O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

ZATRACENÁ KARANTÉNA PDF Tisk E-mail
Středa, 15 duben 2020
Ráda bych se poradila s problémem, který asi dnes trápí hodně lidí. No, myslím ty, co spolu chodí, nebo začali teprve spolu chodit. Tak ti, kteří spolu už bydlí, to mají teď v karanténě určitě daleko jednodušší, než ti, kteří spolu zatím jen chodí a příležitostně se navštěvují. My s přítelem žijeme zhruba hodinu od sebe. Než začal řádit covid, tak jsme vždycky trávili celé víkendy spolu, jenže přítel se teď bojí, že když se sejdeme, tak se vzájemně nějak nakazíme, takže každý zůstáváme zavřený ve svém vlastním bytě a nevidíme se.

 

 

 

Vůbec nevím co s tím dělat, protože všichni moji přátelé se pořád dál navštěvují, jenom ten můj ňouma se nechce sejít, protože se bojí, že se nakazí. Jak říkám, kdybychom žili dohromady, nebyl by to asi žádný problém, ale žijeme zvlášť, a v té současné situaci to prý není možný. Tvrdí on.

 

Sice si telefonujeme a tak, ale rozhodně jsme se od začátku, co karanténa začala, vůbec neviděli a já to už moc nezvládám. On to zvládá daleko líp, i když tvrdí, že se mu po mně taky stýská, ale fakt si nejsem jistá.

 

Mně se po něm hrozně stýská, chtěla bych být s ním, občas to i navrhnu, ale on hned vyletí, takže pořád nevím, co s tím mám dělat.  Asi to vidím všechno špatně. Už se cítím opravdu mizerně, a říkám si, jestli to mezi námi má nějakou cenu. Jenže když já nemůžu přestat na něj pořád myslet...

 

NAĎKA

Komentáře (5)add feed
... : mamča
Na jednu stranu je chvályhodné, že Tvůj přítel dodržuje nařízení o nesdružování. Ale na druhou stranu bych se zamyslela nad tím, že se o SEBE nějak moc bojí. Ještě si rozmysli, jestli tohle je přítel do nepohody, nebo ufňukaný maminčin mazánek.
duben 16, 2020 06:54
... : NČ
Není jasný, jestli je starej nebo mladej, jestli se třeba taky bojí o děti, a tak podobně. Taky, jak dlouho se znáte.
Nejspíš to dává dojem, že mu určitě nechybíš, že mu to takhle vyhovuje. Když chlap o buchtu skutečně stojí, sotva ho může zastavit takováhle lapálie. Ono to stejně bylo dost naprt už předtím, vidět se jen o víkendech.
duben 16, 2020 07:35
... : doktor
Je psáno i dáno neshlukovat se!Ale na druhou stranu je zde příroda a ta si žádá své i činy hrdinské.Ovšem co je v dnešní době hrdinské ?
duben 16, 2020 12:16
... : Iris
Naďko, nechce tě. Má jiné priority.
duben 16, 2020 13:21
... : *deeres*
NČ i Iris, to na rozdíl od tebe, vidí jasně. Prostě na tebe kašle. Nějaká ta esemeska , nebo zvolání ho nezabije a možná, že nakonec randí někde jinde a tebe má jako rezervu. I když se zmiňuješ o ňoumovi, tak to spíš bude neurotickej hypochondr.Žádná výhra.
Lidé se dnes vidí alespoň virtuálně, kolikrát i žijí na různých kontinentech, dneska to totiž technika umožňuje.
duben 16, 2020 13:56
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]