O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

TELEVIZE SAMSUNG PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 06 srpen 2020
Tak nevím. Tedy, vlastně už vím. Já za to fakt nemůžu!!! Za co? Za to, že se mi zbláznila televize. Včera večer jsem seděla u počítače, a ona se mi najednou sama zapnula… Já si toho napřed ani nevšimla, tedy jen po následujících pár vteřin, než se zase sama vypnula. A zase zapnula… A vypnula…


 

 

 

No, vzhledem k tomu, že věřím, že elektřina se „nějak“ dostane do zásuvky a z ní do nejrůznějších přístrojů, a vzhledem k tomu, že to je veškeré moje současné technické povědomí, tak jsem to neřešila a počkala na dnešní návštěvu syna.

 

 


 

 

Zjistil, že opravdu za to nemohu, že opravdu je na vině jen a pouze sama televize. Takže jsem zjistila, že u značky SAMSUNG je to celkem běžná záležitost.

 

Když jsem se radila s „googlem“, tak jsem tam našla tolik moc oznámení a proseb o radu s tímhle problémem…


 

Takže teď mám prosbu k vám, moji drazí – vzhledem k tomu, že si budu muset pořídit novou:

 

 

Jakou máte zkušenost s tou, co je u vás doma?

 

Doporučili byste mi ji?

Poraďte – je toho na trhu tolik…

 

d@niela

 


Komentáře (13)add feed
... : NČ
Sám jsem televizi řešil nedávno. Nechci "smart" (nechci aby televize byla chytřejší než já), chci jen obyčejnou na zeď na koukání, tím jsem měl dost zúženej výběr. I tak jsem ale vybíral, protože Alza celkem bez řečí a bez zdůvodňování bere do dvou týdnů nepoškozený výrobky zpět a vrací plnou cenu. Akorát teda to přenášení a převážení sem tam bylo votravný. Po dvou Sencorech, jednom Philipsovi a jednom JVC jsem skončil na zn. LG, a už asi půl roku naprostá spokojenost.
Takže ze svý zkušenosti ti doporučuju JEDINĚ LG nebo Panasonic.
--------------------------------
Tvůj problém se samozapínáním bych tipoval někde na cestě mezi dálk. ovládačem a přijímačem dálkovýho ovládání. S tím sotva něco poděláš. Zkus ještě, po vytažení ze zdi, několikrát, dostkrát, mačkat hlavní vypínač, jakoby zapnout/vypnout, jestli v něm není nějaký svinstvo, který tam dělá neplechu. Šance je ovšem nepatrná.
srpen 07, 2020 06:51
... : NČ
Poltergeist: "Poměrně častá jsou i hlášení o anomálním chování elektrických spotřebičů. Údajně často dochází k nevysvětlitelným poruchám, které samy bez opravy mizí. Ze spotřebičů (např. žehlička) vycházejí plameny a následně přivolaný opravář nenalezne žádnou závadu. Dochází k rušení vysílání rozhlasových a televizních stanic či mobilů, někdy jsou automaticky volána existující i neexistující telefonní čísla. Poltergeist bývá také spojován s praskáním žárovek, akvárií, skel, někdy mají být údajně do skel "vyříznuty" otvory..."
--------------------------
Tady to máš celý: https://cs.wikipedia.org/wiki/Poltergeist
srpen 07, 2020 06:58
... : d@niela
Pepo, tak zaprvý, ty seš frajer, který si to odveze a přiveze sám. Sice vlastním syna, který vlastní mládí, sílu a pohyblivé auto, ale neumím si představit, že bych ho přiměla k podobným výkonům... Tedy, že bych řekla něco jako: "Neee, tudle neee, zkusíme jinou, jo?"

Jinak, zadruhý, klikni si na to prolinkovaný - tam je neurekom nasrdíčkovanejch dotazů majitelů těchto SAMSUNGŮ, které se samy vypínají a zapínají. Ne, žádnej poltergeist (i když já na něj po mých zkušenostech s přístroji skoro věřím), ale fakt mrcha televize této značky...

