O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

NENÍ NAD PLYŠÁKA!!! PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 21 květen 2020
Me to You 26 cm | Ve modrém svetříkuPokud je pobyt doma nucený a dlouhodobý, přibývá množství faktorů, které zvyšují náš stres a u mnohých lidí mohou zvýšit úzkost, agresivitu, beznaděj, naštvání nebo depresi. Lidé v některých zemích sev těchto dnech začali bavit novou zábavou - vystavují ve svých oknech plyšové medvídky. Chtějí tak potěšit děti, které tráví většinu času doma, a jen na chvíli se dostanou s rodiči ven – pak je mohou hledat a počítat… Hledání medvídků je prý inspirováno knížkou Jdeme na lov medvědů od britského autora Michaela Rosena.

 

 

 

 

 

image

 

Nejdříve se plyšová zvířátka začala objevovat v oknech Američanů. Do lovu na medvídky se zapojilo i několik evropských zemí, například Belgie.

 
Na sociální síti Facebook existuje několik událostí či skupin, které každý den zveřejňují fotky medvídků z jiné části světa. Postupně se přidali  Britové, Němci, Švédové, Francouzi - a aktuálně si medvídky v oknech vystavují i na Novém Zélandu.  

 

„Alespoň nemyslíte na to, co se ve světě děje, když se procházíte a hledáte medvídky. Snažíte se najít ty co největší, co nejmenší.“

 

 

 


Vzpomínám si na jinou "medvídkovou" záležitost - když před deseti lety vznikla vskutku speciální cestovka. Bylo to ve vaší režii, pokud jste si přáli, aby váš plyšový medvídek si dopřál speciální masáž na Karlově mostě a přitom si užíval výhled na Hradčany.

Kdo neměl na to, aby cestu podnikl sám osobně, zaplatil si Tomia Okamuru, který jeho plyšáka do světa vyvezl, dal mu napít džusu, ukázal mu všechno kolem a samozřejmě, že plyšáckou cestu i řádně pro majitele zdokumentoval ...
 

 

 

 
To není vtip ani recese, ale seriózní nabídka cestovní kanceláře Toy traveling, která vznikla v Praze a nabízela zahraniční zájezdy a výlety pro plyšové hračky. Cestovní kancelář Toy traveling s.r.o. organizovala nejprve zájezdy zahraničních plyšáků do Prahy. Postupně pak následovaka další evropská města - Bratislava, Budapešť, Berlín a Mnichov.
 

"Na světě je odhadem 1,2 miliardy plyšáků. Jejich majitelé na nich často velmi lpí a pečují o ně. Například v Japonsku existují desetitisícové komunity lidí, kteří mají speciální internetová fóra jen o svých plyšových mazlíčcích. A právě ti mají největší zájem vyslat své oblíbence na výlet,  třeba do Prahy," prohlašoval Tomio Okamura, jeden z podílníků tehdejší cestovní kanceláře.


d@niela

 
 
 
Komentáře (7)add feed
... : Krakonoš
Můj nejmilejší internetovej plyšák je maňáskožralok, co si vo sobě myslí, že je delfín, a říká si Adolfeen. Jsem si ale jistej, že ten by s Tomiem na vejlet nikam nejel. smilies/grin.gif
květen 22, 2020 09:04
... : kyttka
Krakonoši , to si piš, že by nejel smilies/smiley.gif Adolfeen je super.
květen 22, 2020 09:51
... : andrea
no, jako rozjezd vstupu do politiky je to dobrý,ne?
Kdo zvládne dělat takovouhle ptákovinu a ještě na tom vydělat, ten zvládne už všechno.
květen 22, 2020 10:04
... : doktor
Můj vnuk ( už je mu 12 ) má od malička plnou postel plyšáků všech možný zvířátek,ale žádného Okamuru tam neměl,možná jsem si jen nevšiml.Super odpoledne přeji všem.
květen 22, 2020 12:27
... : NČ
To jako, Krkonoši, má bejt vtipný? Fakt?
květen 22, 2020 12:49
... : d@niela
Krakonoši, o tom vejlet plyšáků rozhodovali jejich majitelé, kteří museli Tomiovi zaplatit celou tu cestu... Tedy cestu plyšáka do Prahy, pak jeho pobyt tady, jeho procházky Prahou, atd. a později i výlety s plyšáky po Evropě. A - pochopitelně, i plyšákovu cestu zpět k majiteli od chytrého majitele cestovky :-)))

No, ale že udělal Tomio za těch deset let kariéru, co?

květen 22, 2020 14:20
... : NČ
No, ona to nejspíš bude bouda. Ale nevim, nestarám se.
A jestli to teda bouda není, tak mi to je docela fuk. Je to věc každýho, za co svý prachy vyhodí.
květen 23, 2020 07:35
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]