O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

JAK SE CHOVAT? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 03 únor 2020
Pracuji v advokátní kanceláři, jsme tu spíš jako jedna velká rodina, než normální zaměstnanci. Všichni se dobře a dlouho známe a doposud jsem myslela, že máme navzájem výborný vztah, podmínky a komunikaci. Doposud. Ale co se stalo: jeden z mých kolegů se před několika dny pokusil zabít. Všichni jsme z té zprávy byli v šoku.

 

 

 

Byl vždy milý, ochotný, tvrdě pracoval... nikoho z nás by ani v nejmenším nenapadlo, že má nějaké vážné problémy, že prochází něčím nejspíš kritickým (nikdo zatím nezná jeho důvod pro sebevraždu).

 

Práce ve firmě rozhodně nebyla příčinou. Moje otázka je trochu sobecká. Jak se k němu chovat, až se vrátí? Co mu mám říct, až se poprvé po "tom" setkáme? Chci respektovat jeho soukromí, ale také mu chci nějak naznačit, že kdyby „cokoli-kdykoli“, že ráda pomůžu. Víte, my se dost spolu bavili o o svých soukromých záležitostech, znám jeho rodinu i přítelkyni, on zase mé, ale nechci nijak otravovat, prostě nevím, jak na to.

 

Přeci nemůžu předstírat, že se nic nestalo, že měl jen nějakou chřipku…  Vážně nevím, je to velice citlivá situace. Sice nehrozí, že by se během krátké doby vrátil, ale myslím, že na to bychom asi měli být všichni nějak připraveni, abychom se nezachovali nějak špatně. Díky za případné rady.

 

ELIŠKA

 

 

Komentáře (3)add feed
... : *deeres*
Nevím, co by na to řekl odborník, ale za mne, chovala bych se k němu pořád stejně. Stejně tak, jako se svěřoval dříve, tak v tom nejspíš bude pokračovat a je jenom na něm, co ti bude chtít sdělit.
Rozhodně bych se sama neptala proč, důvodem může být úplná malichernost, kterou on vidí jinak, demonstračka, až po duševní nemoc.
Netuším, kdy a jak se dostaví do práce, ale nejspíš nejdříve skončí na psychiatrii, možná pouze ambulantně. Máte spolu blízký vztah, tak v tom pokračujte.Znáš jeho rodinu i přítelkyni, začala bych spíše u nich.
únor 04, 2020 08:47
... : doktor
Eliško prosím pokud mohu,tak dělejte,že se nic nestalo a normálně jej vezměte do kolektivu - prostě a jednoduše.Pomůžete mu.Ahoj
únor 04, 2020 12:10
... : Inka
Úplně normálně...když bude něco chtít říci řekne, když ne neřekne...
únor 04, 2020 12:27
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]