O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

TENTOKRÁTE O MILOVÁNÍ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 03 srpen 2020
Love in the Time of Corona | UK FundraisingDnes něco zajímavého - tentokráte o milování. Asi víte, že během sexu se uvolňuje hormon oxytocin, někdy nazýván jako hormon mazlení. Ten vytváří pocity empatie a citové pouto. Když tělo ženy vylučuje víc tohoto hormonu, snadno se do svého milence zamiluje. U mužů se však vylučuje dopamin, tedy jde u nich čistě o slast, nikoliv citové pouto. A další zajímavost: Jestli si ještě užíváte pohlavní styk klasickým způsobem, jste dávno za zenitem, přátelé...

 

 

 

Z britského průzkumu Global Drug Survey totiž vyplývá, že na popularitě nabývá sex pod vlivem omamných látek neboli chemsex. Průzkumu se zúčastnilo 22 tisíc lidí a výsledky hovoří jasně. Mladí lidé a lidé s vyššími příjmy dávají chemsexu přednost. Jde vlastně o sex, který si páry užijí pod vlivem drog. Přičemž nejznámější a nejpoužívanější je určitě alkohol.

 

Následuje marihuana, extáze nebo kokain. Na 58 procent mužů a 60 procent žen v rámci průzkumu prohlásilo, že za poslední rok vyzkoušeli chemsex alespoň jednou.

 

Chemický sex není oblíbený zdaleka jen u homosexuálů, jak se traduje, ale u lidí všech orientací. Drogy totiž většinou mají pozitivní vliv na libido. Jenže odborníci varují, že některé drogy mohou sexualitu naopak utlumit. Jedna droga může účinkovat na dva lidi odlišně. Nejde se tudíž spoléhat na to, co bude následovat.

Po užití se může člověk svalit na zem a nevědět o sobě, stejně jako může podávat skvělé výkony.

 

 

How Often Do Married Couples Make Love Statistics Prove Once A ...

 

 

Navíc je zde ještě jedno nebezpečí, před kterým experti varují.

A to je rizikový sex.

 

Lidé pod vlivem drog mají totiž větší sklony riskovat, souložit s neznámou osobou a riskovat tak nákazu pohlavní nemocí nebo infikaci virem HIV.

Nejde přitom říct, že například joint marihuany jednou za čas nikomu neublíží. Zrovna marihuana totiž zostřuje sice zrakové, sluchové, chuťové či dotykové podněty, tudíž i zvyšuje pocity pohlavního vzrušení, jenomže na druhé straně dochází k velkému útlumu sexuálních zábran.

 

Zajímavé také je, jak na lidi milování působí - Sex před usnutím je pro muže víc prospěšný než ráno, protože je tělo pak připraveno k relaxaci. Sex účinkuje na ně jako 2 – 3 miligramy diazepamu nebo valia, takže častěji po sexu usnou. Pro ženy přínáší také velmi pozitivní zdravotní vliv - ty, které se oddávají milování až třikrát týdně, mají výrazně nižší riziko mrtvice a infarktu. Při sexu se uvolňují endorfiny, které dovedou neutralizovat stresové hormony. A stres - ten trápí přeci většinu žen... Stejně tak mají díky milovaní vyšší hladinu ženského hormonu estrogenu, který ochraňuje kosti před osteoporózou.

 

Takže - sex není žádná legrace. Záleží na něm přeci to nejdůležitější. Přežití lidstva. Nejsme jako zvířata, která mají sex pevně spojený s reprodukcí. Pro ně je to jakási pudová povinnost, byť většinou příjemná. Pro lidi to bývá občas také určitá povinnost, bohužel někdy i nepříjemná.

 

"Zavři oči a mysli na Anglii", říkaly matky dcerám v dobách ještě nedávných. Možná to říkají i dnes, nebo si to některé dcery alespoň myslí.

V těch lepších případech myslí na něco (či někoho) úplně jiného.

 

zkoušeli jste už také milování "pod vlivem"?

 

 

ANDREA


Komentáře (2)add feed
... : andrea
Jsem zastaralá jak měsíc staré noviny, tak tohle jsem nezkoušela a ani zkoušet nebudu.
Zatím nám všechno funguje "postaru".
srpen 05, 2020 09:11
... : doktor
Jedině pod vlivem svitu měsíce ( luny ) v úplňku.
srpen 05, 2020 12:48
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]