O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

POMOC, HILFE, HELP… PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 28 květen 2020
To sem to zase vyvedla… Tedy nic neběžného. Prostě jsem dala vařit 4 kuřecí kejty na polévku, a šla vyhodit smetí. No, a venku jsem se „malinko“ zakecala, a když jsem se vrátila domů, bylo tam téměř neviditelno, z lodžie stoupal kouř k nebesům a vzduch uvnitř k nedýchání… Škoda, já vím, jenže – ten puch…

 

 

 


 

Po odstranění hlavních škod (vyhození zuhelnatělých pozůstatků a vydrbání hrnce) jsem si sedla k počítači a gůglila a gůglila.

"Co se dá dělat se smradlavym bytem?"

 

Svařila jsem ocet, stříkala všechny možný pičifuky, sypala sodu, sůl… a je to tu furt jak po obrovský kremaci.

Od deseti dopoledne mám všechno dokořán, žiju tu v průvanu a puchu.

 

Taky jsem se dočetla, že všechno tim smradem načichne, tzn. nábytek, potahy, všechno látkové….

Zatím tomu docela věřím.

 

 

Nevíte tedy, jak to odstranit?

Jak to tu zase uvést do normálně dýchatelného prostředí?

 

 

d@niela

 

 

Komentáře (6)add feed
... : Josef Kouba
Zavřít byt, odejít (delší pobyt v koncentraci ozonu škodí zdraví) a nechat běžet lampu, je to tenká zářivka jež vyrábí ozon. Za 5-6 hodin pořádně vyvětrat. Byt voní. Výrobci konopí používají ozonovou žárovku aby pacifikovali zápach. Kdysi jsem pracoval pro firmu jež dává do pořádku domy a byty po požáru. Veškerý nábytek se odvezl a naskládal do velké místnosti. Řádně se uzavře a silná koncentrace ozonu za 24 hodin zbaví nábytek 100% zápachu.

květen 28, 2020 21:38
... : NČ
Se smradem nevim. Ale kdybysy měla štínice, to už vim.
Jinak dost žasnu, že zrovna ty, tak šikovná moje holčička, nemáš jednoduchý zařízeníčko, jako je časovací vypínač. Nastavíš např. na 90 minut a pak můžeš s bábama prodrbat klidně tři hodiny ("paní, postavte si na minutku ty tašky, tohle vám musim říct od začátku"), bez obav, že místo polívky budeš mít škvarky.
květen 29, 2020 06:40
... : kyttka
Všechno vydrbat a čalounění nechat vyprat. Spálený maso je hnus, kromě smradu nechává i mastnej film. Můj drahý choť by mohl vyprávět. Ale to by byla zas dlouhá story...
květen 29, 2020 08:15
... : d@niela
Tak ono to zas tak silný nebylo, maso jsem sice vyhodila, ale i to bylo jen silněji připálený/tedy eklhaf.
A dnes ráno je to už téměř neznatelný smilies/cheesy.gif
květen 29, 2020 13:12
... : Josef Kouba
Jak říká NČ, nastavit časový vypínač.! Čím jsme starší tím více malérů. Nedávno jsem dal vařit brambory a odešel na zahradu jen na skok. Byli pěkně upečené. To samé z vejci, ale ty bouchali jako granáty a odsávání bylo pěkně ohozené. Před 2 lety jsme v 7 večer odjeli z domu. V 10 večer vzdáleni 70 km povídá ženuška, "já ti nevím zdali jsem vypnula tu čočku". Nevypnula.
Náš soused jemuž jsme volali, byl na štěstí doma a vydal se na průzkum. Chodil u nás přikrčen pro hustý kouř. Stěny v kuchyni jsem musel nejprve umýt saponátem a poté vymalovat. Ostatní prostory jsou z 80% obložené cedrovým dřevem, v nichž se zápach, krutě držel, to jsem zlikvidoval výše zmíněným přístrojem na výrobu ozonu.
květen 29, 2020 19:51
... : doktor
Milá Danielko nech vše dlouho a v průvanu větrat,pak použij pičifuk na odstranění zápachu a snad se ti vše povede.Držím Ti palečky.Ahojky breptalko.
červen 01, 2020 12:47
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]