O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

ČEŠI JSOU DOBRÝ :-))) PDF Tisk E-mail
Úterý, 07 duben 2020
Vtipné masky | Ptakoviny-cb.czJak všichni víme, pokud má infikovaný člověk roušku, skutečně tím brání přenosu „svých“ koronavirů na jiné lidi. Tedy, že opravdu platí pravidlo „moje rouška chrání tebe, tvoje rouška chrání mě“. Látkové roušky jsou levné a dostupné. Nehledě na to, že šikovné švadlenky už určitě několikrát "obšily a orouškovaly" celou republiku. V podstatě se z těch nejrůznějších látkových roušek vyvinul i docela zajímavý "módní doplněk".

 

 

 

 

 

Česko se ovšem může pochlubit svou výrobou masek s filtrem třídy FFP 3 (neprojdou jím ani aerosolové částice s viry). Jsou to např. masky z firmy Pardam nebo Repsilon, a ještě o bezpečnostní krok výše pak míří firma Nanologix z Českého Jiřetína na Mostecku.

 

Její dýchací polomaska Respira Compact je vyrobena ze zdravotnického silikonového materiálu, který dokonale přilne k tváři a dokonce i na vousy. Materiál má navíc tvarovou paměť, takže i samotná maska, která se dá složit stejně snadno jako rouška, se po rozbalení uzpůsobí tváři uživatele. V těchto maskách je možné telefonovat nebo mluvit do vysílačky bez zadýchávání, jak tomu je u jiných výrobků. A co víc - jejich životnost je při používání až několik dní, tedy, pokud nejsou kontaminované.

 

Nanologix své celosvětově patentované polomasky a filtry vyrábí v Českém Jiřetíně na Mostecku a v rakouském Welsu. Jeho výrobky používá Armáda ČR, ministerstvo vnitra i Letiště Praha jsou na českých ambasádách, objednala si je i Správa Pražského hradu.Tyto masky používají i američtí vojáci z jednotky Delta Force v Afghánistánu, a v nejbližší době firma pokryje i americký trh.

 

 

JEDNOZNAČNĚ -když je nutno, jsou Češky i Češi velcí frajeři.

ANDREA

 

 

 

Komentáře (1)add feed
... : doktor
Andreo souhlas - Češky a Češi jsou více než frajeři !
duben 08, 2020 12:39
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]