O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

JSEM SAMA A ASI TO TAK NENÍ SPRÁVNÉ PDF Tisk E-mail
Pátek, 18 říjen 2019
Mám takový dotaz, na který bych ráda slyšela váš názor. Už jsem sem jednou, asi před třemi léty, psala kvůli něčemu zcela odlišnému a dobře jste mi poradili. Tak to zkusím znovu. Je mi 25 let, studují nyní dálkově VŠ, jsem velmi ráda, že jsem se na ni dostala a opravdu mě to baví. Taky rozhodně plánuji další vzdělávání. No, a tohle, mimo práce, je celý můj život. Nikdy jsem neměla přítele, nikdy jsem se nelíbala, i když se mi příležitostně kluci líbili.

 

 

 

 

Přiznávám, že vlastně nemám zájem o vážný vztah, asi se ho i bojím, a nejsem si tedy vůbec jistá, že ho někdy mít budu. Asi ani nevím, jak na to, a co takový vážný vztah obnáší. Víte, já nejsem nijak zvlášť atraktivní, a říkám si, že kdybych asi byla víc fyzicky přitažlivější, možná bych se cítila jinak. Možná by bylo všechno snazší.

 

Bydlím sama v podnájmu, mám sice rodiče, ale ti žijí daleko, a abych pravdu řekla, nějaký extra vztah jsme spolu nikdy neměli. Cítím se dost osaměle, ale zároveň jsem ráda, že jsem sama. Na té škole, co ji nyní studuji, jsou sice hodně muži, ale ti mne berou opravdu jen jako spolustudentku a zatím se nikdy ani jeden nějak nesnažil se mnou navázat nějak větší kontakt. Někdy si ani nejsem jistá jakou - a jestli vůbec - mám sexuální orientaci. Chtěla bych se zeptat, je to normální? Je normální, že v mém věku pořád nevím, jak na nějaký soukromý život?

Blanka

Komentáře (6)add feed
... : NČ
Není to normální. Ale jestli ti to takhle vyhovuje, tak proč ne?
říjen 18, 2019 08:00
... : mamča
Asi bys měla zapracovat na svém sebevědomí. Nejsou ošklivé ženy, jen ty, co neví jak se upravit. Jsi zřejmě samostatná a chytrá holka, když bydlíš sama a studuješ, abys něčeho v životě dosáhla.
Vážný vztah se nevylíhne jen tak přes noc, na tom se musí zapracovat. Ale Ty zřejmě krom chození do práce a do školy nemáš jiné kontakty, tak prostě nemáš kdy a kde vhodný protějšek poznat.
Zkus nějaké neutrální společenství. Je jedno, jestli to bude svaz turistů, houbařů nebo zahrádkářů :-). To podle Tvých zájmů, jestli nějaké máš. Jestli ne, popřemýšlej, co by Tě bavilo a naplňovalo Tvůj volný čas. Jasně, že zatím žádný volný čas moc nemáš, ale občas zajít za nějakou kulturou nebo aspoň do knihovny, na to by sis měla čas najít.
Neházej flintu do žita, ještě jsi mladá a studovat taky nebudeš věčně.
Jestli studuješ obor, kde jsou převážně chlapi, tak třeba někteří jezdí na vodu, apod.. Třeba by Tě jako dobrou kámošku někdy vzali sebou.
říjen 18, 2019 08:10
... : *deeres*
Podle mne se každý má chovat tak, jak jemu samému to vyhovuje, pokud tím nikomu neškodí.
Ty ještě ani nejsi rozhodnutá co vlastně chceš a možná opravdu stojíš o to, zůstat solitér, jenom jsi zatím ve vleku konvencí.
Zkus, co ti radí mamča, aktivně vyjdi mezi lidi a sama zjistíš, jetli opravdu toužíš po partnerském vztahu, jenom přelétavé známosti, anebo ani o jedno. Pokud neumíš sama kontaktovat lidi, potažmo pány, zkus nějakou internetovou seznamku, myslím nějakou normální. Dokud si to nevyzkoušíš, nevíš.
říjen 18, 2019 10:41
... : doktor
Normální to není.Je to i divné,ale kdo nic nezkusí nic nepozná.Záleží na tobě zda ti to vyhovuje či nikoliv.
říjen 18, 2019 12:29
... : Luc
Ahoj,
je třeba nějakému tomu spolustudentovi dát najevo zájem, podívat se do očí, mrknout...
K tomu není třeba být ani zvlášť atraktivní. Jinak tě nikdo neosloví, protože by se bál, že nemáš zájem a že bude hned odmítnut.
říjen 20, 2019 13:48
... : mila1
No a to si myslíš Ty, že být sama není správné nebo Ti to říká někdo z okolí? Měla byses řídit tím, co vyhovuje Tobě a ne tím, co je podle okolí správné. Buďto Ti partner chybí nebo ne. Pokud ano, tak existuje spousta seznamek, teď nedávno jsem na netu zahlédla pro lidi Tvého věku seznamku s tématem tanec - prostě hledáš partnera, se kterým bys mohla chodit tancovat. A neriskuješ přitom nic, prostě to zkusíš. Když budeš doma sama koumat nad tím, zda je správné být či nebýt sama, nikam se neposuneš.
říjen 21, 2019 18:38
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]