O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

NAŠE DĚTIČKY III. - FOTKY PDF Tisk E-mail
Pátek, 22 únor 2008

OK, drahé, máte, co jste chtěly. Přišlo mi písmo s tímto textem: "Tvé čtenářky si žádají "krev". Chtějí vidět dvě týraná dítka v kleci, (jak jsem jim slíbila). Jenže - nějak se mi ta fotka nezdařila vetknout k článku "Dětičky III." Není to nic světoborného, našla jsem jen jedno foto, tu další, kde se děti prokousávají sítí, jsem takhle akutně nenašla.  

Budeš-li tak hodná, a vložíš to tam za mně ?

Zdraví mamča

 

 

 

 

 

 JAK LVOVÉ BIJEM O MŘÍŽE

 

 

 

 

Tak mě napadlo, kudlí havěti,

kdo můžete, vložte,

komu se to nezdaří, pošlete mejlem, vložim

- pochlubte se

svými draky, ňuňátky,

"tím", co se "vám povedlo"...

 

d@niela

Komentáře (40)add feed
panebože, to jsou "LVI" : kiwi
nádherný!!! Jestlipak by se vám podařilo je tam vrazit teď? smilies/grin.gif
únor 22, 2008 09:58
kiwi : mamča
"Teď" musím být hodná, aby tam nevrazili mě... smilies/grin.gif
únor 22, 2008 10:08
nejsou to ty děti. : alena tečkovaná
co tu viděla Rowlingová?
únor 22, 2008 10:10
Alena T. : mamča
V tý době ještě Rowlingová za sebou tahala kačera. smilies/cheesy.gif
únor 22, 2008 10:24
Aleno, ty jsi číslo!!! : Míša šíša
smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif
únor 22, 2008 10:52
Mamčo, fantastické:-))))) : Eva
to bych okamžitě tiskla do příruček pro rodiče a skript pro učitele smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif
Úplně mne odrovnaly i ty bytelné kůly a jak ti pacholíci důkladně prubují pevnost sítě smilies/grin.gif
únor 22, 2008 12:05
Eva : mamča
Každý jistě ví, jak je vysoká volejbalová síť. Tak si představ, jací to byli běhající ťupaslíci...
Pro paní Rowlingovou : Nahoře ale síť není. smilies/grin.gif
únor 22, 2008 12:34
Mamčo, žádný strach, : Eva
to je přehledně jasný, že při takové akci bylo nutno trpaslíky "odstavit", to nešlo uhlídat, však jsem sama na sebe ohrádku taky napráskala smilies/cheesy.gif Naopak se nepřestávám divit, že tak mnoho dětí přežívá své dětství, jestliže si myslíme, že "sami to nějak vědí" smilies/wink.gif
únor 22, 2008 12:51
mamčo, : Ariana
je to moc hezká fotka, lvíčata jsou úžasná, jak se chtějí drát na svobodu. smilies/cheesy.gif
únor 22, 2008 14:02
Kolik je to let? : nováková
Zdalipak to ještě dneska není trestné, jako týrání dětí, nebo je to promlčeno? Hezký. smilies/grin.gif
únor 22, 2008 18:28
nováková : mamča
Už to bude čtvrt století, tak už je to snad promlčený. Ale pokud by mě za to chtěli zavřít, tak proč ne ? Už 6 let jsem neměla dovolenou... smilies/grin.gif
únor 22, 2008 18:32
A navíc se, mamčo, určitě vůbec jinak, : Eva
než slušně chovat určitě ani neumíš, otop a elektřina a jídlo zdarma, to bys u nás vlastně, jako jediná, měla takovou křížkovou lázeňskou léčbu smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif
únor 22, 2008 19:03
jo - ať tě ani nenapadne, : Alena Puntíkovaná
abys v tom kriminále makala. Až tě pustěj, tak by ti z toho co bysw tam vydělala počřítali podporu v nezaměstnanosti a to bys tak akorát chcípla. Když pracovat nebudeš, spočítají ti dávky z tvého nynějšího platu. Každej kriminálník ti to potvrdí - taky se podívej, plný kriminály a nikdo nedělá. smilies/grin.gif
únor 22, 2008 20:02
Eva a Alena : mamča
Vidím holky, že jste protřelé kriminálnice, ráda si nechám poradit. Ta myšlenka kriminálu mě nadchla. Vezmu si sebou kytáru a všechny zpěvníky, a budu tam dělat kulturně zásahovou jednotku. Taky znám spoustu básniček, a mohla bych si tam otevřít kurs paličkování a šité krajky.
Myslíte, že ke mně do kroužku budou moct chodit i chlapi ? smilies/grin.gif
únor 22, 2008 20:49
no, kdybych měla paličkovat a šitě krajkovat : Alena Puntíkovaná
tak to by byl fakt galeje. Já bych se ucházela o práci ve vězeňské knihovně. Nikdo by tam celej den nepáchnul a já bych mohla zalízt a celej den si číst. Kdyby se vězni jó sápali po tištěném písmu, tak bych jim rvala klasiky a ono by je to zas přeslo.Detektivky bych jim zakázala, protože to by se taky z těch knéžek mohli naučit, co ještě neuměj. Co s chlapama - ještě by ti ty krásný krajky ušmudlali.
únor 22, 2008 21:02
Alena : mamča
Víš, jaká by to byla psina, až by ti vrahouni s prackama škrtiče, jemně klapali paličkama, a pod jejich pazourama by se skvěl paličkovanej Betlém, nebo aspoň zvonička ?
...ta knihovna taky nejni špatnej nápad, ale tam budou mít ještě samýho Marxe a Engelse, v lepším případě Leninovy seprané spisy.

