a klučičí svět mi vždycky připadal takový tajemně zahalený do mlhy, do které se nám holkám v před ani pubertálním (ruku na srdce, ani v postpubertálním..) věku nepodařilo proniknout. „Tak teď mám jedinečnou šanci“, usoudila jsem a pustila se do čtení. Knížka je psaná velice milou, přátelskou, poutavou a čtivou formou a člověk (tedy aspoň já) se od ní prostě nemůže odtrhnout. Hltala jsem řádky a skončila jsem až k ránu, kdy jsem ji dočetla až do konce. Ráno, po pár hodinách spánku, se mi vůbec nechtělo do práce, ale to nevyspání stálo za ten zážitek. Vzpomněla jsem si přitom na spoustu zážitků, ovšem z druhé strany, tedy co jsem tehdy prožívala já a krásně mi to zapadalo do sebe. Některé zážitky jsem měla dokonce prakticky totožné – třeba vzpomínka na jednoho mého kamaráda, který mi chladivým mlékem po opalování natíral rozpálená záda. Tehdy jsem nevěděla, co je příjemnější, měla jsem v hlavě trochu zmatek a ve skrytu duše jsem toužila, aby nezůstalo jen u toho natírání.. Myslím, že jsme po tom toužili oba dva, ale bylo ještě brzy, oba jsme byli nesmělí a tohle byly jen roztomile neohrabané začátky našeho budoucího milostného života. V knížce se mi ale líbily i ostatní zážitky – ze sportu, poučení, které jsem nenašla v žádné jiné literatuře, ale i rozbor anglických písniček, které jsou mi velice blízké.
Na tuto knížku jsem si vzpomněla po nějaké době, kdy se děti mého přítele dostaly do věku 11 a 13 let. U toho mladšího ještě váhám, aby toho na něj ještě přece jen nebylo naráz trochu moc, ale starší dceři ji určitě dám přečíst. Sice jde o knížku o klukách ale myslím, že bude určitě zajímavá a poučná i pro holky. S přítelem, který byl knížkou taky velice nadšen, jsme se shodli na tom, že bychom ji doporučili jako povinnou četbu všem dospívajícím a nejen jim. Ovšem v tom je háček – vzpomínám si, s jakým nadšením jsem četla povinnou četbu…, takže to radši ne. Ale v každém případě, knížka je to skvělá a doporučuji ji všem.

duben 01, 2008 11:01
pipina : penis
pičové
květen 29, 2009 20:17
Skoro to samý... : ZŠ Vlašim Vorlina
Jednoho dne se na škole prokeclo, že devítka hraje v parku soutěž kdo vy**** největší ho***, nebo kdo rychlejc ucpe ToyToyku a takovýhle kreaviny.No, a když se to doneslo k první třídě, Okamžitě začali řvát že nechtějí být pozadu a tak dělali to samý.Pak se přidala 2. třída a nakonec zbytek.Ale když se soutěž zhodnotila, požádali mě, (protože jsem k nim jezdil z Benšova na návštěvu) abych dal výsledky soutěže FujBlinkCák na internet.A takhle to dopadlo:
VÝSLEDKY FUJBLINKCÁK-čůrání do dálky
1.místo:Matěj Zhorný 9.třída-5 metrů 15 bodů
2.místo:Honza Vyskočil 5. třída-3,5 metru 10 bodů
3.místo:Marcel Hergesel 5. třída-2 metry 5 bodů

-ucpávání ToyToyky na čas
1.místo:Matěj Zhorný-69 vteřin 15 bodů
2.místo:Luboš "smraďoch" Kadleček 8.třída-70 vteřin 10 bodů
3.místo:Ondřej Nemesl 7. třída-50 vteřin 5 bodů

-největší lejno
1.místo:Matěj zhorný-15 cm 15 bodů
2.místo:Ondřej Nemesl-10 cm 10 bodů
3.místo:Luboš "smraďoch" Kadleček-9 cm 5 bodů

-závěrečné vyhodnocení:
1.Matěj Zhorný s 45ti body
Řekl:Tak tohle jsem vážně, ale vážně nečekal.Nejspíš se můj dvoutýdení trénink a 5ti kilový oběd přece jen vyplatil.


2.Ondřej Nemesl a Luboš Kadleček s 15ti body
Řekli:Ondřěj:Alespoň to druhé místo...Lubošsmilies/sad.gifnemocný, na vyhodnocení byl doma)


3.Honza Vyskočil s 10ti body
Řekl:Zhornej určitě fixloval.Na jeho místě jsem měl bejt já!!!


4.Marcel Hergesel s 5ti body
Řeklsmilies/sad.gifs polobrekem)Já jsem na 4. místě?(s brekem)Cože?(úplná histerie)Děte ode mě idioti!!!Nechci vás už ani vidět!!!(odešel domů)


Můžete se naše hvězdy pokusit překonat smilies/wink.gif
červenec 13, 2011 13:23
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]