O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

TRÁPENÍ SE SNACHOU PDF Tisk E-mail
Úterý, 08 říjen 2019
Vážení, mám takovou velkou nepříjemnost, se kterou si vůbec nevím rady. Před třemi lety se náš syn oženil s Petrou. Petra je krásná, milá, chytrá, ale… No, vysvětlím. Pár měsíců po jejich svatbě jsme s manželem jeli na dovolenou a požádali syna, aby nám chodlil zalívat kytky, a vůbec pro kontrolu, kdyby se něco stalo. Jenže stalo se, že Petra k nám šla jednou sama a tak trošku nás vykradla. Vzala několik drahých, a pro nás sentimentálních věcí, a my nemáme tušení, co s nimi udělala, protože ona to popírá a tvrdí, že to ona nebyla a nesmírně se rozčiluje.

 

 

 

 

Jenže my si jsme úplně jisti, že to byla ona. Sousedka jí viděla, jak k nám sama vchází do bytu. Ona tvrdila, že tam v naší nepřítomnosti nikdy sama nebyla. Náš syn se jí samozřejmě zastával, jenže pak našel můj náramek v jejím psacím stolku, když si tam chtěl vzít nějakou propisku ... Nejprve se zeptal mně, jestli jsem jí ho dala - já z toho byla celá na větvi.... A tím to vlastně začalo. Ona mu samozřejmě všechno popřela, řekla, že jsem to udělala já, že jsem jí to tam strčila, když jsem u nich byla, abych je znesvářila.

 

A jak jsem se o tom s manželem bavila, on řekl, že se ho ptala i naše dcera, že se jí něco ztratilo … A dali jsme si dohromady, že to bylo nějak v době, kdy u ní byli syn s Petrou na návštěvě. Prostě když se člověk na něco začne soustředit, objeví se víc důkazů a z podezření se stane jistota. Všichni jsme se shodli, že to byla Petra. Ale když jsme pak při další návštěvě Petru konfrontovali, tak vše popřela a řekla, že s námi už nikdy nebude mluvit, ani k nám už nikdy ani nevkročí. Takže nakonec je to takové neurčité, oni k nám nejdou, my k nim taky ne, jen k nám chodí smutný syn.

 

On ji stále miluje, jsou stále manželé, a já vidím, jak ho to ničí. Děti nemají, Petra je jeho celý život. Proto bych se chtěla zeptat vás o radu - máme ji znovu začít zvát, jen abychom udělali synovi radost, nebo to máme nechat plavat a doufat, že se syn s celou situací nějak smíří?

 

Marie

 

 

Komentáře (5)add feed
... : NČ
S takovejma věcma to je těžká věc, Maruško. Něco dělat, to může jedině tvůj synek. Nikdo jinej.
Asi jediný, co bych synkovi poradil, ať si hlídá svý vlastní prachy a ať ho nenapadne nějaký spoluručitelství za půjčky, event. připisování pořízenýho majetku jen na ni.
říjen 08, 2019 08:22
... : Milene
Je to opravdu komplikované. Na náramek se měl syn nejdřív zeptat asi nejspíš jí. Kdyby byl nastrčený, jak říká ona, tak by se asi divila hned, když ho viděla. Ale s tím vším nic neuděláš. Jsou to jenom věci. Myslím si, že i když bys jí pozvala, tak nepřijde. Já bych to zkusila, jestli to syna opravdu mrzí. A opravdu jí syn věří, že by jeho máma schválně schovala náramek do šuplete?
říjen 08, 2019 15:16
... : andrea
to je právě ono... podle všeho (usuzuju podle stylizování dotazu) je máma hodná a milující, a určitě by nechtěla jen tak pro nic rozvracet synovo manželství...
Tak snad bych to zatím nechala trochu vyvětrat, a setkat se třeba za nějaký čas někde venku, třebas "jako náhodou". A vidělo by se, jak se bude Petra tvářit "mezi osmi očima" smilies/grin.gif
říjen 08, 2019 16:05
... : *deeres*

Otázkou je důvod proč krade? Může jít o psychickou poruchu, pokud v tom není není osobní obohacení nebo jiné využití dané věci. Pak se jedná se o obsendantně-kompulzivní poruchu,kdy dotyčný si je svého jednání vědomý a cítí za něj pocit viny. Ale nemůžete čekat, že se přizná, pokud není přistižen. Kleptomanie je psychiatrická porucha a léčbu by měl vést psychiatr.
říjen 08, 2019 22:20
... : Kimi
Jestli je kleptomanka tak se to dřív, nebo později stejně ukáže.
říjen 10, 2019 15:25
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]