únor 22, 2008 21:10
no ty bych dávala těm kriminálníkům : Alena Puntíkovaná
sobě bych objednávala detektivky jako profylaxi pro zločince, kteří, čtouce Eda McBaina, ši Agathu Christie - se mohou poučit, že každý zločin končí odhaleníma dopadením pachatele - nejsou snad oni sami toho živoucím důkazem?
únor 22, 2008 21:14
No, a taky by tam chodila na exkurzi Dežomila Stehlíková, : mamča
a nosila těm opáleným cukrátka, poněvadž měli určo těžký dětství. Skamarádím se s nějakou rómskou prostitutkou, a ona mě bude uplácet získanou čokoládou za to, že jí přečtu jídelníček na týden dopředu. smilies/wink.gif
únor 22, 2008 21:19
možná bys ji i mohla naučit číst : Alena Puntíkovaná
- ale na to ona určitě nepřistoupí. To by jí totiž pom propuštění z kriminálu mohla Džamila nedejbože najít práci.
únor 22, 2008 21:21
Blázníš ? : mamča
"Číst ? Práce ?" takový neslušný slova...
Takhle vyjmenovaná slova po "D" - jako : dávky, diskriminace...

...jdu věšet prádlo, dokud jsem ještě na svobodě. smilies/wink.gif
únor 22, 2008 21:27
ten dort patri tomu uplne malymu vzadu : mura

únor 23, 2008 21:07
krmeni drave dvere : mura
pardon, kacenek. aneb jak do nich nacpat neoblibeny tvaroh

únor 23, 2008 21:08
taky lvove : mura
ta nejvetsi vzadu letos maturuje :-)

