O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

TREFA DO ČERNÉHO? PDF Tisk E-mail
Úterý, 04 srpen 2020
Pozvánka na turnaj O bleskového krále Vlčnova. - ŠACHY - Veselí ...Nad tímhle článkem "sedím" už tři dny. Nevím, jak to napsat, abych neutržila nějakou bouli. Stále mi nějak nedochází, že se jedná o vážnou věc, že to není všechno nějaká bláznivá legrace, že si to všechno nevymysleli nějací rozverní junioři pro pobavení... Řekla jsem o tom svému úhlavnímu kamarádovi. Jéje, ten mi dal plno dalších námětů, ani jsem je všechny nepobrala. A určitě byste sami přišli na plno dalších!

 

 

 

 

Všechno to (moje mudrování na toto téma) začalo jednou reklamou známé kosmetické firmy, kterou jsem v těchto dnech častokrát viděla v televizi:

 

 

 
 
Všichni asi vědí, že Amerika už od konce minulého století z důvodů politické korektnosti razí termín Afroameričan (African American) pro americké černochy.
Tato politická korektnost už pronikla i do němčiny a v sousedním Německu média o místních černoších hovoří jako o Afroněmcích (Afrodeutsche).
 
Budeme mít také Afročechy?

 

 

A tak mne napadlo, opravdu to vezměme s humorem: 

kolik podobných legrácek vás napadne?

 

 např.: - bude změna v pravidlech hry šachy: není přeci možné, aby vždy začínaly bílé figurky...

 

pište další vtípky do komentářů! Komentáře (7)add feed
... : mamča
Nač vítat Afročechy, když už máme naše milované Hnědočechy ?

Romové (Cikáni) jsou menšina, protože jich většina sedí v kriminále.
srpen 05, 2020 06:42
... : NČ
Jen bych chtěl redakci upozornit, že už samotnej titulek článku by mohl bejt považovanej za navádění k násilí proti skupině osob.
Vyloženě návodný je též nazývání nepoctivců v hromadných dopravních prostředcích černejma pasažérama. Nebo k večeři kapr na černo (přímo děsivý).
Že filmy Černý Petříček a Smrt černého krále doposud nebyly zlikvidovány, to považuju za trestuhodnou nedůslednost, z níž musí být vyvozeny okamžité personální důsledky.
srpen 05, 2020 08:13
... : *deeres*
Víte vy vůbec, co je to ta "předsudečná nenávist"? Na západ od nás, vás už může blbý vtip stát kariéru a ani tím nic myslet nemusíte, jenom si to tak někdo přebere.
Včera jsem viděla reklamu na nějakou značku rodinného auta, kde se vepředu o chladič opírá malá holčička a jí banán.
Kdo nemá špinavé myšlenky, toho jenom napadne, že je to pěkně debilní reklama. Další napadlo, že je v nebezpečné pozici, kdy před autem není vidět a řidič jí může přejet a pak jsou tu ti s myšlením šejdrem, kteří melou o holčičce, banánu a pedofilii.
Podívejte se na stránky a2larm.cz a hned se dozvíte, co my Češi jsme za mrchy rasistický.
Zákazy a cenzurou, kdy mizí knihy, filmy, seriály, sochy i obrazy a hoří kostely, se nikdy ničeho pozitivního nedosáhlo, každá akce vzbuzuje opačnou reakci.
https://dikobraz.cz/sites/default/files/styles/large/public/cartoons/karel_urban/karel_urban_12018.jpg?itok=zmLH646M
srpen 05, 2020 10:35
... : Petr Sysala
Někde mám balíček karet s názvem Černý Petr, brzy ho asi budu mít načerno, protože tu bude nelegální. Třeba jako práce načerno, nechci být totiž černou ovcí a to ani v černý pátek. Nechapu, jak na poutačích u cest může nějaký obchod prezentovat Black Summer (letní výprodej), kde jsou strážci černé čistoty? Bude povolené černé pivo? Co na to ten černý vzadu (v černé-západní evropě již zakázáný) Asi je to fuck, stejně naše kultura půjde na nějakou černou skládku, aby ji už nikdo neviděl.
srpen 05, 2020 11:45
... : doktor
No,snad to tak daleko nedojde,i když jeden neví.Šíleností v zákonech,médiích a názorech různých lidiček jsme svědky už hezkou kupu.
srpen 05, 2020 12:57
... : NČ
Jo, strejdo: "Hej, ty černý vzadu, nevystrkuj na nás bradu"!
Jak si to vůbec mohl někdo dovolit vyslovit?
srpen 05, 2020 13:54
... : Iris
Petře - vidíš to moc černě smilies/wink.gif
srpen 06, 2020 09:21
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]