O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

TRIUMVIRÁT - ON, JÁ A MOJE ŽÁRLIVOST PDF Tisk E-mail
Neděle, 02 srpen 2020
Ahoj neznámé kamarádky a kamarádi! Občas mi některé zde čtené problémy přišly nesmyslné, až přišly ke mně. Jsem 12 let vdaná a poslední dobou sleduji, že můj muž si oblíbil mou (snad dříve) nejlepší kamarádku. Všechno, co jsem se dopátrala, popírá. Tvrdí, že to není pravda. Jako asi většinou, prolátne se to to díky mobilu. Nejprve jsem četla SMS takového znění, že jsem z toho byla nešťastná. Nikdy bych jeho SMS nečetla, ale bylo 23.40 a on už spal. Já se lekla, že to třeba píše jeho matka, má totiž dost nemocného tatínka, tak mě každý pozdní telefonát a SMS trochu vyděsí.

   

 

Ta SMS zněla: "Ahoj, vzpomínám, vím, že děláme, co nemáme. Ale bylo to krásné.Byla jsem v šoku, a byla z toho úplně vedle. Pochopitelně jsem ho vzbudila a žádala vysvětlení. Bránil se a nechtěl mi nic říct. Nakonec mi řekl, že se odpoledne potkali a šli spolu na kafe. Ona prý brečela a vyprávěla mu, jak to má doma špatný s manželem, že si našel milenku a že je z toho na dně. Uvěřila jsem mu, ale už to ve mně zůstalo. A že jí říkal, že já jsem podezřívavá, tak proto píše o tom, že to sezení na kafi nebylo správné. No, nakonec jsem mu to nějak zkousla.

 

Ale pak příště, to jsme byli na taneční zábavě a ona s ním tančila. Jeho ruce držela za svými zády ve svých, cca ve výši zadku, hlavu u jeho hlavy, stále se na něj hihňala a něco mu šeptala. Když jsem mu řekla, že spolu flirtují, nemohl pochopit, jak jsem na takovou blbost přišla.

 

Začala jsem příšerně žárlit a každý jejich rozhovor, kontakt jsem patřičně peprně komentovala. (Vím, že jsem to dělat neměla, ale nemohla jsem si pomoci.)

Ale pak se nic nedělo a já se ukolébala jejich nečinností. Až dnes ráno. Chtěla jsem zavolat manželovi, byl venku se psem, aby přinesl pečivo. Ale vtom jeho telefon, co nechal doma, na gauči zvonil. Vzala jsem ho tedy, a čert zvědavosti mi našeptal, abych se koukla.

Bylo to tam! Včera v noci mu přišlo SMS. Podlomila se mi kolena. Jednoznačně odpověď na něco, co jí psal on: “ Taky bych tě chtěla líbat a cítit všude, všude!“

 

Všechny SMS, které běžně odesílal, mobil uložil, ale bylo zjevné, že to, co kdy psal jí, nebo ona jemu, vymazal. Tohle vymazat nestihl... Když se vrátil se psem domů, nemohla jsem ani promluvit. Z očí se mi řinuly slzy a chtěla jsem ho zmydlit, ale nesměla jsem mu říct, že jsem zase četla v jeho mobilu. Řekla jsem, že mne chytla migréna a šla jsem si lehnout. Tak to je všechno. Teď mi tedy prosím poraďte, co dál.

 

Jinak je velmi pozorný ke mně i k dětem. S dětmi se učí, hraje si. Do hospody nechodí, jediným jeho koníčkem je jeho práce.

Absolutně nechápu, proč to tedy dělá, co mu chybí? Co má ona a já ne?

 

Ahoj Anděla

 


