O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

VERONIKA A JEJÍ TOULKY SMUTKEM PDF Tisk E-mail
Úterý, 07 červenec 2020
Říká se, že člověk by měl alespoň jednou za život navštívit nemocnici, vězení, blázinec, márnici a hřbitov, aby si uvědomil, jaké má štěstí. Doporučuji si nechat poslední dvě položky nakonec, protože v opačném případě je možné, že předchozí místa už nikdy nenavštívíte. Já na několika z těchto míst už byla. Taky jsem byla odjakživa trošku blázen.

 

 

Medicínsky a úředně to mám potvrzeno teprve relativně nedávno.

Před několika dny jsem absolvovala jedno z mnoha sezení u mého psychiatra a povídali jsme si o tom, co mě potkalo za posledních pár měsíců. Tak jsem mluvila, mluvila, mluvila.. A po očku jsem si všimla, že můj psychiatr nenápadně rozvazuje tkaničky u bot a zručně váže oběšencův uzel.

Napadlo mě, že mi chce alternativně ulevit od mého trápení, ale když se začal věšet na kliku od dveří, došlo mi, že tato léčebná metoda není určena pro mě.

Nutno říci, že pan psychiatr myslel na všechno. Prozíravě doufal, že kdyby se náhodou neoběsil, tak ho někdo milosrdně umlátí dveřmi.

Během mého sezení jsem mu tedy rozmlouvala sebevraždu a ujišťovala jsem ho, že spolu to zvládneme a hned jsem si domluvila další sezení.

 


 

 

Na zpáteční cestě jsem byla tak konsternovaná, že jsem si koupila nekřesťansky drahou láhev vína, než mi došlo, že už vlastně několik týdnů vůbec nepiju. Láhev jsem tedy darovala velmi hladovému bezdomovci na nádraží, který ji okamžitě začal otvírat zbývajícími dvěma zuby a mezi dásněmi pěl ódy na mou štědrost.

Zamyšleně jsem nasedla do vlaku a přemýšlela o nesmrtelnosti, protože nikdy není tak hrozně, aby nemohlo být ještě hůř.

 

VERONIKA

 

 

 

 

Komentáře (1)add feed
... : *deeres*
Pokud někdo není dostatečně psychicky způsobilý, neměl by se živit jako doktor psychiatrie, ale specializovat se na kožní, tam mu s mastičkama nic nehrozí. Nebo alespoň nosit nazouvací boty.
Hlavní je být i zcela bezdůvodně šťastný a pak je celkem jedno, jakou diagnózu napíše psychiatr, je to taky jenom člověk.

„Pane doktore, já mám pořád pocit, že po mně něco leze,” tvrdí pacient psychiatrovi a rozhazuje přitom rukama.
Psychiatr: „Sakra, neházejte to na mě!”
červenec 09, 2020 08:58
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]