O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


KAŽDEJ MÁ NĚJAKEJ HANDICAP PDF Tisk E-mail
Pondělí, 31 srpen 2020
Přejít na obsah
KAŽDEJ MÁ NĚJAKEJ HANDICAP
Strana 2

 

 

Asi jsem měla být tym psychologem.

Umím se vcítit.

Empatie je moje třetí ruka.

Umím i dobře poradit. Skoro se vším. Mohla bych dělat poradce. Nebo konzultanta. To by mě hodně bavilo. Zkrátka, kromě matematiky a včelařiny já můžu dělat skoro všechno.

Jediný teda co nejsem, je žena, do které se dá zamilovat a požádat ji o ruku. To nejsem a v tom mám obrovskou jistotu, protože mám za těch posledních dvacet let už v deskách slušnej oddíl a ani jeden z nich. Ani jeden se mnou nechtěl žít, ani si mě vzít. Proč, to nevím a ani na to nikdy nepřijdu. A je to jedno. Je to prostě můj osud. Holka na vdávaní už jsem byla. Teď jsem jen holka, kterou si nikdo nevzal.

 

Dobrý. Každej má nějakej handicap. Jsou lidi, co maj v rodině třeba pohřebáka a taky to přežijou.

No a jak si to tak na tý zemi sumíruju v tý pomatený hlaviččce, tak si řeknu Evo, vstaň a běž okamžitě něco dělat. Tak otevřu mail .. můj Nočníkářskej … a tam děcka, držte mě, držíte mě? A tam děcka, nabídka ke spolupráci. No ale to není konec vyprávění. Teď bych si dala panáka, být vámi. Já si ho dám.

 

Dostala jsem totiž nabídku ke spolupráci s aplikací BRIDE ADVISOR. Víme? Nevíme. Poradce pro nevěsty. Už jsme doma?

 

Je to aplikace, která nevěstám pomáhá s plánováním svatby! Přece. No tak, to je jasný jako facka. Je to aplikace pro holky, který se chystaj vdát. A proč se chystaj vdát? Protože je asi doprdele někdo požádal o ruku. Omlouvám se, mám z toho trochu záchvat nervů. Ta aplikace umí všecko, všecičko na celým světě. Takže je tak vlastně nastavením hodně podobná mně. Akorát já, kurňa, nemám ženicha, takže nepotřebuju tu aplikaci.

 

Klid Evo.

Klid.

Dejchej.

 

A ted voni po mně chtějí, abych já týhle aplikaci, která pomáhá holkám, který maj ženicha, dělala propagaci.

 

JÁ! Čtyřicetiletá, svobodná, nikdy o ruku nepožádaná, bezdětná, bezbranná autorka blogu pro holky, který už maj svatbu i rozvod dávno za sebou, mám dělat propagaci aplikaci BRIDE ADVISER?!?!

Jakože jestli to měl bejt blbej vtip, tak se nepovedl. A jestli to bylo myšlený vážně, tak za to chci roční dovolenou na Sv. Mauritiu, pro celou mojí rodinu, včetně babičky, o psu nemluvě. Kolaborace s nepřítelem si žádá řádnou odměnu.

 

Jakože už mi trochu klesá tlak, ale tohle dneska fakt sedlo.

Přivedlo mě to na myšlenku, že bych mohla alespoň vymyslet diverzní aplikaci v podobném gardu.

Co třeba Mature fat ugly woman adviser?

Nebo How to NEVER get married adviser.

To by mohl být celkem trhák.

 

No nic. Jdu brečet do kouta. Do teď jsem si připadala pouze frustrovaná, teď už si připadám i trapná.

Dobrou noc. Nevěsty a ženichové.

 

PS: Tímto jsem vlastně aplikaci udělala taky dost slušnou reklamu, takže bych pak prosila na účet prachy na letenky.

ZDAREC.

 

NEOHROŽENÁ ŽENA

 

 

Komentáře (12)add feed
... : Ivan Kolář
Ach jo, moje smůla, škoda, že jsem jiné věkové kategorie.
Krásná ženská, šikovná, milá, chytrá - a ještě umí tak hezky zpívat...
srpen 31, 2020 20:17
... : kim
Jo holka jsi hodně inteligentní a chlapi mají raději doma cukřenky. Věř, když to budeš nejméně čekat tak se objeví ten pravý a bude i svatba.
srpen 31, 2020 21:07
... : mamča
Nehledej mezi vrstevníky, ale mezi o generaci staršími. Sice budou možná už ze secondhandu, ale už budou mít těch bezradných "cukřenek" plný zuby, a budou hledat děvče do nepohody. Takovou teprve teď dokážou ocenit.
Průšvih je, že se mezi nimi už nenajde dost hrdinů, co by ještě byli ochotni zvládnout další kolo výchovy potomků.
září 01, 2020 07:19
... : NČ
Tohle, že by chtěl nějakej chlap mít doma??? Sorry jako ...
září 01, 2020 09:25
... : doktor
Ohrožená Neohrožená :
září 01, 2020 10:49
... : *deeres*
Samozřejmě, že by to nechtěl žádnej chlap mít doma, pokud je sám proti sobě. On si raději nabrkne tu cukřenku, individum, které je líným a neschopným budižkničemou, schovaným za svou křehkostí, které nakonec on dělá vola. o
Zásadní chyba Neohroženky je to, že co umí, staví na odiv. To pánové totiž nesnáší, potože jenom oni jsou ti mistři světa a ona by tedy měla předstírat bezbranou bytůstku a ne tahat piáno.
září 01, 2020 13:10
... : NČ
Nojo, Deer. Ale proč hned "pokud je sám proti sobě"? Ty, proti tady tomuhle extrému, stavíš opačnej extrém. Jenže o extrémisty(ky) většinou nikdo nestojí a běžnej život se bez kompromisů nepřežije.
září 01, 2020 14:39
... : *deeres*
NČ, ty určitě nebudeš ten typ pro Neohroženku. Na tyhle typy se pověsí lenoši a vyžírkové. A platí to i naopak. Já v práci kdysi měla kolegu, co si vzal takovou blonďatou princezničku a všechno dělal za ní. Tak se v ní viděl, že mu ani nevadily posměšky od kolegů. Ten kdyby byl schopen kojit, tak určitě by odkojil i jejich syna, takhle byl syn jenom na Sunaru. Ta jeho manželka byla taková mrcha, že když si koupila kozačky a manžel nemohl jít s ní, aby jí nákup donesl domů, tak si přinesla jenom jednu botu a z té tíhy "vážně onemocněla". Tak nakonec stejně pro tu druhou botu musel dojít on.

