O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

CO S POLITIKOU V RODINĚ? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 15 červen 2020
Máme doma dost ošklivý problém. Už před tou hloupou infekcí to nestálo za nic, ale teď to vygradovalo. Já si teď už vůbec si neumím představit,  jak si normálně popovídat se svými rodiči, protože oni mají specifické politické názory a ty se vehementně liší od mých. Takže jakákoli konverzace s nimi opravdu nemůže trvat déle než několik minut.

 

 

 

 

A pak už se z nich začnou řinout nadávky na vybrané politiky. Prostě celá konverzace se pak zvrhne do rozebírání situace, nejrůznějších důvodů atd.,  a já nemám žádnou možnost, jak jim zavřít pusu a bavit se o jiných věcech než o politice.

Jednak už toho mám plné zuby, v současné době mne politika tak moc nezajímá a navíc mám úplně jiný názor než rodiče.

 

No, a aby to nebylo všechno, tak s tím nakonec začal i můj mladší bratr, který se tím naopak baví, a vyloženě sbírá všechny možné drby – tedy asi je to většinou pravda – na totálně všechny politiky. Já už si připadám doma jak na nějaké uřvané politické konferenci.

 

Jak je to u vás? Poraďte mi, jak zas vrátit domů normální stav.

 

ANETA

 

 


Komentáře (6)add feed
... : Josef Kouba
Aneto, každý z nás čerpá informace studiem, od přátel, s TV a jiných zdrojů a buduje si názor. Kdykoliv jsem navštívil tchána, príma chlapa, již vdovce, jež mnoho hodin proseděl před TV. Jiný kontakt se světem neměl, bylo mu 93 let. Jak byla příležitost, protože byl perfektní měřítko" co TV lidem tluče do hlavy. Zeptal jsem se vždy: "dědo co je nového v politice." Jedna z odpovědí již před 7 lety.
" Pepo ten Putin nás chce zase zabrat, říkali v TV". Dodnes nás ten Putin nezabral. Takže nemít hned ohýnek u zadku, třeba se můžeš mýlit. Politiku názorem nezměníš. Je to jen názor. Svět řídí jiná parta a na tu nemáme.
červen 15, 2020 10:08
... : NČ
Politika tě moc nezajímá ale máš úplně jinej názor, než rodiče. To je pak těžká věc. Odkud získáváš svuj odlišnej názor, když tě to nezajímá?
Takovejch mladejch je vás spousta, který politika nezajímá, ovšem máte jasnej názor. Víte, že k volbám chodit je votrava, ale kdykoliv si nenecháte ujít demonstraci proti čemukoliv. Házet vajíčka na Paroubka? Nevíte proč, ale taky proč ne. Někdo vám řekl, že je to IN a vy přeci nezůstanete OUT. A hlavně je to sranda.
Nuže, mluvte se starejma o čemkoliv jinym, než o politice. Soukromejch rodinnejch témat se vždycky najde dost. Děti, škola, vaření, kytky, auto, vejlety (určitě ne společný, ale vyprávění si o nich), jen chtít.
červen 15, 2020 11:00
... : doktor
Lide mívají odlišné názory na cokoliv a tudíž i na politiku.A co je normální stav? Debatovat o věcech co vás spojuje a nikoli rozděluje.
červen 15, 2020 13:16
... : *deeres*
Politika Tě moc nebere, tak se s rodiči o ní nebav. Ptej se na to, jak prožili svůj život. Na rozdíl od Tebe, která na minulost má jenom zprostředkované informace, oni v tom žili. Třeba potom pochopíš i jejich názory. Já se také neptala a dneska ani nemám koho, tak alespoň pro svojí dceru jsem sesbírala všechny moje vzpomínky na naši rodinu a na to, co jsem prožila .
Nedávno jsem tady potkala pejskařku, věk kolem třicítky. Nějak přišla řeč na události v USA a do Evropy přenesené demonstrace proti diskriminaci. Já jsem přirovnala smrt Georga Floydak k tomu, co se událo v 89.roce na Národní třídě. Black Lives Matter jenom čekali na rozbušku, v USA Floyd doopravdy zemřel,kdyby to nebyl on, našla by se jiná záminka k rabování a ničení. V listopadu 89 to byla provokace s údajnou smrtí studenta. Jenže ta slečna se se mnou začala dohadovat, že Martin Šmíd na té ulici opravdu zemřel, takže žádný agent STB Zifčák. Mladým se dneska namluví cokoliv a oni tomu věří a jdou i v Praze do ulic čmárat po soše Churchilla.
červen 16, 2020 10:49
... : d@niela
jo, a proto se uvažuje o volebním právu od šestnácti...
červen 16, 2020 12:03
... : Milene
Já jsem měla bezvadného tcháníčka. Byl to chytrý pán a dost jsme si povídali. Jen na politiku jsme měli rozdílný názor. Tak jsme tohle téma vynechali. Jeden druhého nepřesvědčil, tak jsme si nechali každý svůj názor a bylo.
červen 16, 2020 16:38
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]