O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

ODMÍTNUTÉ VÝŽIVNÉ NA DÍTĚ PDF Tisk E-mail
Pátek, 20 únor 2009

Dobrý den, mám velmi složitou otázku.. spíše více otázek. Jedna se o mého přítele. Mě je 20 a příteli 28. Před 4 lety se rozvedl s ženou, s kterou má nyní pětiletého syna. Když se rozváděli, žena se výživného vzdala. Přítel má pozastaveny dluh v bance na 100 000 Kč. Je nezaměstnaný. Byl to narkoman a snaží se postavit znova na nohy. Chodí pravidelně na kontroly a už 6 mesíců abstinuje od všeho.

 

 
ZLETILÉ DÍTKO A VÝŽIVNÉ PDF Tisk E-mail
Úterý, 03 únor 2009

Prošel jsem si Váš web, ale bohužel, nenašel jsem uspokojivou odpověď na můj problém. Můžete mi napsat, zda se vyživovací povinnost vyplácí zpětně nebo na kalendářní měsíc dopředu? S potomkem již několik let nekomunikujeme, nestuduje a soudním rozhodnutím je vyživovací povinnost ukončená dosažením jeho 26 let.

 
ZVÝŠENÍ VÝŽIVNÉHO PRO ZLETILÉ DÍTĚ + FORMULÁŘ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 26 leden 2009

Dobrý den. Studující osmnáctiletý syn by potřeboval napsat žádost o zvýšení výživného pro svou osobu. Chtěla bych požádat o radu, jak to napsat. Děkuji, Stehlíková (Nu, většinou jsou formuláře vzájemně si podobné, na Kudlance je žádost o zvýšení výživného pro nezletilé děti, takže stačilo by formulář upravit - ale: tady je, spolu s právními vysvětlivkami.

 
ŽÁDOST O VÝŽIVNÉ NA MANŽELKU PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 18 prosinec 2008

Dobrý den, potřebovala bych radu. Jsem půl roku rozvedená, mám dvě malé děti, které jsou často nemocné. Bohužel, v současné situaci nemůžu sehnat práci. Potřebovala bych podat žádost o výživné na manželku, ale nevím jak takovou žádost sepsat, můžete mi poradit? Předem moc děkuji. Renata

 

 

 
VÝŽIVNÉ NA NEZLETILÉ DÍTĚ - FORMULÁŘ PDF Tisk E-mail
Středa, 15 říjen 2008

Následující text není nijak neběžný. Bohužel. "Dobry den, ráda bych se zeptala, co všechno mám udělat - když si chci zažádat o alimenty. Potřebuji vědět, co a jak se píše. Víte, mám 15 měsíčního syna a s přítelem nejsme svoji. Bohužel, náš vztah už dlouho neklape a tak chci od něj odejít. Potřebovala bych tedy vědět, co a jak napsat, jak tu žádost formulovat..." Martina

 
VÝŽIVNÉ NA ZLETILÉ DÍTĚ - DO KDY PDF Tisk E-mail
Sobota, 20 září 2008

Měl bych dotaz ohledně placení výživného na zletilé dítě.Syn studoval na VŠB Ostrava a dostudoval jako bakalář. Poté studoval dál a letos promoval jako inženýr. Žádal jsem pak o zrušení výživného, ale přišlo mi nyní od něj potvrzení ze školy, že bude ještě studovat dál - na doktorát.  To znamená, že může ještě dál a dál pokračovat? Je narozen 20.4.1983, bude mu nyní 26 let.

 
EXEKUCE NA VÝŽIVNÉ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 05 červen 2008

Dobrý den Kudlanko, obracím se na tebe za mou kamarádku. Kamarádka je rozvedená a její bývalý manžel jí neplatí výživné na dvě děti, dluh už dosáhl 130 tisíc korun a ráda by alespoň něco, teď navíc přišla i o práci a je z toho docela nešťastná. Nedávno se dozvěděla, že by měl údajně dědit nějaký majetek.

 
MÁŠ DĚTI? TAK SE STAREJ! PDF Tisk E-mail
Pondělí, 31 březen 2008

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na pár otázek ohledně výživného od mého otce, na kterém mi dluží cca 18.000,00 Kč. Před rokem jsem odmaturovala a školu ukončila k 31.5.07. Veškerou agendu vedla má matka a už tak mi otec dlužil na alimentech od roku 2005. Platil, jak se mu zalíbilo, nepracoval. Když už, tak načerno. Je alkoholik a nikdo ani nevěděl, kde se nachází.

 
VÝŽIVNÉ - KOLIK, DO KDY... PDF Tisk E-mail
Středa, 19 březen 2008

Někdy si říkám, že buď někteří lidé absolutně neumějí vyhledávat v nejrůznějších vyhledávačích, a v tom případě že se asi nemůžu moc divit, že nezvládnou najít v jedné zdejší rubrice pár potřebných nadpisů. A pak by se v několika článcích dozvěděli vše potřebné...

 
<< Začátek < Předchozí 21 22 23 Následující > Konec >>

Výsledky 274 - 286 z 288
[CNW:Counter]