únor 23, 2008 21:09
Milá Můro, ty jseš ale úctyhodná matka, : Eva
takových krásných dětiček a originálů! smilies/grin.gif Můj nefalšovaný obdiv!
únor 24, 2008 09:43
Můra : mamča
Krásná parta v dřevěné ohrádce ! smilies/cheesy.gif
Nejvíc se mi líbí ta fotka s dortem. Jak se ten mrňousek tváří. Nakrabatěná pusinka ze strachu, že nejen že mu sfouknou jeho svíčku, ale nejspíš i zbodnou ten dort. smilies/grin.gif
Krmení kačenek neoblíbeným tvarohem rovněž nemá chybu. (Od kdy taky kachny jedí tvaroh, že jo ?)
Naše děti byli vyhlášení nejedlíci, proto jsem k nám zvala děti svých kamarádek, aby byla konkurence. Na chatě jsme servírovali na ping pongovém stole, aby se tam všichni najednou vešli. Těch šest cizích se cpalo o 106, jen ti tři naši se v jídle nadále ňoumali. smilies/wink.gif
únor 24, 2008 11:14
No, já měla děti, : Alena Puntíkovaná
které bys zajisté zvala s oblibou. Ale jen krátce, poté, co by splůivly naprosto všecko a tvé ubohíé děti nechali hlady. Pokud by je ronou hned neohlodaly.
únor 24, 2008 11:57
Alena : mamča
Takový děti Ti lze jen závidět. Ty moje průsvitný bledule jedly jen když jim akutně hrozila smrt hladem. A to jsem jim tu potravu div nepředkousávala. Ještě že starší syn byl baculík, jinak by mě sociálka určitě nadháněla, že ty děti týrám hlady. smilies/grin.gif
S dvojčatama jsem se těšila na zimu, až je nabalím do kombinéz, zatímco s tím starším jsem preferovala léto, aby byla vidět jeho postavička vypracovaná alá Michelin. smilies/cheesy.gif
únor 24, 2008 12:07
no tys zřejmě nezažila to, : Alena Puntíkovaná
žes přišla na návštěvu a tvůj synek nešloh právě upečenou bábovku a ještě horkou si ji ručičkama nerval do pusy. A tvoje děti zajisté nekradli v jesličkách papání dětem, které nejedly tak rychle.A taky jsi nezažila, abys musela při nákupu v sámošce fofrem zajet k rohlíkům a do každě ručičky mu jeden vrazit, aby nekradl ostatním nakupujícím z jejich vozíčků potraviny a nenakusoval je...a zajisté jsi nezažila dlouhé období, kdys podávala jídlo na velké kulaté talíře na chlebíčky. /Poté se děti hnaly nahoru k babičce, aby se tam "dorazily"/....Ten dříve zmíněný romantik a šermíř v deseti letech sežral na posezení bramboráky ze tří kil brambor, při tom vypadal, jak když ho včera pustili z koncentráku. Taky jsem si užila. smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif Když bylo šermíři a romantikovi rok a půl, chodil do jesliček v Černý Růži - já byla v očekávání jeho mladšího bratra. Východ z černé růže byl též v Panské ulici a hned vedle byla putyka, kde měli výčepním půltě akvárium s utopenci - tedy buřtíky, nikoli lidmi. Musím podotknout, že budoucí D´Artagnan do tří let vůbec nemluvil a jejiný výraz, který ovládat byl "MUMBAT!!!!", což bylo "najíst" nebo "Napít". No a bylo horko, já zplavená vlekla synka domů z jeslí, přes břicho jsem si neviděla, když tu náhle se mi synek vyrval, vletěl do tý hospody, pověsil se ručičkama za ten výčepní pult a řval:"MUMBAT! MUMBAT! MUMBAT!" Celá hospoda auf, já myslela, že bude po mně, plná hospoda "upravených " chlapů, který na mě volali"ježíš, pani, to máte chytrýho chlapečka, von přesně ví, kam má zajít" - no nakonec jsem mu vetkla do každý ruky tatranku a vyvlekla ho ven. Ale špatně je mi ještě dneska, když si na to vzpomenu.
