O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

ŃA DVA ROKY NA TVRDO PDF Tisk E-mail
Pondělí, 03 srpen 2020
Seek Probation Instead of Jail or Prison Time in PennsylvaniaVŠECHNO JE RELATIVNÍ. To, co projde jednomu, nemusí projít druhému. O tom se přesvědčilo minimálně třináct set pětašedesát provinilců...  Kradli v nepravou dobu. V březnu tr. za to, že byl provinilec přistižen bez masky na obličeji, zaplatil čistých deset tisíc korun čs. Někteří skončili i před přestupkovou komisí, která měla možnost pokutu stanovit v řádu několika desítek tisíc.  Později to bylo slevněno na pětikilo...

 

 

 

 

České káznice jsou plné. Vlastně přeplněné. Vězňů je podle posledních dat o 160 víc, než je oficiální kapacita věznic.  Policie během nouzového stavu evidovala přes osm tisíc krádeží. A jak jsem už výše uvedla, našla 1365 pachatelů. Všechny případy byly kvalifikovány velmi přísně.

 

Tři salámy a dvě krabicová vína. Krádež za 460 korun. Recidivistovi za to sice hrozí i vězení, většinou ale skončí s podmínkou. Jenže - tenhle kradl v nouzovém stavu. Do vězení proto půjde, a to na dva roky a dva měsíce. Hrozilo mu ale až osm let.

 

 

ADA Round-Up: Illinois Prison Sanctions, Senior Living Communities ...

 

 

„Krádež vína a salámu opravdu není takového charakteru, že člověk umírá hladem a potřebuje se najíst,“ řekla soudkyně.

 

Podobný verdikt zazněl i v dalším případě, kdy zloděj byl v podmínce a v obchodě ukradl pět housek. Běžně by mu hrozilo nejméně půl roku vězení. V době nouzového stavu se minimální sazba zvyšuje na dva roky. Ve vězení, po odvolání, nakonec stráví rok a půl.

 

  • Okresní soud v Litoměřicích poslal 4. 6. tr.  na dva roky do vězení Abdallaha Ibrahima Dialla za znásilnění nezletilé dívky na Litoměřicku. 
  • Zloděje, který koncem května  vnikl do firmy, kde ukradl věci za téměř padesát tisíc korun, dopadli policisté z Teplic. Muž ukradl kalové čerpadlo, vibrační brusku, fotoaparát, kotoučovou pilu, několik notebooků, monitory a další věci. Všechny ukradené věci stihl rozprodat. Muž byl v minulosti už jednou odsouzený. Hrozí mu až dvouleté vězení.

  • Za zpronevěru 1,5 milionu, neplacení výživného a pornoútoky šel do vězení Tomáš Řepka.
 
A další a další ... jenže - ti měli kliku, že nekradli v rozmezí 12. 3. - 17. 5. tr., tedy během nouzového stavu ...
 
 
JAKÝ NA TO MÁTE NÁZOR VY?

d@niela

 
 

Komentáře (1)add feed
... : doktor
Vůbec nejsem z našich soudců nadšený.Nemá to hlavu ani patu.
srpen 05, 2020 12:44
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]