O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

VĚZEŇ V MANŽELSTVÍ PDF Tisk E-mail
Středa, 19 únor 2020
Jsem dva roky ženatý a máme půlroční holčičku. Manželka je s dcerkou doma, já chodím do práce. Samozřejmě doma pomáhám, nakupuji, zařizují vše potřebné, o víkendu pomáhám s úklidem, s malou jezdím s kočárkem na procházky, hrajeme si. A vše je bezvadně. Jakmile ale vyrážím dělat něco jiného, než co se přímo týká rodiny, tak je to hned velký problém. Dřív jsem hodně hrál fotbal a plaval, minimálně 2x týdně jsem sportoval.

 

 

 

Manželka dřív chodila na naše turnaje. Někdy jsme spolu chodili na procházky, na výlety. Teď ale nesnáší, když jdu i třeba jen si zaběhat.

Snažil jsem se to omezit, a chodím jen jednou týdně na fotbal a pak když je turnaj.

 

Běhám s kočárkem. Jenže kdykoli se vrátím domů, je stejně oheň na střeše, hádá se, že tohle se nepatří, a že se moc nestarám o rodinu, nebo se mnou vůbec nemluví.

O tom, že bych zašel někam s kamarády nemůže být řeč vůbec, a když přijde někdo z mých známých jednou za čas k nám, po 30 minutách je naštvaná atd.

 

Jenže - já nechci sedět doma, sportuji rád, mám společnost rád.

Babičky by hlídaly, kdyby žena chtěla jít se mnou na zápas (jak dřív chodila), nebo si se mnou i jen zabehat... ona má na svoje kamarádky plno času přes den, ale já mít nemůžu ani jeden večer týdně.

 

Co s tím? Už mne to fakt přestává bavit...

 

Pavel

 

 

Komentáře (7)add feed
... : Krakonoš
Škoda, že sem nenapsala vona. Ty s tím moc nenaděláš. Nadělat musí vona, jinak má za chvíli po manželství a po rodině. Tak, jak to popisuješ, jsi svoje aktivity omezil hodně a nutnej kompromis ze svý strany jsi udělal. Pokud ona nedokáže učinit totéž, nemáte šanci. Jenže to vona musí chtít. Možná netuší, jak moc riskuje. Zkus jí řict jedno: "Milá moje, máme problém, kterej musíme vyřešit. Buď to dokážeme sami, nebo nám s tím někdo bude muset pomoct. Ale pokud ho nezačneme řešit, může nás to stát konec našeho manželství, a teda kupu dalších problémů, mnohem větších, než je zatím tenhle. Uděláme s tím něco?" No a uvidíš, co ti poví. Pokud s tím nic nezačnete dělat, vydržíte tak do švestek. Možná do těch příštích. Ale dýl ne.
únor 20, 2020 00:26
... : Josef Kouba
To co říká Krakonoš je co bys měl udělat. Pokud bude trvat na absolutním "vězení", postav jí v klidu před hotovou věc. Tak prostě bude. Ona se kvůli tomu nerozvede. Jinak z tebe udělá totální onuci.
Mám kamaráda jemuž jsem byl na svatbě, znal jsem troch i jeho ženu před svatbou. Vtipná, rozesmátá dívenka a kamarád si nestěžoval. Právě naopak, vše jak má být. Dva měsíce po svatbě za mnou přišel, byl velice smutný a doslovně povídá: "Pepku já jsem si vzal strašnou krávu".
Pár týdnů po svatbě to začalo vyprávěl. "Fando nejezdi tak rychle, víš přeci jak je drahý benzín". Byla posedlá šetřením. Šetřila všude. Sex, jehož bylo do svatby dostatečně, zredukovala na 1 x za 14 dní a to musel Fanda jak tvrdil, od rána okolo ní dělat vrkůů, vrkůů jako zamilovaný holoubek.
Nerozvedl se. Postavil luxusní vilu. Vychovali dvě děti, za 30 let manželství coby účetní, "drahá polovička", odpracovala 5 let. Nemá přítelkyni, vrtá se v zahrádce a nerada utrácí. Fanda během 30 let mimo sobot a nedělí se v poledne stravoval v restauraci, přesto že to měl domů 3 km. Vystřídal řadu milenek dokud jej to bavilo, pár let před penzí je vážně nemocen. Paní jen kvete a dědictví z Fandovy strany je pár stovek milionů. 30 let života bez jakéhokoliv citového vztahu. Co dodat. Komu není rady tomu není pomoci.
únor 20, 2020 05:56
... : Inka
no všechny vztahy jsou o komunikaci s tím druhým a čím dříve se naučíte komunikovat, tím lépe. Krakonoš napsal vše, co dodat. Jsem dost svobodný stvoření a mám poslední 4 roky nového přítele, je enormně žárlivý. Když jsme spolu začínali, jednou týdně jsme se drželi pod krkem, byla to vcelku Itálie. Nějak jsem nechápala proč se mnou chce být, říkal, že je do mě zamilovaný a nechce o mě přijít. Navíc by mohl být učitel v komunikaci! Já ne, jak mě dožere, vše se mi vzpříčí v krku, nahrne krev do mozku a já přestávám být soudná, proto vždy vezmu psi a vybíhám rychle ven, musím to rozchodit jak říkám. Všude na internet kde jsem napsala "patologická žárlivost" odpověď zněla rychle pryč! Přesto díky příteli jsme se naučili komunikovat, on pochopil, že mě doma neudrží ani v řetězech a už vůbec ne pohádce. Snažila jsem se mu vysvětlit, ať si tedy najde nějakou o kterou si nikdo neopře ani kolo, ať je v klidu a nebo nějakou submisivní, já jsem v českém zvěrokruhu štír a v čínském drak, k tomu snad ani nic nemusím dodávat. A já jsem pochopila, že on musí mít nějakou jistotu. Nějaký čas trvalo, ale žili jsme se. Já když nějak po práci jdu, tak to nahlásím kam jdu a s kým a pokud přijdu domu a mám tichou domácnost, tak to neřeším, ať se s tím popere. Vlezu si do vany, zapálím svíčky, naleju si sklenku, postím tv a udělám si hezký večer bez něj. Výsledkem toho je, že už téměř rok nebyla scéna, je prostě pohoda. Tuhle jedeme autem a já si tak nahlas libuju, jakou máme pohodu, že jsem nečekala, že si to tak sedne, že nežárlí...a on mi na to říká: "Jak jsi přišla na to, že nežárlím? Já žárlím ukrutně, ale nedělám scény!" smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif

