O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

NEVÍ, ČÍM JÁ SI DĚLÁM DOBŘE! PDF Tisk E-mail
Úterý, 06 říjen 2020
Tak jsem se zas potěšila jedním překrásným e-mailem. Můj neznámý ctitel, kterého fakt nemám šanci poznat, se rozhodl sledovat, jak si prej dělám před neslušným videem dobře. No, já, pokud si dělám dobře, tak je to u talíře s nějakým úžasným dlabancem, případně krafáním s kamarádkama. Ale protože jsem teď provedla strašlivou věc, a zveřejnila následující e-mail, dostanete vy všichni video, kde budu hlavní postavou... Ooooch, už se na to těším...

 


 

Jak (ne)jíst u televize

Ahoj!

Bohužel mám pro tebe špatné zprávy. Před několika měsíci jsem totiž získal přístup k zařízení, které používáš k procházení internetu.  Od té doby pravidelně sleduji tvoji aktivitu na webu. Jako pravidelný návštěvník erotických stránek mohu potvrdit, že jsi to ty, kdo je za tuhle situaci plně zodpovědný.  Zjednodušeně řečeno, přístup k tvým datům mi poskytly právě webové stránky, které jsi navštívil.

Do tvého systému jsem nahrál ve formě ovladače virus Trojského koně, který aktualizuje několikrát denně svůj podpis, takže je nemožné, aby ho tvůj antivir detekoval. Virus mi navíc poskytuje přístup k tvé kameře i mikrofonu. Kromě toho jsem veškerá data, včetně fotek, souborů sociálních sítí, chatů a kontaktů, zálohoval. 

 

 

Zrovna nedávno jsem dostal úžasný nápad vytvořit video, ve kterém v jedné části obrazovky masturbuješ, zatímco v té druhé se přehrává klip, u kterého si děláš dobře. Panečku, to byla zábava! Ujišťuji tě, že můžu tohle video velice snadno několika málo kliknutími odeslat všem tvým kontaktům, čemuž ale předpokládám, že bys rád zabránil.

 

Mám pro tebe tedy návrh:


Převeď na moji Bitcoinovou peněženku částku ve výši 1250€ (EUR) a já na celou věc zapomenu. Zároveň veškerá tvá data a videa trvale smažu. Myslím, že je to za úsilí, které jsem při tom musel vynaložit, docela dobrá cena. Jak nakoupit Bitcoiny se můžeš dozvědět pomocí vyhledávačů, jako jsou Google nebo Bing, kde zjistíš, že se nejedná o nic složitého.

 

 


Premium Photo | Fat woman smiling at an ice cream

Na realizaci této transakce máš 48 hodin a zapomenout bys neměl ani na následující fakta: Nemá cenu mi na tento email odpovídat — moje adresa byla vygenerována automaticky.  Stejně tak je zbytečné podávat jakoukoliv stížnost.Tuto zprávu, stejně jako moji Bitcoinovou peněženku, totiž nelze dohledat. Všechno bylo dokonale promyšleno.

 

Pokud někdy zjistím, že ses někomu o této zprávě zmínil, video okamžitě nasdílím a první, kdo ho získají, budou všechny tvé kontakty. Následně video zveřejním i na webu!

P.S. Časový limit se spustí, jakmile tuhle zprávu otevřeš. Měj se a nestresuj se tím! Byla to prostě jen smůla, příště musíš být opatrnější.

 


 

x x x x x

tedy, to jsem se pobavila…

odkud asi tyhle trapné e-maily jsou?

ANDREA

 

 


 

Komentáře (3)add feed
... : *deeres*
Podobné blbiny mně automaticky padají do spamu. Vždycky v nich někdo něco chce a někdy i nabízí, aby mne nalákal a teprve následně vyždímal. Taky už jste zdědili nějaký ten milionek po neznámém strýčkovi, já ano, dokonce několikrát. Píše mi Luis Vuiton a také nějaký/á/ Marlee i Collyn, že mám právo na transakci 1.738,-EU, stačí email otevřít, abych znala podrobnosti, jak na to. Neschází ani hafo erotických nabídek, jenom si dost často, díky přezdívce pletou pohlaví o věku nemluvě.
Jen debil na něco takového může naletět.
říjen 07, 2020 06:40
... : Bara
Deeres, ale tech debilu je porad strasne moc. Zrovna dneska jsem si tukala na celo pri cteni clanku v Telegrafu, nadpis clanku znel - Marijke, hezka, chytra a uspesna zena, vystudovala zurnalistiku, a ted pozor, poslala muzi (Ind) do Indie 40 000 euro a od te doby se po nem slehla zem. Meli dlouhodoby kontakt pres internet a krasne si povidali, chystala se za nim do Indie a mela byt predstavena jeho rodicum........mam dojem, ze takove nenapravitelne chyby delaji spis zeny, nemam pro to vysvetleni, snad ze nepremysli mozkem.......ale Indove maji krasne hnede hluboke oci.
říjen 07, 2020 15:16
... : andrea
Báro, absolutní pravda.
Je až absurdní, jak může být jeden člověk úžasně chytrý i blbý současně.
Ale já četla zas i pár zmínek o mužích, co podporovali např studentku... A posílali jí balíčky. Pak se ale prý jeden z nich odhodlal a na tu adresu dojel, ovšem ten děs a hrůza, když viděl toho adresáta... Pochopitelně - žádná studentka, ale podvodník jak hrom.
říjen 08, 2020 21:41
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]