O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

JSME ŠTÍŘI - A KDO JE VÍC? PDF Tisk E-mail
Sobota, 09 listopad 2019
Za tolik dlouhých let, co Kudlanka na internetu je, tu bylo skoro všechno. Například horoskopy… Osobně přiznávám, že jim nevěřím. Ale proč si o sobě něco nepřečíst? Co kdyby se mi to líbilo? No, to moje znamení je docela „mrchózní“, Štír je vodní znamení a patří k nejvášnivějším ve zvěrokruhu. Ti, co se v době jeho působnosti narodili, mají neřestí a chyb až až - do všeho se vrhají celou svou bytostí, někdy aniž by si promysleli správnou cestu, takže se pak spálí. (Tak přesně tohle mohu o sobě odsouhlasit. Teď už ne, ale dřív o mně maminka říkávala: „Holka, ty nepřemýšlíš a rovnou střílíš od boku, to tě jednou setsakra vytrestá."

 

 

 

 

 

Štír (24. 10. – 21. 11.)

 

  

Jednou z věcí, které Štíři dělají, je to, že předpokládají, že záměry druhých nejsou zcela čisté, a nesnaží se zjišťovat, jak je to doopravdy. Je těžké bránit se, když už jsou dopředu ujištěni o své pravdě, proto téměř nikdy nemůžete se Štírem vyhrát. Jsou krutí také v tom, že moc dobře vědí, jak se dotknout vašich nejslabších stránek a tím vás vyvést z rovnováhy. Pozor, pokud s nimi budete diskutovat, nemusíte dopadnout dobře.

 

Štír je znamení, o kterém většinou nekolují dobré historky. Možná znáte tu známou bajku o štíru a žábě, kdy štír prosí žábu, aby ho na zádech převezla na druhý břeh. Žábě se do toho nechce, protože ví, že štíři bodají a se svými pochybami se štírovi svěří. Ten ji přemlouvá a slíbí, že nic takového neudělá. Tak žába svolí a když jsou asi v půlce cesty, štír ji bodne. Žába umírá a nechápe, proč je štír tak krutý. On se omlouvá a svůj čin odůvodní tím, že si nemohl pomoct, protože je prostě štír…

 

Zároveň ale díky znamení, ve kterém jsme se narodili, nám byly dány do vínku určité vlastnosti a způsob, jakým chápeme svět kolem nás. Štíři mají velký dar empatie, dokážou se rychle zorientovat v novém prostředí, poznat energie a nálady lidí a reagovat podle toho. Možná si v jejich blízkosti budete připadat jako pod rentgenem. Jako by nemělo cenu lhát nebo něco předstírat.

Štír jde ale vždy k podstatě věcí, a tím pádem se vám klidně vysměje, když mu řeknete o svých smělých (ale nepoužitelných) plánech. Nedělá to proto, aby vám ublížil nebo vás odradil. Naopak vám úspěch přeje ze srdce a kdykoliv budete potřebovat, tak vám pomůže. Vaše plány mu jen v danou chvíli přišly moc naivní a tak se začal smát, protože se neumí přetvařovat a reaguje tak, jak cítí.

 

 

 

Why Scorpio Women Are The Best Zodiac Signs To Love, Per Personality Traits, Romantic Compatibility & Astrology

 

 

Nikdy však nezapomínejte, že štír (zvíře) má v ocásku jed, proto i jeho zrozenci jako by byli stále připraveni se bránit. Každopádně stojí za to dát Štírovi šanci, nebrat si osobně jeho poznámky a být s ním v kontaktu i nadále. Pak se i on, který je zprvu nedůvěřivý a drží si lidi od těla, otevře a vy poznáte jeho citlivou stránku. Zjistíte, že velmi ctí hodnotu přátelství nebo lásky, nevyzradí žádné tajemství a nezklame vás. A proti tomu jsou jeho obča ironické (až jedovaté) poznámky nepodstatné.

 

No, takže jsem se utvrdila v tom, jaká jsem potvora… Ale vzhledem k tomu, že je i na Kudlance mnoho dalších Štířic, například taková báječná INKA, tak vám všem doporučuju, brát horoskopy stejně jako já, jen pro pobavení.