únor 24, 2008 14:43
taky jsem s detma : mura
nerada chodila na navstevu. prestoze byly pokazde pred odchodem nacpany k prasknuti, pokazde, jak hostitelka polozila na stul obcerstveni, ty malinky rucicky zacaly kmitat a za 5 minut bylo vse snedeno.
únor 24, 2008 14:55
Cha chááá, úžasný dítě ! : mamča
Moje děti nechodily do jeslí ani do školky, anžto to byli opožděný neduživý trdlíci. Staršího mi do školky nevzali, protože jsem byla na MD s dvojčatama. Koukám z okna na školku, ale pacholíka jsem rvala každou středu přes půl Prahy na předškolní přípravu do školky, kde ho jako "středoškoláka" vzali. Začínalo to v zimě, a museli jsme tam být ráno v osm. Než jsem vypravila všechny pacholíky, nakrmila a navlékla do kombinéz, vždycky se některému ještě mezi dveřmi chtělo na WC. Sama jsem Chodila v lyžařské kombinéze, a pod tím jen spoďáry, abych stíhala a nezapařila se při tom maratónu. Pak jsme půl dne courali po parku, než výuka pacholíkovi skončila. Takže sebou jsme měli proviant, rezervní plíny, hromadu hraček, a většinou i kočár na padlé bojovníky.
Když konečně dorostli "syčáci" do předškolního věku, MŠ je podmínečně vzala. Každou chvíli mi ovšem dětská doktorka kvůli nemocem některého "vyloučila z kolektivu", takže jsem jedno dvojče vedla do školky, a s druhým byla doma. Zaměstnavatel mě měl fakt rád.
V pubertě začali chlapci jíst v množství nevídaném, a místo aby tloustli, tak se rostli do dýlky. Takový lodyhy táhnoucí se za světlem. Takže sice vařím hodnotnou kalorickou krmi v desetilitrových hrncích, ale kluci jsou pořád jako lunt.
Dítě-alkoholik a nemluva, co z něj vyrostl krasavec a šermíř, je Ti aspoň odměnou za prožitá příkoří.
PS: Moje děti bohužel mluvily až moc... smilies/grin.gif
únor 24, 2008 15:04
Dětičky mě pomstily... : d@niela
když jsem se vdávala, tak než jsem se stačila převléknout ze svatebních šatů zase do civilu, sežrala mi má drahá švagrová svatební dort. (Dodnes jí to nezapomenu, protože byl dělaný přímo ještě panem Myšákem, přítelem to rodiny.)
O osm let později se vdávala ona. Babička (její máma) připravovala chlebíčky - pohoštění pro hosty, než se půjde na radnici. Dala posléze tácy do obejváku; bylo jich tam fakt plno. Nevěsta a její kámošky v ložnici, babička a jejich známí v kuchyni, děda krafal před barákem. Já byla taky v ložnici...
Sedmiletá a tříletej byli "hodní" v obejváku. Cca po hodině, necelé, se babička rozhodla, že všechny svolá, dostanou chlebíčky, něco k pití a pak že se vyrazí. V obejváku však byly už jen prázdné mísy (na kterých se jen sporadicky povaloval semotamo kousek opuštěného salátu či jiné "ozdobičky") a dvě absolutně přežrané děti. Babička na ně začala ječet, robátka se lekla, rozeřvala - a hodila šavli....
Inu, svatba jako řemen smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif

