O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

NEJSEM MAMÁNEK? PDF Tisk E-mail
Úterý, 19 listopad 2019
Milí přátelé, snad se budu moci s vámi poradit. Kudlanku čtu už hodně dlouho, líbí se mi, jak je různorodá, i jak dobře v případě potřeby radíte druhým. Takže tady je můj problém: mám pocit, že jsem až moc závislá na své mámě. Ano, jsem jinak zcela normální, jsem dospělá, už dost dlouho vdaná žena, mám dvě malé děti, hodného manžela. Pracuji, jsem učitelka na základce, takže mám i celkem dost času na děti, a jak víte, přes léto mám víc volna.

 

 

 

 

Jenže – můj manžel hodně pracuje, takže je od časného rána do pozdního večera mimo domov, když přijde, tak po večeři většinou jen prohodíme pár vět, a jde spát. No, a protože jsem se poměrně brzo vdávala a brzo měla děti, tak většina mách kamarádek je ještě bezdětná, mají úplně jiné zájmy, a i když jsou fajn, tak moje problémy nejsou zas jejich a obráceně.

 

Zato máma je jediná, se kterou mám pocit, že můžu volně probírat rodinu, děti, manžela, že si můžeme povídat o tom, co jsme viděli v televizi, co jsme četly, co se děje ve světě .... a hlavně si povídám s normálním dospělým, a nejen s dětmi, kterými jsem celý den obklopena.

 

A tak denně mámě volám, občas spolu venčíme psy, radím se s ní o vaření, máma děti příležitostně hlídá. Nic po ní nechci, mám pocit, že je víc než kdy jindy má báječná kamarádka. Jenže – současně si říkám, že nejenže jsem na ní až moc závislá, ale že i ji okrádám o její soukromý čas. Ona mi nikdy nic podobného ani v nejmenším nenaznačila, ale…

 

A tak bych se chtěla poradit - co si o tom myslíte?

 

LÍDA

 

 

 

 

Komentáře (4)add feed
... : Míša šíša
Myslím si, že je to krásný vztah, máma ti je současně i důvěrnou přítelkyní. Řekla bych, že je vše v pořádku, pokud :
1) Mamince to nevadí a neomezuje ji to ve vlastním životě, případně to nezasahuje do jejího manželství (ale o jejím manželovi nic nepíšeš, tak asi ne).
2) Nezasahuje to do tvého manželství, neupřednostňuješ maminku před manželem.
3) Manželovi váš častý kontakt nevadí.
listopad 19, 2019 04:03
... : *deeres*
Já sama mám s dcerou podobný vztah. Matka a dcera je silné pouto, přesto od ní dost často slyším: "Jsi hrozná!"
Občas se sekneme, ale to neznamená, že se nemáme rády a přestaneme spolu mluvit. V každé rodině to ale tak nemají, dokonce dcera v práci od kolegyně slyšela, že máme "nepřirozený vztah". Jenže podle toho, co jsem od holky slyšela o rodině její kolegyně, tak to možná byla jenom závist.
listopad 19, 2019 11:02
... : Milene
Pokud není nějaký problém v tom, jak napsala Míša šíša, tak není potřeba něco vymýšlet řešit. Máte pěkný vztah. A buď za to ráda, ne každému je to dopřáno. Beru to stejně jako Deeres z pozice mámy. Mám také hezký vztah s dcerou, jezdíme spolu na dovolenou, povídáme si, občas něco řešíme. Když měla problémové období, tak jsem ji podržela a zase naopak, když mně osud nadělil velkou ránu, tak ona mi nejvíc pomáhala. Už jsem od její kamarádky slyšela, že má skvělo mámu. Protože když třeba mladý na zahradě pořádají grilování, tak mě také pozvou a jejich kamarádi mě znají. Máma je přece od toho, aby poradila, pohlídala. Já to tak mám.
listopad 19, 2019 12:12
... : doktor
U dívky to takový problém,jako když mamánkem je syn.
listopad 21, 2019 13:01
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]