 

I když se občas tak báječně trefí…

 

 

d@niela

 

 

 

Komentáře (10)add feed
... : NČ
To bych teda podle toho mohl bejt taky Štír, akorát s tím jedem v ocásku si nejsem úplně jistej.
No, ale jsem studená Ryba. Co už nadělaám? Počkám si na na jarní rybí horoskop.
listopad 09, 2019 03:46
... : Míša šíša
Tak to jsem asi taky Štír a i s tím jedem. Když se naštvu, dokážu pěkně seknout ocáskem. smilies/wink.gif
No a ve skutečnosti bych měla být mírumilovná Ryba. Tak nevím.
listopad 09, 2019 04:16
... : NČ
Tak to bych tě teda nerad naštval. Ouuuuvejs....
listopad 09, 2019 05:19
... : *deeres*
Nejsou jenom měsíční, ale i sluneční znamení. Já jsem v obou Blíženec. Chtěla bych tvrdit, že na to nevěřím, jenže na mne to znamení docela sedí. Je to vzdušné znamení, které si vybírá svoje přátele narozené podle horoskopu ve znaku vody (Rak, Ryby Štír), nebo vzduchu (Blíženci, Vodnář, Váhy).
Podle zodiakálního kruhu jsou ještě znamení ve znaku země (Kozoroh, Panna, Býk) a znak Ohně (Skopec, Střelec, Lev).
Ačkoliv jsem v tom nevěřící Tomáš, tak moji přátelé se nakonec ukáží jako vodní a vzdušná znamení.
Co mají ve znaku zemi, s těmi jakžtakž vycházím, ale moc se nekamarádím. S posledním znamením mám problém, jak je někdo Beran nebo uminutej beran, tak to foukám do ohně.
listopad 09, 2019 09:43
... : NČ
To sedí, Deer. Jsem ryba. "Chtěl bych být víc než přítel tvůj ...."
listopad 09, 2019 10:23
... : mila1
Jsem taky Blíženec.Náladová, občas povrchní, občas zásadová.. přitahovalo mne to k Váhám, ale nakonec jsem zakotvila u Kozoroha, který mne přibržďuje v mých někdy uspěchaných rozhodnutích. Myslím, že se tak nějak vzájemně doplňujeme, ikdyž podle partnerského horoskopu se k sobě vůbec nehodíme smilies/smiley.gif
listopad 09, 2019 10:36
... : Bara
Ja jsem opravdu stir 29.10. ale vlastnosti tohoto znameni na me uplne nesedi. Neco malo ano, ale si to bude tim, ze jsem narozena na zacatku znameni, nevim….
listopad 09, 2019 15:30
... : Josef Kouba
Když sem byl v učení ve V. Chuchli a měl ze mne být budoucí žokej. Sdílel jsem pokoj s Jiřím V.
Oba jsme byli ve znamení Blíženců a narodili jsme se ve stejný rok, měsíc i den.
Blíženci jsou prý povahy veselé a nezodpovědné, tak to sedělo na nás oba. Jiří ale již od 15 let věku byl samé děvče. Já ne. Když mi bylo 17 let, přivedl na náš pokoj se svou momentální známostí, navíc ještě jednu dívenku, ta přistoupila k mé posteli kde jsem v leže četl. Vzala mi knihu z ruky, odložila jí i s šaty a hup ke mě. Jak přišla, tak odešla a já ještě před hodinou panic, neznám dodnes její jméno.

listopad 09, 2019 19:38
... : polárka
Stiru mam kolem sebe dost. Syn, jeho pritelkyne a synuv nejlepsi kamarad A vsichni jsou strasne hodmi lidi, Tak nevim
listopad 09, 2019 20:34
... : doktor
Deer,jsem rád,že mé znamení je ,dle tvých slov , pro tvou osobu užitečné.A NČ,eboj říkáš,že nemáš jed v ocásku ( hahaha ),ale neva budeš ho ( jako ten jedík ) třeba v jazýčku,což je také docela fajn.Ahoj štíři a spřátelená znamení.
listopad 11, 2019 12:40
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]