únor 24, 2008 15:10
d@niela : mamča
Dobře jí tak, neměla Ti sežrat dort ! Ještě že máš tak hodné děti... smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif

únor 24, 2008 15:33
Holky, co děláte u compu ? : mamča
Vždyť je venku tak hezky ! Jen já, ubohá, hákuju v práci. smilies/angry.gif
Letos holt kytičky na zahradě vylezou bez mojí pomoci... smilies/wink.gif
únor 24, 2008 15:35
Holky, tohle si nechte ale jenom pro sebe...... : Bara
to je pribeh z meho detstvi, moje maminka pry vomdlivala a zvracela za me. Tak ja jsem byla taky dobre zivena, bydleli jsme na vesnici, kde bylo vsechno domaci, ale presto jsem pry lezla po dvore a lizala jsem slepicince - moje maminka kdyz to vypravi, tak se ji zveda zaludek jeste ted. Bylo to tenkrat komentovano dalsimi maminkami, jako ze mi chybi asi nejaky vitamin a priroda to resi sama. Prezila jsem to bez uhony.
Jinak uz jdu zase na zahradku, abych udelala mamce radost, mam v trave mech a ten potrebuju zlikvidovat. Je to ale desna drina, zitra si na to dojdu pujcit masinu.
únor 24, 2008 16:35
Bara : mamča
Spousta dětí např. okusovala omítku, baštila uhlí a jiné "pochutiny". No, a vidíš, přežily to jako Ty.
Moje bývalá kolegyně měla první dítko v dosti pokročilém věku. Pořád to bylo takové nemocné chuďátko, tak s ním v létě byla na chatě, aby se kluk dostal na čistý vzduch, a dbala o Honzíčkovu sterilní hygienu. Všechno se vyvářelo (jen desinfikované je čisté). Na trávu napřed podložila gumovou plachtu, na to deku, navrch vyžehlené prostěradlo, na to položila ohrádku a do ohrádky vetkla batole. Když na chvíli odběhla, při návratu zastihla mrňouse, jak teleskopickou ručičkou šátralkou vytahuje psí hovínka zpod sousedova plotu a pojídá je.
Od té doby byl Honzíček zdráv jako řípa, a jeho matka prohlašovala, že "bacily neexistujou a nejmenší zvíře je mravenec..." smilies/grin.gif
únor 24, 2008 16:44
no my holt byli v tom městském prostředí, : Alena Puntíkovaná
zase sbíral na ulici vajgly a pojídal je - teda, pokud jsem ho včas nelapla. Jinak slepice, to pro nás byla šílená atrakce, ty v Zoo neuvidíte. Jednou jsme byly na chatě u tety a vydali se do přilehlé vesničky na procházku. Na cestě moje děti spatřily hejno slepic a vydaly se za nimi - ty slepice po nás tak divně koukaly a zakonec začaly couvat k domovu a moje naprosto hypnotizované děti za nimi.Přišli jsme na dvorek, kde byla králíkárna - tím skončil zájem o slepice a obě děti se pověsily na tu králíkárnu. Trvalo mi skoro hodinu, než jsem je odtamtud dostala a můžu vám říct, že jsem byla tuhá hrůzou, že co nevidět zajede do dvora policejní auto a my budeme zatčeni pro pokus o krádež králíků.
únor 24, 2008 16:44
kus mi tam vypadl : Alena Puntíkovaná
ty vajgly sbíral ten mladší - pro změnu smilies/grin.gif
únor 24, 2008 16:45
Bara : mamča
Na mech je nejlepší na podzim vyvápnit zahradu, a máš to bez práce. Vloni jsme to nějak nestihli, a teď taky máme chatu jak chaloupku v mechu a kapradí. Ale zase v tom tolik neroste tráva, a hezky se po mechu chodí.
únor 24, 2008 16:46
Alena : mamča
My jsme měli kontakt s přírodou pořád, ale krom slepic jsme žádnou havěť nechovali. Na konci vesnice jedna rodina chovala vietnamská prasátka. Tam moji kluci věčně viseli na plotě, a nejradši by si aspoň jedno přitáhli domů. Bránila jsem se jako lev, že už teď máme doma tři prasátka a tatínka, a že víc zvířat už nezvládnu. smilies/wink.gif
únor 24, 2008 16:59
muj starsi chlapecek : mura
tez sbiral, co se dalo. oblibene byly zvlaste jehnedy z orechu, to mu na jare furt nejaka visela z pusy. horsi uz to bylo, ze spolubydlici starsi teta mela ve zvyku vsechny domaci zbytky pokrajet a vyhodit z okna ptackum. suchy rohliky mi celkem nevadily, ale pacit chlapeckovi z pusy plesnivy pomeranc a zeleny burtik me moc netesilo.
únor 24, 2008 17:32
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]