O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

ZPOVYKANOST? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 23 prosinec 2019
Mé dceři je už dvacet let, ale stejně si myslím, že ještě není úplně dospělá. Prostě se bojím, že právě přišla o něco pěkného. Chodila něco přes rok s o dva roky starším Markem. Marek je opravdu výjimečný mladý muž. Pracuje ve firmě svých rodičů, je neuvěřitelně milý, hodný, k mé dceři se choval vždy absolutně úžasně.


 

 

 

Dcerka se ale najednou rozhodla, že prakticky neví, jaké to je chodit s někým jiným, a že by teda si to chtěla vyzkoušet.

 

Žádný jiný důvod nemá. Když Markovi nedávno řekla, že buď si dají nějakou pauzu, nebo že se raději rozejdou, byl úplně zdrcený. Zlomený je slabé slovo. Zeptala jsem se, jak mu je. On mi řekl, že je strašně smutný, a že chápe, že Kamila chce nabrat nějaké zkušenosti. Jenže já, v mém věku, už vím, že druhého takového nenajde..

 

Dcera je na Marka zlá a sobecká a já nevím, jak jí vysvětlit, že opravdu nedělá dobře. Stojím při ní, ale strašně mě to trápí, protože vím, že v budoucnu toho bude litovat. Ale přemlouvat ji nemohu.  Nebo snad máte nějakou radu?

 

Monika

 

 

Komentáře (3)add feed
... : kyttka
Polož si otázku: Chtěla bys, aby ty zkušenosti jinde sbírala třeba už vdaná za Marka, případně s jedním či dvěma dítky k tomu?
prosinec 23, 2019 20:29
... : NČ
Může to kluk zkusit, výsledek sice není zaručenej, vyjít to může nebo nemusí. V každym případě je to lepší, než žebrání:
Naprosto se na holku vykašlat, komplet se odstřihnout vč. emajlů, esemesek, prostě se jí den ze dne vygumovat ze života. Někdy to vyjde.
Ale ještě poznámku: Ani ten kluk zdaleka není dospělej.
prosinec 24, 2019 03:03
... : NČ
Abych nezapomněl. Přeju všem pěknej Štědrý den.
prosinec 24, 2019 03:04
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]