Komentáře (11)add feed
... : Míša šíša
Jóó, nejlepší kamarádky bejvaji pěkný zmije.
Když si vezmu text těch zpráv, napadá mě jediný: samička na lovu. A víš, jak loví had svou kořist? Zhypnotizuje ji tak, že kořist sama dobrovolně vleze do jeho tlamy. Tvoje kamarádka je ten had a tvůj muž...
Mám jedinou radu: zabij hada.
srpen 03, 2020 08:37
... : *deeres*
Na něco takového musí být vždycky dva. Kámoška je zmije a manžel nevěrník. Radí se těžko, jsou ženský, co udělají šílenou scénu, vlítnou na manžela, na kamarádku i na manžela kamarádky, na společné známé, svoje i druhé rodiče a všude to rozmáznou. Je to hop, nebo trop, prostě to někdy vyjde, někdy to skončí rozvodem.
Pak je druhá možnost, dělat, že nic nevím. Tiše trpět, nebo mu to se vší parádou oplatit.
srpen 03, 2020 09:11
... : mila1
Něco podobného prožívala před pár lety jedna moje kamarádka. Chlap se jí zbláznil do jíné, mladší. Ona kamarádka byla nejdřív strašně naštvaná, ale protože mají dvě malé děti, zvolila takovou tu cestu, která vyžaduje nesmírné sebezapření, ale je velice účinná. Místo aby chlapa zahrnula výčitkami, snažila se, aby doma bylo vše naklizené, ona sama upravená a příjemná a výsledek se dostavil. Milenka začala vydírat, aby s ní chlápek byl více a on se stáhl a zůstal s rodinou, protože chlapi opouštějí děti a vlídnou manželku velmi neochotně. Já bych na něco takového žaludek neměla, ale funguje to.
srpen 03, 2020 09:24
... : Míša šíša
To je pravda, co napsala Míla. Fakt to funguje. Dotyčná manželka ale pak většinou končívá na antidepresivech. Opojný pocit vítězství se bohužel nedostavuje.
srpen 03, 2020 10:16
... : mila1
Já jsem si s tou kamarádkou po celou tu dobu psala. Byla na prášky, zhubla, hroutila se, ale před ním se držela. Říkala jsem jí, jde jen o to, jestli po tom všem o něj bude ještě stát. Nevěřila mi, nevěřila si. Když se k ní pak manžel vrátil (tedy on nikdy neodešel a v době nevěry spal s manželkou i milenkou najednou...), nastala u ní krize, ale překonala to a v současnosti rodina dál funguje, děti už jsou velké a ona ví, že podruhé by mu to už neodpustila a on se podle toho chová. Takže dobrý konec, ale velký vnitřní boj jedné z nás.
srpen 03, 2020 11:49
... : mamča
Míša šíša : Opojný pocit vítězství se nedostavuje, ale mívá to i svá pozitiva. Moje známá po dětech nemohla shodit nadbytečná kila. Když se ovšem trápila manželovou nevěrou, kila šla dolů, ani se nemusela snažit.
No, a když byla konečně zase štíhlá a krásná, vrátilo se ztracené sebevědomí, a milého nevěrníka vyhodila na mráz s igelitkou v ruce.
A protože nevěrník měl své děti rád víc než milenku, a rázná a krásná manželka se mu zase začala líbit, přilez ke křížku a sliboval hory-doly.
Jo, vzala ho nakonec zpátky, ale dala mu to náležitě sežrat.
srpen 03, 2020 17:27
... : NČ
Tak to vidíš, mamčo. To je tak trochu o tom, co už jsem tady psal několikrát. Že když leckterá dáma nadává na svýho nevěrníka, štká slzy hořkosti, nechápe, hledá zastání a rady u všech kamarádek, měla by se v první řadě poradit se zrcadlem v koupelně.
Řekl bych, že ve valný většině případů dá zrcadlo správnou odpověď. Bohužel, ve valný většině případů je to ze stovky jinejch odpovědí jediná, kterou slyšet nechce.
srpen 03, 2020 18:29
... : mamča
NČ : Jasně, že pokud o sebe utahaná mamina nedbá, tak je na půl cesty k tomu, aby si ten její našel jinou.
Ale ono starat se doma o děti, domácnost a manželovo pohodlí taky není procházka růžovou zahradou. A možná, kdyby ten manžel občas pomohl s dětmi, tak by se ta utahaná a vyšťavená matka dala do kupy.

srpen 03, 2020 19:07
... : Krakonoš
Jinak je velmi pozorný ke mně i k dětem. S dětmi se učí, hraje si.

Tenhle asi vobčas "pomáhá". Voni ty dnešní tatíci už to neberou jako "pomoc s jejíma dětma", ale vnímaj ty děti tak nějak jako svoje a že by se vo ně měli taky starat. Větší spokojenost do manželství a míň nevěry to ale tak nějak nepřineslo. Vobávám se, že nekompatibilita lidí s výhradně monogamním modelem vztahu (ideálně tak na 40 - 50 let života) je prostě natolik vysoká, že žádný recepty a vylepšení partnerskejch strategií nemají nejmenší šanci nevěru vymýtit. smilies/cheesy.gif
srpen 03, 2020 21:59
... : magdalenka
Asi mu chybí adrenalin. Asi mu ta druhá víc posiluje jeho ego. Asi je víc dominantní a prohnaná... Já myslím, že je celkem jedno, jestli budeš řvát nebo mu podstrojovat, dávat ultimáta nebo tiše trpět. Prostě to chce nějaký čas přežít, najít svou hodnotu v něčem jiném a srovnat se se změnou. Za rok budeš chytřejší... Bohužel jsou u toho děti a to je vždycky blbě. Nedej se vmanipulovat do jeho pojetí světa. A začni myslet hlavou a hledej spojence. Začni si odkládat peníze, pozor na hypotéky a další závazky. Prostě budeš muset bejt trošku větší mrcha než dosud. PS: Ten mobil bych mu hodila z okna nebo do záchodu. Bez vysvětlování...
srpen 04, 2020 13:59
... : doktor
Mamčo,vidím to stejně.Ahojky.
srpen 05, 2020 12:37
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]