On každý si v tom vztahu musí něco ubránit, jinak by nebyl šťastnej, cítil by se v tom vztahu jako vězeň a za čas by stejně odešel. Zkus jí říci jak se cítíš a dejte si nějaký pravidla, vždyť i Ty někdy můžeš ohlídat dítě a nechat jí jít s kamarádkama a stejně tak jako Ty bys měl mít nějakej čas pro sebe.
únor 20, 2020 06:20
... : mamča
Z Tvé manželky se stala kvočna domácí. Budeš muset praštit do stolu a budete si muset nastavit pravidla, co kdo kdy, aniž by to ohrožovalo rodinu.
Jinak spějete mílovými kroky k rozvodu.
Ještě je šance, až dcerka povyroste a žena se vrátí do práce. Ale spíš to vidím na další dítě a další "hnízdění" doma.
Možná to manželka pojala jako "královna matka", a jiné cíle nemá. Jenže těhotenstvím a mateřstvím život nekončí. Měl by jí to někdo říct - nejlíp její matka.
únor 20, 2020 06:48
... : doktor
Krakonoš trefil hřebík na hlavičku.Má pravdu,dej si pozor mohlo by dojít na hrubá a sprostá slova,urážky a nedej bůh i na násilí. Máš rád JI i dcerku, tak jednej !
únor 20, 2020 12:37
... : Milene
Jak tady už bylo napsáno. Musíte se nějak domluvit. To znamená promluvit si. Člověk nemá jenom práci a rodinu. Musí mít alespoň minimální prostor pro sebe. Což u tebe je sport. A také je důležité trávit nějaký čas spolu, bez dcerky. Jít na procházku, do kina... Co je špatného na běhání s kočárkem. O víkendu je plná Ladronka bruslařů s kočárkem. To je podobné, ne.
únor 20, 2020 14:12
... : mila1
No ono je to asi tím, že ženy, když usilují o muže, dokážou mnohé - i se přetvařovat, že je mužova záliba ve sportu baví a chodí na jeho zápasy. Jak pak mají muže jistého a navíc se jim narodí dítě, tak se přestanou přetvařovat a dělají jen to, co jim vyhovuje. Asi tvrdě řečeno, ale konec konců, jsem taky žena a něco o tom vím smilies/wink.gif
Takže tady bych to na nějaký happyend moc neviděla, spíš si časem muž najde mladší ženu, která s ním bude ty jeho sportovní koníčky sdílet a se současnou manželkou se rozvede. Nebo se ze sportovního chlapa stane podpantoflák s kynoucím bříšekm a bez chuti cokoli měnit. Ale třeba se pletu a vše bude jinak :-)
únor 22, 2020 09:22
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]