O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

VÝŽIVNÉ PRO VYSOKOŠKOLÁKA PDF Tisk E-mail
Úterý, 13 duben 2010

Dobrý den, mám dotaz. Můj syn, se kterým se nevídám a na kterého platím výživné (1500 měsíčně) studuje druhým ročníkem na vysoké škole. Při studiu si také přivydělává, ne na plný úvazek, pouze na dohody, cca 12 000 čistého měsíčně. Mám povinnost stále platit výživné? Můžu podat žádost o jeho zrušení s nadějí na úspěch? Mohu případně požadovat vrácení výživného? Syn argumentuje, že si přivydělávat musí, jinak by studovat nemohl.

 
VYPRÁSKANÝ OTECKO PDF Tisk E-mail
Středa, 24 březen 2010

Dobrý den, je mi 36 let a mám 16 letého syna. Chtěla bych se zeptat na možnost zvýšení výživného. Na syna má můj bývalý partner platit 800 Kč měsíčně, ale neplatí, takže musím každý rok ho dát k soudu a dokonce už 3x za tento čin neplacení výživného seděl... Ale nakonec k soudu donese složenku,  že zaplatil... A když se ho ptají, proč neplatí, tak jim klidně řekne, že naschvál, a vysmívá se soudu.

 
NESTUDUJÍCÍ ZLETILÉ DÍTĚ A VÝŽIVNÉ PDF Tisk E-mail
Středa, 10 březen 2010

Obracím se na Vás se záležitostí, která trápí mou matku a jejího partnera; žijí v jedné domácnosti a mají spolu syna, kterému je 10 let. On má z prvního manželství dceru, které je nyní 21 let. Ta po střední škole začala studovat na vysoké a tak zažádala svého otce o zvýšení výživného; vše proběhlo soudem a otec platil. Vždy v září však chtěl vidět potvrzení ze školy o tom, že jeho dcera skutečně studuje.

 
VÝŽIVNÉ NA DOSPĚLÁKY, KOMU? PDF Tisk E-mail
Neděle, 07 březen 2010

Zdravím všechny zdejší čtenáře. Mám dotaz a potřebuji poradit: mám dceru - 19letou, která se udajně vyučila a udajně už pracuje; poslal jsem soudu žalobu na ukončení výživného, ale - jakákoliv odpověď nikde... A tak nevím, co teď - platit dál? Bojím se, že když platit přestanu, tak může na mě být vedena exekuce, dejme tomu, že prokáže, že třeba ještě dále studuje...

 
VÝŽIVNÉ NA MAMINKU, NA DÍTĚ... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 22 únor 2010

 Jsem v dost nepříjemné situaci, ze které si nevím rady. Je mi 23 let, jsem ve druhém ročníku VŠ. Otec mi platil výživné do ukončení střední skoly, tedy cca do 19 let. Pak jsem byla dva roky jako aupair v zahraničí, poté se vrátila a nastěhovala se k babičce, která mi to také jako jediná nabídla.

 
VÝŽIVNÉ PRO NESTUDUJÍCÍ ZLETILÉ DÍTĚ? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 18 únor 2010

Dobrý den. Ráda bych se vás zeptala na řešení našeho následujícího problému: Můj přítel má na Slovensku plnoletého syna, který je od loňského června vyučen. Chlapec nikde nepracuje, ale na úřadu nezaměstnaných není registrován, prý z důvodu, že nikde nedělal. Je to na Slovensku opravdu tak? Prý ho musí otec živit do 24 let a chce ho dát k soudu o výživné... Přítel platil výživné pravidelně po celou dobu do jeho ukončení studia. Děkuji za odpovědˇ, Jana

 
VÝŽIVNÉ NA NEZDÁRNÉ ZLETILÉ DÍTĚ PDF Tisk E-mail
Středa, 03 únor 2010

Dobrý den. Jsem rozvedený a mému synovi letos bude 22 let. Po ZŠ nastoupil na SOU, ale pro špatné výsledky ukončil studium v prvním ročníku a v září přešel na jiné SOU. Ve třetím ročníku, kdy už byl dospělý, se rozhodl, že v pololetí školu přeruší, opět z důvodu prospěchu a neomluvených absencí a pokusí se ji dokončit další rok. Poté mi bylo výživné soudem zrušeno.

 
VÝŽIVNÉ - PŘÍJMY SPOLUBYDLÍCÍ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 25 leden 2010

Žiji s druhem v rodinném domku, spolu s jeho otcem. Já mám 17 letého syna, můj druh má 11 letého. On doposud na něj platil 2500 Kč výživného. Ale od ledna si jeho EX zažádala o zvýšení. Soud souhlasil a zvýšili to na 3500. Ale - přijde mi nespravedlivé, že  při rozhodování se posuzovaly i moje přijmy.

 
VÝŽIVNÉ PRO ZLETILOU PDF Tisk E-mail
Pondělí, 14 prosinec 2009

Dobrý den, mám k vám jednu prosbu o radu. Žiji s přítelem, který je rozvedený a platí na dvě děti; jedno je nezletilé a druhá dcera má 18 let, ale studuje střední školu.  Obě má ve výchově bývalá manželka. Ale ta se o tuto starší dcerku nestará. Konkrétně: dcera bydlí u svého otce v jiném městě, než matka. Tamtéž i studuje. Otec se o ni kompletně stará, ale přitom na tuto dceru platí alimenty své bývalé manželce.

 
<< Začátek < Předchozí 21 22 23 Následující > Konec >>

Výsledky 261 - 273 z 288
[CNW:Counter]