O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

CÍTÍM SE POD PSA PDF Tisk E-mail
Úterý, 10 březen 2020
Když  jsem přišel domů, žena doma nebyla. Zato jsem měl na polštáři dopis. Že je nešťastná a že nevěděla, jak se mi podívat do očí, proto mi píše. Ale že už prostě nedokáže cokoli předstírat a začne říkat pravdu. A že i když bere ohledy na děti, že to chce řešit. No, a pak tam stálo, že se zamilovala do jiného a nevidí možnost, jak náš vztah nadále udržet. A že jsme oba ještě relativně mladí a že to určitě časem bude všechno OK.


 

 


Ještě napsala, že se prozatím stěhuje ke kamarádce a že mne velice prosí, abych to hlavně neřešil žádným i scénami a skandálem. Že se musíme rozumně dohodnout o rozvodu.

A dětem že řekla, že jela na týden na školení. 

 

Jinak - mně je 51, manželce 47, máme dvě děti – 16 a 14. Napsala mi taky, kdo to je, a já si uvědomil, že ho vlastně znám. Ta její nová láska je rozvedená, je to šéf jedné firmy, a seznámila se s ním na nějakém tom školení. Vůbec nevím, jak mám dětem říct, proč máma tedy už nebude doma. Jo, taky psala, že už jsou dost velké, že mají ve třídách také plno dětí z rozvedených manželství, tak že to „zkousnou“.

 

V prvním okamžiku jsem zuřil, protože to je přeci strašlivá zbabělost, ani mi to neřekla do očí; a ano, chtěl jsem opravdu udělat scénu, snad i jet za ní k té kamarádce – ale pak jsem si to rozmyslel, protože tím nic nezískám. Ona je hodně suverenní, možná je to tím, že ona vydělává podstatně víc než já, má docela vysoký post. A je fakt, že když se pro něco rozhodne, tak přes to vlak nejede.

 

Vím, že zdaleka nejsem první ani poslední, proto se obracím alespoň pro nějakou základní radu k vám.

 

KAREL

 

 

 

Komentáře (6)add feed
... : Krakonoš
Základní rada: Všechno sice bude oukej, ale nenech si vzít děti. Už to nejsou žádný robátka, tak ať si madam pochoduje za hlasem svýho sérdce, ale ať ti podepíše dohodu vo svěření dětí do tvý péče, se kterou mazej k vopatrovnickýmu soudu. Jestli si na to troufneš, postarat se vo ně. Většina ženskejch to dokáže, tak bys měl taky. Pokud teda nejezdíš s kamionem, nebo tak něco smilies/wink.gif.
Protože keců vo tom, jak zůstaneme samozřejmě kamarádi a rodiče svejch dětí, už jsem slyšel tisíce. A pak to zpravidla končilo tahačkama vo styk s dětma a podíl na jejich výchově. Já bych si tohle vzít nenechal. Hlavně se nepokoušej vo nějaký přemlouvání, ať s tebou zůstane - předem ztracený a budeš za úplnýho ubožáka.
březen 10, 2020 23:43
... : kyttka
Achjo, to je zas pipinka. Krakonoš má pravdu, nepřemlouvej. Děti jsou priorita, záleží na tobě, jak si to ohledně nich představuješ. Robátka děťátka už to opravdu nejsou, takže jim nelhat, ale střízlivě a věcně říct: Mezi lidma se dějou věci, co by se sice dít neměly, ale, bohužel, stalo se to i nám. Vaše matka se chce rozvést a já jí v tom nebudu bránit, protože si našla někoho jiného. No a než to těm dětem řekneš, tak jí řekni, napiš, zavolej, že to přesně takhle chceš udělat a jestli tedy radši nechce nebejt srab a přihasit domů a těm dětem to říct alespoň společně. Jinak blbka, co doma nechá bez vysvětlení, byť i takhle odrostlý děcka je fakt na pár facek.
březen 11, 2020 00:12
... : Petr Sysala
Postavila tě před hotovou věc. Ty teď udělej totéž, to teprve odhalí jeji pravou tvář. Nečekej na nic. Kazdy den prodlení bude jen ke tvé škodě. Ty kydy o "zůstaneme přátelé" jsou past!
březen 11, 2020 06:08
... : mamča
Většinou se řeší opačný případ, že se otec rodiny zaláskuje jinde. Ale i pro Tebe platí stejná pravidla : Jako první vyřeš svěření dětí do Tvojí výhradní péče, prozatímní dobrovolné výživně na děti od manželky, potom teprve rozdělení majetku. Ale neotálej s tím, i když Ti je momentálně pod psa. Najdi si dobrého advokáta, který Tě tím rozvodem provede krok za krokem.
Děti jsou sice v pubertě, ale jistě ocení, že Ty se na ně nevykašleš jako máma.
březen 11, 2020 07:08
... : andrea
jo, asi budete smutnej, ale moc nelitujte. Jak radí ti přede mnou: nechte si dát děti do své péče. Když manželka "dobře vydělává", tak ať se taky "dobře stará". Alespoň finančně. Protože jinak pochybuju, že bude teď toužit být maminkou od odpoledne do rána. Ta má hlavu zamotanou sexem.
A ještě jedno: staré přísloví říká: pro jedno kvítí, slunce nesvítí. Třeba si ještě najdete nějakou lepší :-)))

březen 11, 2020 08:25
... : mila1
Jak Ti radí lidi přede mnou - začni řešit praktické věci - svěření dětí do své péče a výživné na ně. Vzhledem k tomu, že ona cítí vinu za rozchod, mohla být v tomto směru velkorysá. A dětem byste to měli říct společně.
březen 12, 2020 09:12
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]