O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

JAK JSTE NA TOM? NEJSTE UŽ NA ODPIS? PDF Tisk E-mail
Středa, 23 říjen 2019
Moji drazí, objevila jsem na internetu test, podle kterého jsem asi tak deset let už po smrti... No, fakt, nedělám si legraci... Je totiž takový "jednoduchý" cvik, který byste měli zvládnout. Pokud se vám to povede, ok, máte naději, že ještě nějakou dobu se budete moci zdravě rozčilovat nad politikou, ekologií klima... hernajs, jak to slovo dál pokračuje? Klimatizací? Klimakteriem? Ne, to rozhodně Gréta neměla na mysli... ó ano, klimatem, na to druhé má ona ještě nějakou dobu čas... Prostě a jednoduše, musíte si jen sednout a vstát. Tedy, pokusit se sednout, a pokusit se vstát. A to tímhle způsobem:

 

 

 

 

 

 

Lékaři v jedné brazilské univerzitní nemocnici vytvořili test, který podle nich zcela jasně předpovídá, jestli do šesti let zemřete. ak ještě k tomu sestavili hodnotící systém o 10 bodech. Sednutí je za 5 bodů, opětovné stoupnutí si také za 5 a za každé pomáhání si rukou, kolenem či jinou částí těla se strhává 1 trestný bod. Dalších půl bodu si odečtěte pokaždé, když během cviku ztratíte rovnováhu. (haháááá)

Lidé, kteří v něm získali 3 a méně bodů, měli více než pětkrát větší pravděpodobnost, že je do šesti let čeká smrt. Jedná se o jednoduchý cvik (haháááá), který si může každý snadno vyzkoušet. Jde o to si bez pomoci rukou či jiné opory sednout do tureckého sedu a zase bez pomoci vstát.

 


 

Cvik smrti

 

 

Našla jsem i video,

od našich slovenských kamarátov,

ale věřím, že mu budete ještě rozumět. Je to tu ve trojím provedení...

 

 

     
 
 

Chybí tam ještě jedno, to, co bych možná předvedla já. Jenže si fakt netroufám, protože nemám vedle sebe fyzioterapeuta, saniťáka i se sanitkou, šikovného ortopeda, natož ochotného posluhu, který by se o mne pak nejméně čtrnáct dní staral...

 

Tak co, zkusili jste to?

Vážení, vy, co jste tací odporní hubeňouři, že se musíte za větru schovávat,

abyste nechtěně neemigrovali, vy se nevytahujte.

Jo, před léty a před kily

bych to zcela jistě zvládla taky.

Teď si jen říkám: "Ach jo, tak ještě šest let..."

 

 d@niela

 

 

Komentáře (6)add feed
... : NČ
Proč si počítáš "tak ještě" 6 let tepve ode dneška? To jako, že včera jsi to ještě zvládla?
Já osobně jsem už nejmíň 6 let po smrti.
říjen 23, 2019 04:53
... : NČ
rry jako, Daní. Předchozí svůj dotas beru z5. Teď teprve jsem to četl pořádně i s tvou první větou. Takže jsme na tom zhruba stejně.
Což ovšem absolutně nic nemění na tom, že trvale seš moje krásná, šikovná, statečná holčička, s krásnym srdéčkem.

říjen 23, 2019 05:00
... : mamča
Tak já se hlásím k nebožtíkům. Nejen, že bych podobné cviky nezvládla, já se o ně v rámci zachování zdraví ani nebudu pokoušet.
Stačí mi, že občas zakopnu a pak chvíli balancuju, ovšem někdy sebou plácnu na holý rovině, nebo při česání úrody semotamo padám ze stromů. smilies/cheesy.gif Ještě že mě Matička Příroda obdařila kvalitní kostrou, která dost vydrží.
říjen 23, 2019 06:16
... : *deeres*
Kdybyste už od narození chodili hodně rychle, tak vás nějaký turecký sed nezaskočí. To zase vymysleli jiní koumáci, co musí za ty granty odvést alespoň nějaké výsledky.

Zvýšení rychlosti chůze o 1 metr za sekundu je spojeno se snížením rizika smrti o 12 procent,“ uvedla Stephanie Studenski z University of Pittsburgh. Podle ní by se test rychlosti chůze jako jednoduchý indikátor tělesné kondice pacienta mohl využívat v lékařské praxi a přispívat k odhadu délky života u starších lidí.
Co třeba vědci zjistili?
Například 90letý muž, jenž je schopen bez obtíží kráčet rychlostí až 4,8 km/hod, může očekávat dalších sedm let života.
A 75letá žena, jež dosahuje obdobné rychlosti, se může těšit z dalších 18 let života.
Naopak 75letý muž, jenž jde rychlostí sotva 1,6 km/hod se pravděpodobně osmdesátin nedožije.


Máma i její brácha se dožli 95 let, děda 101, všichni tři se od 85 let šourali o holi slimáčí rychlostí, ale s nimi nikdo testy nedělal. A určitě by ani nechtěli, aby jim někdo odhadoval, jak dlouho tu ještě pobudou.
říjen 23, 2019 09:55
... : Milene
Tak jsem ten cvik včera zkusila. Já jsem věděla, že bez pomoci ho nezvládnu, jen jsem chtěla jsem zkusit. Dolu jsem se nějak dostala se žuchnutím, ale nahoru jak vorvaň. Ještě, že mne nikdo neviděl.
říjen 24, 2019 11:17
... : doktor
Hahahaha,fakt jednoduchý cvik,zkřížím nohy a už padám na hubu,tedy ústa.Někdy padám i když se blbě předkloním.Tak to mám smrt na jazyku.Dani zase jsem se musel přihlašovat.Ahojky.
říjen 24, 2019 12:24
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]