Takže - kouknu se na LG, ok.
Jenže - já zas tu Smart chci, aby byl aspoň někdo v rodině chytrej... Mně smart mašinka dělá dobře smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif
srpen 07, 2020 07:06
... : mila1
Taky teď řeším televizi a taky jsem rozhodnuta pro LG.. zřejmě z Alzy, je tam i doprava zdarma. Doporučuji nejdříve skouknout stránky Alzy a pak se na vybraný model jet podívat naživo do prodejny, pokud si nejsi jistá, ale v současnosti jsou ty televize na tak dobré úrovni, že i koupě rovnou po netu není riziko.
srpen 07, 2020 07:25
... : NČ
No, značka LG je obecně dost chválená. Naživo v prodejně přímo svou televizi pravděpodobně neuvidíš, v Alze v šou rumu to mají nacpaný převážně Sonnyma nejvyšších cen. Taky světelný a hlukový podmínky jsou tam zcela jiný než pak doma. Já jsem např. ty dva Sencory vracel pro nemožnost regulace podsvícení, a nemožnost nastavení jasu a kontrastu, aby mi to vyhovovalo i ve večerním šeru. Za silnýho osvětlení (např. teda i v prodejně), byl obraz dobrej.
Taky je důležitá "přítulnost" a logičnost dálkovýho ovladače. Osobně bych přivítal větší rozměry, a to i u mýho LG, aby v něm byla dobrá orientace právě i v šeru, a taky, aby nebylo třeba se několikrát promačkávat ke kýžený úpravě obrazu. To je celkem dost nutný, protože je potřeba zcela jinýho nastavení obrazu pro vysílání ze studia, oproti filmům, zejména starším. Pak člověk ocení možnost vlastního nastavení na více předvolbách a současně snadnou dosažitelnost tý který předvolby obrazu. Dálkový ovladače pro "smart" vyžadujou mnohem víc tlačítek, tím jsou i méně přehledný.
srpen 07, 2020 08:06
... : d@niela
no těbůch....
ja měla tv naštelovanou a uz jsem jen klikala "pustit-vypnout".
to zas bude horor....
smilies/angry.gif
srpen 07, 2020 08:20
... : NČ
Se uklidni. Ty nejsi tak vybíravá jako já. A asi ani tak koukavá jako já. Našteluješ si napevno dvě - tři různý kvality obrazu, seřadíš předvolby kanálů a máš vystaráno.
Ještě se seznámíš s tím "smart" - teda, jak s internetem a šmitec. S internetem v televizoru ti neporadím, ale to ti synek snadno zvládne.
Pak už budeš jen čekat na Poltergeista.
srpen 07, 2020 08:50
... : mamča
Z naší neblahé zkušenosti nedoporučuji značku Philips. Televize je chytřejší než my, a v případě slabého signálu zruší všechna nastavení, která jsme naší babi pracně nastavili, aby jen zmáčkla čudlík č. 1 a byla tam TV1...atd.
Jiné televize, které jsme tam zkoušeli, nastavení nelikvidují, jenom tam prostě mezi kopci nejde Prima.
Ale naše babi chce právě TUHLE TV, protože je bíláááá...:-).
srpen 07, 2020 09:36
... : NČ
Babička je zjevně rasistka, když odmítá černou.
srpen 07, 2020 09:52
... : mamča
NČ : Nejen, že je babča (92) rasistka, navíc je hrozně sveřepá. A my jsme všichni blbci, protože si neumíme poradit "s blbou televizí". Jenom dva synové, co mají hromadu titulů před i za jménem, "mají tu čest" babičce dvakrát do týdne křísit její bílou chytrou televizi. Teď jsou na dovolené, tak musí jít babi do jiné místnosti, kde má druhou supervelkou TV, připojenou na satelit.
Ví Bůh, že máme všichni svatozář ! :-)
srpen 07, 2020 10:04
... : NČ
"Kosmetický gigant L'Oreal Paris v odezvě na vlnu protestů a násilí po smrti George Floyda odstraní ze svých výrobků slova jako bílý či bělící..."

srpen 07, 2020 10:44
... : *deeres*
Taky mám strašně chytrou ultra HD TV značky Hitachi 50HK6100, která nebyla zrovna za hubičku. Podle návodu umí kdeco, ve skutečnosti to z ní nedostanete. Také disponuje neovladatelným ovladačem. Knoflíky natláskaný na sebe v gumě, která je pouze proříznutá mezi jednotlivými tlačítky. Potmě tam nenastavíte vůbec nic a i za světla dost špatně. Vrátit jí mně bylo blbý, protože jsem jí dostala jako dárek.
Nakonec jsem to vyřešila připojením STB značky GO sat, i když TV už nový formát umí a připojením USB na nahrávání a jedu přes STB.
Vřele doporučuji řádně si předem prohlédnout ovladač, jeho velikost, rozmístění tlačítek a definované funkce. Nákup přes E-shopy je vždy riskantní. Dokud si TV nevyzkoušíte, tak vůbec nezjistíte, jaké funkce TV skutečně ovládá. Popisy bývají všeobecné a nakonec se tam i dočtete, že tuto funkci mají pouze některé přístroje značkové řady. Ani v kamenné prodejně vám prodavači většinou nedokáží poradit, málokdy narazíte na fandu, který opravdu ví.
Nakonec to dopadá tak, že si TV dovezete domů a tam teprve zjistíte, že to není to pravé ořechové a jdete jí vrátit.
srpen 07, 2020 10:49
... : doktor
Konečně se na mne dostala řada.Dani u staré televize Samsung jsme měli podobný problém.By jsem na chalupě a volá mi manželka,že se málem strachy ..... no málem ji trefilo.Přišla z nákupu domů a z obyváku by slyšet hlasy.Hlasitě se někdo bavil - dva chlapi.Došla naproti pro souseda - mladej silnej - a....... no byla puštěná Tv,jasně sama od sebe.Syn v bedně něco přeladil a mělo být vše ok.Bylo chvilku.No a tak jsme koupili novou Tv a máme klid.Vůbec nevadí,že chytrá a umí všechno možné.Hezké páteční odpoledne.
srpen 07, 2020 12:45
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]