O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

MÁ JEŠTĚ ŘEMESLO ZLATÝ DNO? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 14 říjen 2019
Přejít na obsah
MÁ JEŠTĚ ŘEMESLO ZLATÝ DNO?
Strana 2
Strana 3
Strana 4

 

 

Jaký rozdíl proti hamounským dědicům po Karlu Friedrichu Des Fours Walderode, za války člena Sudetendeutsche Partei...

Výsledek obrázku pro des fours walderode

25 let české soudy žaloby rodu Des Fours Walderode odmítaly jako neoprávněné.

Až letos došlo k opačnému verdiktu. Semilský soud, a v odvolání pak i Krajský soud v Hradci Králové, uznaly rodu Des Fours Walderode jejich požadavky v hodnotě tři miliardy korun na majetku.

Tak jak vidíte, v tomto případě klidně došlo k prolomení Benešových dekretů a k ošklivému precedensu.

 

Deeres

(Moc chytrá a moc naštvaná)

 

 

 

Komentáře (6)add feed
... : NČ
Nojo. Já to tak mám se vším. Jdu koupit hadičku k WC a následuje dotaz, jestli půlku nebo tříosminku, a na který straně? Si u odborníků vždycky připadám jak debil. Jak to mám vědět? A oni na mě taky jako na blbce koukají. Tak jdu radši do Bauhausu, starou hadičku beru s sebou a porovnávám.
Jo, ale zase třeba u nás v instalatérských potřebách někdy i poraděj, když viděj blbce, to zase jo, to poraděj. Sice s neskejvaným despektem k blbovi, kterej stejně neumí vzít do ruky ani siky (ani neví, co to je) a stejně to pak zmrší, ale to nějak překousnu. Nerad. Ale nejvíc mi vadí, že se většinou vůbec nebavěj, šáhnou do regálu, strčej mi do pazoury sice věc správnou, ale samozřejmě nejdražší z těch správnejch a než se stačim zeptat kolik to stojí, už mají napsanou nehoráznou fakturu. To mi vadí, že mě ani nenechají zjistit, jestli není něco lacinějšího. To si to radši důsledně prolezu v tom Bauhausu.
Tak je to stejný i tady vedle v Barvy-laky. Docela pěkná buchta, zvyklá na nákupy řemeslníků, kteří přesně vědí a přesně pojmenujou, co chtěj. Když tam vlezu já, s tím, že potřebuju takovýto s takovymtim, hodí na mě pohled jak na nejneschopnějšího debila, pa hodí oči v sloup (zřejmě i tiše vzývá Boha), strčí mi do pazoury tu nejdražší barvu, a než se zeptám, kolik to stojí, už mi dává fakturu na 4 stovky. No a já, protože jsem odjakživa před hezkejma děvčaty plachej, ostýchavej, sotva špitnu, jestli to teda můžu zaplatit kartou. Na víc se nezmůžu.....
říjen 14, 2019 12:11
... : doktor
Hahahaha,NČ nádhera,docela realisticky se vidím v podobné situaci , já starej Kadel.Ahoj
říjen 14, 2019 12:30
... : *deeres*
Já takhle ukvapená normálně nebejvám. Stejně, jako ty,popadnu starý a jdu koupit podle toho. Tady jsem si ale řekla, že za zeptání nic nedám a na nákup jsem se nechala zlomit jenom proto, abych nemusela zase jet opakovaně do Prahy.Tak nakonec jsem stejně jela, navíc zbytečně a teď mám fabku za 3.000,- Kč, která je mně úplně nanic, pojedu tedy znovu a ještě připlatím.
I já to mám stejně, že řemeslníci se ze mne snaží udělat pablba, proto je doma nechci. A to jsi mužskej, s blbou ženskou rovnou jednají s nadřazeností. Já to znám z fabriky, nějaký čas jsem dělala dipečerku. Pokud jsem narazila na líný netáhlo a nepomohlo ženské oblbování, tak jsem musela prokázat, že umím číst výkres a vyznám se v technologickém postupu, tedy jeho tvrzení, že to nejde, je kravina.
Mimochodem Barvy-laky jsou na Palmovce a další na Letenském námětí, v obou prodejnách jou starší báby, ale vědí všechno. Zrovna nedávno jsem na Palmovce opruzovala s tím, že potřebuji nějaké lepidlo, které je po zachnutí půhledné, něco jako býval Kanagom a odolné proti vodě.K mému údivu mně necpala žádný předražený Paattex, ale ze šuplíku vytáhla Kanagom za pár šupů.

říjen 14, 2019 12:42
... : d@niela
Však si vzpomínáte, jak mi měnil ten jeden šarmantní a elegantní pán zásuvku... Za tři litry a i s fakturou...
No, přiznávám, že sem to taky tenkrát vyplázla, aby jako viděl, že mne jen tak nic nerozhází. Ale rozhodilo. Nakonec jsem to pak dostala zpátky, ufff, po měsíci.
říjen 14, 2019 13:15
... : NČ
Dobře ti tak, elegantní, šaramantní dámo!!!
říjen 14, 2019 13:25
... : mia I
jj šikovný pán. Už jsem tu o něm také psala před pár lety Zašlá sláva - Pražský Baťa.
říjen 15, 2019 08:21
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy

 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]