O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

VOLNÁ POSTEL, DOBRÁ POSTEL... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 10 srpen 2020
Naše sousedka je 79 letá paní. Známe se už dlouhá léta, bydlí tu stejně jako my, už třicet let. Protože už špatně chodí a je málo pohyblivá, chodí k ní každý den pečovatelka. Nakupuje jí, pomáhá jí i s ostatními věcmi – praní, uklízení domácnosti, něco uvaří, pomůže jí při mytí a podobně. Platí ji sousedčiny děti. Alespoň tak to vím, co mi řekla, když se občas spolu setkáme. Také nám dala klíč od bytu, kdyby se náhodou něco stalo.

 

 

 

Pochopitelně, že její pečovatelka má samozřejmě klíče taky.

Sousedka má tři děti, které už  žijí ve svých rodinách, dcery jsou na venkově, syn ve vedlejším městě. Poměrně často si ji si k sobě někdo z nich bere na víkend nebo na pár dnů, takže minimálně pár dnů v měsíci je někde jinde, ne doma. 

 

No, a my si všimli, že pravidelně, když je paní pryč, tak ta pečovatelka přichází k ní do bytu s nějakým chlápkem…  Jsou tam tak dvě až tři hodiny, párkrát i přes noc.

No, je nám to docela divné, rozhodně sousedka o tom neví, protože nám říkala, že pečovatelka je vdaná a má malý děti (proto dělá taky tohle). Takže to bude určitě nějaká nevěra…

 

Myslíme si, že si to naše sousedka rozhodně nezaslouží,  aby si tam chodila cizí ženská užívat užívat do její postele...

A tak nevím, jestli jí to máme nějak říct, nebo raději dělat, že o ničem nevíme?

 

Díky moc,  ALENA

 

 


Komentáře (5)add feed
... : mamča
Já bych do toho nešťourala. O pečovatelky je zoufalá nouze, a jestli tahle "Nakupuje jí, pomáhá jí i s ostatními věcmi – praní, uklízení domácnosti, něco uvaří, pomůže jí při mytí a podobně." tak zaslouží metál. Dělá to vlastně za děti staré paní, které jí sice platí, ale samy mají své životy, svojí práci a svůj domov jinde. Těžko by sháněli někoho jiného a tak ochotného.
Morální stránka věci, tedy nevěra pečovatelky, není v kompetenci objednavatelů služby posuzovat. Jistě po sobě paní pečovatelka uklidí tak, aby to majitelka bytu nepoznala, nebo o tom stará paní dokonce ví a neřeší to.
srpen 11, 2020 00:57
... : kyttka
Nechápu lidi, kteří mají potřebu řešit intimní věci cizích dospělých lidí. Souhlas s mamčou. Co je komu, sakra, do toho?
srpen 11, 2020 10:09
... : magdalenka
Mně to třeba přijde hodně přes čáru. Pokud je to někdo z rodiny, možná. Takhle je to přinejmenším porušení smluvních vztahů. Ošetřovatelku někdo platí, ona to zneužívá. Stačí ji na to nejdřív upozornit, např.při idchodu z bytu. V Británii by se volala policie, v Anerice by se mohlo střílet...
srpen 16, 2020 17:05
... : mamča
magdalenka : Třeba tam pečovatelka chodí jenom zalévat kytky, nebo krmit papouška.
Jak chcete dokázat, že tam dělá něco nepřístojného ?
srpen 16, 2020 18:58
... : magdalenka
Tam nejde o sex, ale o to, že navštěvuje byt v nepřítomnosti klientky a ještě tam vodí další osoby. Stačí vyjít na chodbu, hlasitě pozdravit a zeptat se, co se děje. Já bych to řešila s příbuznými, kteří si babičku odvážejí. Třeba je to instalatér a provádí objednané opravy :-)
srpen 17, 2020 12:33
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]