O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

JAK VYHODIT MANŽELČINA MILENCE PDF Tisk E-mail
Pátek, 08 listopad 2019
Nejsem rozvedený, ale s manželkou nebydlím už téměř dva roky, protože si našla milence. Já mám zaměstnání, při kterém mám často noční. A tak jsem po čase zjistil, že ten její milenec vlastně je každou tu noc u mne v domě, u manželky v posteli. Dohodli jsme se tedy na rozvodu a já se pak odstěhoval. Dům jsem zaplatil ze svých prostředků a na celkem malou část máme společnou hypotéku, kterou platíme na půl a na nákladech provozu domu se taky stále podílím.

 

 

Manželka už dostala děti do své péče. Jak říkám, moje pracovní doba mi nedovoluje, abych se o ně celodenně staral, takže jsem nedělal problémy.  Chodil jsem tam, ale nyní si děti jen vyzvedávám a vracím, dovnitř ani nejdu.  Rozvod máme podaný, ale nejsme schopni se domluvit,  na domě už rozhodně ne. . Milenec, ten je v domě i přes můj výslovný nesouhlas už rok nastěhovaný, a jelikož moje přítomnost v domě vyvolávala konflikty, tak tam nechodím už vůbec.  Jsem z toho dost nešťastný, a vůbec nevím, jak to všechno vyřešit. Jak zabránit užívání mého majetku cizí osobě, manželčinu milenci?

 

Manželka se odmítá dohodnout na vypořádání dohodou, dělá všechny možné obstrukce, a mně se nechce čekat tři roky na soud a zároveň mít ve svém domě, na kterém jsem se hodně napracoval, dodnes všechno platím, a jak jsem uvedl, je z převážné části mnou zaplacený, ubytovaného jejího milence.

 

Byl bych velmi rád, kdyby mi dům zůstal (z 85 % jsem ho zaplatil já), ale nevím, jestli soud nepřihlédne k tomu, že manželka má ve své péči děti. Mj. dětem je 14 a 16 let.

A jak zabránit v bydlení tomu milenci?

 

Předem děkuji za odpověď.

 GABRIEL

 

 

Komentáře (10)add feed
... : Josef Kouba
Kamarád Josef a dobrý soused. Také řešení ale ve vašem případě je již pozdě.

Můj kamarád Josef žije v jedné středočeské vesnici v pěkném domku se zahradou, má docela pohlednou manželku a dost čilého souseda. A ten soused mu tu jeho ženu před časem svedl. Jednou, dvakrát a ta Jejich avantýra stále pokračuje. Ptáte se ,co udělal Josef, když zjistil, Že mu choť zanáší? Vzal na ni sekyru? Zmlátil souseda? Rozvedl se? Samá voda, přátelé. Josef ani nehne brvou, i když si v dotyčné vsi o jeho velikých parozích už štěbetají i ti přísloveční vrabci na střechách. Náš paroháč večer co večer pravidelně navštěvuje hospodu a tam v družném hovoru s kamarády a zcela imunní proti občasným narážkám na své parohy, s vyrovnaným úsměvem na tváři, dělá svých pravidelných deset kousků. Domů se nikdy nevrací dříve než před třiadvacátou hodinou, aby svou ženu se sousedem náhodou nepřistihl v nejlepším. Nedávno jsem se ho ptal , proč se už dávno nerozvedl? Budu doslovně citovat, co mi řekl: "Proč bych se prosím tě rozváděl? Pro těch deset minut hekání? Takovou hodnou ženu už bych nenašel. Skvěle vaří, v domácnosti nemusím na nic šáhnout a ještě se mi nestalo, že bych neměl čistou košili. V hospodě můžu každý den sedět jak dlouho chci a kapesné mám přímo královské. Jak se mi něco podělá na baráku, tak jdu a poprosím souseda o pomoc. Vždy přiloží ochotně ruku k dílu a za práci nevezme ani korunu. A když mám jednou za čas chuť tam na to, tak mi stačí jenom kývnout hlavou a manželka je okamžitě v posteli. Kdo z těch ostatních blbců, co si ze mě u piva dělají prdel, se má tak jako já? Ani jeden!"
 
A k tomu už nešlo dodat, vůbec NIC !
Zde je jasně ukázáno na to, co říká náš soused Ing. Keprt: "Kdyby si chlapi nezáviděli, tak stačí jedna, maximálně dvě ženské pro celou vesnici a nemusí si ji každý chovat doma"

listopad 08, 2019 02:08
... : *deeres*
Jako vtip dobrý, jako rada nanic.
Někdo jako Gabriel je touhou všech mrch. Rada moje je, nenech ze sebe už dělat vola. Pokud si nechceš najmout rovnou ruský bouchače, tak ti nezbývá nic jiného, než najmout si dobrého právníka a vydržet.
listopad 08, 2019 08:06
... : mila1
Pokud ten dům postavili v době manželství a Gabriel ho platil z peněz, které si během manželství vydělal, tak manželce patří půlka. Pokud ale ten dům financoval z peněz, které zdědil nebo je dostal darem, tak by mohl mít nárok na větší část domu. Bez právníka se neobejde.
listopad 08, 2019 08:31
... : mamča
Chyba byla se odstěhovat. Pokud tam máš pořád trvalé bydliště, tak se nastěhuj zpátky. Píšeš, že "dodnes všechno platíš", tak proč tam nebydlíš ?
Pokud nestačíš fyzicky na manželčina milence, jistě máš nějaké kamarády, co Ti s vetřelcem rádi pomůžou.
Taky můžeš ze svého domova volat Policii, která nezvaného návštěvníka může vykázat na mráz.
Nejlíp v podvlíkačkách...
listopad 08, 2019 08:50
... : Milene
Jestliže si děláš nárok na dům, byla chyba se vystěhovat. Nevím, jestli máš nějalt, tak jsi si uškodil. Jedině zkus právníka.
listopad 08, 2019 08:59
... : Milene
Jak se ten komentář přenesl? Myslím, že jsem to napsala jinak, jakoby kousek chyběl.
listopad 08, 2019 09:58
... : mamča
Jinak nadpis "Jak vyhodit manželčina milence", ve mně evokoval odpověď : Nejlíp chytit za pozadí a z okna !
listopad 08, 2019 11:05
... : doktor
..... za pozadí?.... aby lépe letěl z okna tak chytit za .... no popředí !
listopad 08, 2019 12:18
... : mamča
doktor : To by mohlo být považováno za harašení. Zezadu jsou všichni stejní...
listopad 08, 2019 12:39
... : NČ
Nejméně teda 2 roky na to kašleš. Už jsi to klidně mohl mít všechno vyřízený.
Tak s tím právníkem teď už neváhej ani den, jdi do toho důsledně. Budeš potřebovat taky dokládat spoustu účtů, výpisů a dalších papírů. Doufám, žes je nenechal v tom baráku.
Přes dršťku mu radši nedávej, jednak by to to mohl vrátit a druhak by tě to mohlo stát dost prachů. Když, tak jedině někde beze svědků.
listopad 08, 2019 13:47
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]