O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

ONI DOBUDOU VŠE!!! PDF Tisk E-mail
Neděle, 27 říjen 2019
Lidstvu se již podařilo dobýt Měsíc a pomalu se chystá na Mars. Nicméně Rusko má mnohem ambicioznější plán, kterým není nic jiného, než přistání na Slunci. Kvůli vysokým teplotám, které na Slunci panují, jsou vědci po celém světě toho názoru, že postavit vesmírnou loď, která by zde dokázala přistát, je zhola nemožné. To samé se dá říct i o ochranném skafandru, který by před těmito teplotami ochránil lidskou posádku.

 

 

 

 


Ruští vědci však přišli s tak jednoduchým řešením, až je vlastně geniální – chtějí na Slunci přistát v noci. Hodlají totiž využít toho, že v noci Slunce nesvítí, tudíž se dá předpokládat, že teploty na něm budou v noci o dost nižší.

 

Výsledek obrázku pro MOVIE ASTRONAUTS

 

 

“Počítáme s nějakým zbytkovým teplem, nicméně se dá očekávat, že během půlnoci až 4. hodinou ranní, budou na Slunci panovat teploty dost nízké na to, aby zde mohla přistát lidská posádka,” tvrdí vedoucí projektu Anotolij Tupov.

 

Ruská kosmická agentura plánuje, že by posádka ke Slunci dorazila těsně před jeho západem. Zde by počkala na hranici horizontu teplosti (za touto hranicí panuje obrovský žár, který žádná pozemská loď nevydrží). Po odbití půlnoci by podle ruských vědců měly za horizontem teplosti a i za samotným Sluncem panovat teploty kolem 200 stupňů Celsia, což je teplota, kterou nejnovější ruský Sojuz bez problému vydrží. Po půlnoci se tedy může posádka vydat směrem k naší hvězdě.

 

Výsledek obrázku pro MOVIE ASTRONAUTS

 

 

Zde pak bude mít přibližně 4 hodiny na průzkum povrchu, který musí následně co nejrychleji opustit a dostat se opět za horizont teplosti, jelikož Slunce začne jako každé ráno znovu vycházet a teplota se začne zvyšovat.:

 

Rusové svým ambiciózním plánem dobytí Slunce překvapili celý svět, který se nyní drží za hlavu. Proč? Protože více než 6 miliard lidí pokládalo přistání na Slunci kvůli vysokým teplotám za nemožné, a přitom je řešení tak jednoduché...

 

 

Za hlavu se drží i ředitel americké NASA:

“S tímto mě Rusové velmi překvapili. Nechápu, že nás to v NASA nikdy nenapadlo. Snažili jsme se vymýšlet složité způsoby, jak se vyhnout žárů panujícím na Slunci, ale nikdy nás nenapadlo, tam letět v noci. Rusové opět ukázali, jak v praxi funguje Okamurova břitva a že nejjednodušší řešení je skutečně to nejlepší,” prohlásil Charles Bolden, ředitel NASA.

 

Související obrázek

 

 

Rusko chce uskutečnit svoji misi na Slunce do roku 2025. Momentálně probíhá výběr dobrovolníků, kteří se na tuto vzrušující výpravu vydají. Přihlásit se může každý, ale na Slunce poletí pouz šest 6 nejlepších. Registrovat do konkurzu se můžete na oficiálních stránkách Kremlu.

Pokud se na misi nikdo nepřihlásí, budou dobrovolníci vybráni náhodně.

 

 

FRAU MÍCA,

zaručené zprávy převzaté

z dobře informovaného webu

 

 

 

Komentáře (4)add feed
... : *deeres*
Američané byli první na Měsíci, Rusové budou mít prvenství na Slunci. Přistanou v noci a přes den se ukryjí před vysokými teplotami v lese.
říjen 27, 2019 09:23
... : doktor
Míco jojo pobavil jsem se a trochu i měl smutek na duši.Jeden se nestačí divit co si dokážou vymyslet.
říjen 28, 2019 12:41
... : Mikin4
Napad prosty, ale genialni. Ne nadarmo jest nejvyssi vysokou skolou na svete Lomonosova universita, ktera ma 46 pater.
Amerikanci ani Cinani by na nic takoveho neprisli, primkneme se znovu ke spolehlivemu ruskemu dubisku!
říjen 29, 2019 04:39
... : LUCIE T.
Tohle mě vždycky pobaví, jen dál, jsou to fakt úžasné zprávy. smilies/grin.gif
říjen 30, 2019 18:20
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]