O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

MUŽI SE BOJÍ "OKOVŮ" PDF Tisk E-mail
Pondělí, 31 srpen 2020
Dobrý den, je mi 36 let. Můj partner je o rok mladší a jsme spolu 5 let, žijeme spolu. Máme se rádi, téměř se nehádáme. Jsme oba sportovní a pracovně poměrně dost vytížení. Donedávna mě práce i sport naplňovaly natolik, že jsem nepociťovala chuť zakládat rodinu, ale před rokem se vše změnilo a já od té doby fakt jen „čekám na zásnubní prsten“.

 

 

Můj partner je však dobrodruh. Aktivně se věnuje adrenalinovým sportům, a i když to nepřizná, tak já jsem opravdu racionálně smířena s tím, že pro něj nejsem priorita. On žije hlavně tím sportem. Nepotřebuju vyznávání lásky ani velká gesta. Jsem silná, sebevědomá…ale touha po rodinném životě mě začíná sužovat čím dál tím víc.

Před pár měsíci jsem to nevydržela a partnerovi sdělila, že velmi toužím po svatbě. A že se kvůli jeho nečinnosti velmi trápím. On mi na to řekl, že si myslí, že je možné mít děti i bez svatby, ale že mě rád potěší, jen čeká na vhodnou příležitost ohledně žádosti o ruku. No jo, jenže čas běží a to téma je opět absolutní tabu.

Nemluvíme ani o svatbě, ani o dětech… A mně už opravdu není dvacet. Už z toho šílím, trápím se každý den. Příležitostí za tu dobu, co jsme spolu, bylo kvantum. Výročí, narozeniny, Vánoce, dovolené….

Nedávno jsem se ho opět zeptala, zda se mnou počítá na celý život, protože můj šestý smysl mi říká, že je něco špatně. On mě ujistil, že se mnou počítá, takže opět čekám… Už jsem si sama určila nějaký deadline, dokdy to hodlám vydržet, ale co potom?

To se s ním mám rozejít, přestože si jinak rozumíme? V mém věku už si těžko budu hledat nového partnera, který je svobodný a bezdětný. Muži o mě zájem stále mají, ale většinou to opravdu není perspektivní.

Víte, já jsem celkem hrdý člověk…nerada se doprošuju. Ale mám obavu, abych si nějakým tím demonstrativním sbalením kufru nezpackala život….

Předem velice děkuji za vaše názory.

ANITA

 

 

Komentáře (4)add feed
... : kim
Anitko tobě děloha kručí hladem a proto běž do toho z vášní a co nejrychleji. Dětem se přítel nebrání a svatba ta přijde časem.
srpen 31, 2020 21:19
... : NČ
Třeba se mýlím, ale spíš ne. Píšeš, že se máte rádi, tak asi jo. Jen on má daleko víc radši sebe než tebe. Zatím ho nic netlačí, sám je spokojenej, tak proč by něco dělal jen proto, že na po tom toužíš ty? Ultimátem a pohrůžkou sbalenejma kuframa (posléze ovšem taky důsledně splněnou) by sis nejlíp ověřila, kdo z vás dvou je mu bližší.
září 01, 2020 09:56
... : mamča
Já bych se na Tvém místě snažila mít aspoň to dítě. Léta neúprosně ubíhají, a Tobě toho času plodnosti už moc nezbývá.
Přítel se dětem nebrání, a Ty jsi "silná a sebevědomá", jak píšeš. Tak do toho !
Třeba Tě opustí, protože se mu jeho adrenalinový život líbí víc, než běhat kolem mimina. Ale třeba ne, a stane se z něj "otec roku".
září 01, 2020 12:47
... : magdalenka
Hrdost stranou. Teď je pro tebe důležité dítě. Svatba je jen formalita. Příroda se nedá obelstít.
září 10, 2020 04:44
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]