září 01, 2020 16:39
... : strejda
Tak to s tebou, milej NČ, nemohu ani trošičku souhlasit. Takováhle ženská – i když mi slovo ženská nepřipadá zrovinka hezké slovo, ale pokud se k tomu přidá ještě nějaká přídavná jména, už to nezní tak blbě. Tak tahle ženská, to je přímo poklad. Nezdá se ti? Vždyť ona umí úplně všechno. Nezmiňovala se však ani náznakem, jestli se umí i dobře milovat, což je pro mne moc důležité, ale asi joooooo. Hergot, proč ne, že?
Víš jak bychom si spolu rozuměli? Já jsem také takový Ferda Mravenec – práce všeho druhu, ona také umí všechno, já přímo cítím, že bychom se spolu nikdy nenudili. Jen mám takový malý nano problém. Nesměla by mi organizovat život. A ona organizátorkou je, pozor... Jistě i dobrou... No jo, ale zase je tu ten věkový rozdíl. Ona by si takového starého dědka, jakým jsem, jistě nevzala. Teď mluvím v oblasti hypotetiky. To snad všichni chápou.
Takže EVO, nevěš hlavu a vítej každé nové ráno s úsměvem. Máš mé sympatie. Já vím, je to málo.

září 01, 2020 20:16
... : NČ
Nemusíš se mnou, strejdo, souhlasit. Ani trošičku.
Podle mě by Ferda Brabenec s Ferinou Brabencovou nemohl vydržet ani měsíc. Pár dnů zpočátku asi jo, pod vlivem prvního zamilování "ó jak my si rozumíme". Při tom Ferina: "miláčku, tyhle hřebíky by se měly přendat do jinýho šuplíku". A Ferda: "Ó ano, miláčku, hned to udělám ...".
Hele, já to vidim jak živý. Po tejdnu odsátí nashromážděnejch přebytečnejch hormonů a tím i návratu k vyrovnanýmu hormonálnímu stavu už by Ferdovy reakce nabyly taky normálního stavu. Něco trochu podobnýho jsem i zažil a řeknu ti jedinou věc. Rozhodovat a řídit musí vždycky jen jeden. A pokud to při mravenčení není chlap, tak z něj bude služebníček. Pokud ze sebe ovšem dovolí udělat služebníčka, ženská si ho přestane vážit (jestli si ho vůbec někdy vážila, nebo jestli potřebovala jen zahnízdit). Příroda úlohy jednoznačně rozdělila a u toho má taky zůstat!!! Jinak už je předem zaděláno na průser!
září 02, 2020 07:38
... : strejda
Ale vždyť jsem psal, že bych si nenechal organizovat život i kdyby byla tou nej organizátorkou. S tím souvisí i ty šuplíčky. Ale jestli se umí milovat tak, jak zpívá - nádhera. Není co řešit. Ani rádio bych si nepustil... :-)
Ahoj a hezký den. Jdu na tři...
září 02, 2020 14:28
... : NČ
Jak zpívá, to nevim, asi jsem teda nečetl dost pozorně, ale vracet se k tomu už nebudu. Bejt s buchtou kvůli zpívání? To už si teda radši zazpívám sám. Zpívám krásně, naštěstí ne příliš často, takže se sebou se snesu.
Simi připomněl zase příhodu, kdy jsem se, coby zcela novej zaměstnanec, ocitl na výjezdní pracovní poradě. Večer se našla i kytara a byl jsem, coby muzikant, upozorněnej, že Jarka z Ostravy je úžasná zpěvačka "to si budete rozumět". Pak přišla, zamilovala se ihned do mě nebo do kytary, to nevim. Já do tý kyprý hroudy určitě ne. A celej večer mi falešně vyla do pravýho ucha jakýsi "druhý hlasy". Bylo to naprosto příšerný, leč ostatní kolegové (kolezi?) byli nadšení. Teda, oni spíš byli vožralí a bylo jim to úplně jedno. I já jsem se vožral, aby mi to bylo jedno. Tý příšerný, falešně vyjící, báby se prostě nedalo zbavit. Tak jsem se vožral. A ráno jsme se oba dočkali uznalejch projevů kolegů, jak krásně nám to spolu šlo a ladilo. Hůůůů! Od tý doby, a je to už asi 40 let, se děsim každý báby, která ráda zpívá.
Jiří Suchý dělí milovníky hudby na tři skupiny:
- mají rádi hudbu a proto ji provozují
- mají rádi hudbu a proto ji neprovozují
- mají rádi hudbu a přesto ji provozují
Obávám se, že většina "zpěvaček" patří do skupiny třetí.
září 02, 2020 17:17
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy

 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]