O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
U nás doma

JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 17 březen 2014
U nás doma je dost divoce, až by se spolu "s básníkem" dalo říci: Vítr fouká, hrom bije, miluju tě,  mordyje!" Konkrétně počasí je poslední dobou dost divoké... Páni a paní z oboru meteorologie nás sice občas ubezpečují, že přeci jen nějaká ta zima ještě bude, ale...
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - 17. - 23. 2. PDF Tisk E-mail
Středa, 19 únor 2014

Tak jsem se dnes vrátila z práce a doma mě vítaly děti s obrovskou radostí, protože Sáblíková vybojovala zlato a k tomu si jel Moravec pro stříbrnou v biatlonu ve smíšené štafetě. Snad to píšu dobře. Já mám jen takový jakýsi pojem o tom, že se někde v Soči něco děje. Samotné sportovní klání mě zajímá pramálo (jsem sportovní ignorant) a jediné, co mě na olympiádě fascinuje, je samotné místo.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Úterý, 11 únor 2014

U nás doma je určitě hezky, to jen ve mně je jaksi pošmourno... Kdyby se to dalo vážit, bylo by to k neunesení... Nechce se mnou kamarádit internet, přesněji řečeno administrace Kudlanky. Dvakrát za sebou mi do věčných lovišť odletěl čerstvě udělaný článek, se vším sakumprásk - s fotkami atd. 

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 3. - 9. 2. PDF Tisk E-mail
Neděle, 02 únor 2014

Přemýšlela jsem, jak to decentně popsat, a pak jsem na to přišla: u nás doma jest neuspořádáno. Dopoledne se začíná s demolicí koupelny. Přes víkend jsem ještě ladila počty obkladaček, nosila nejrůznější krámy jak kočka koťata, ladila počty dlažby, přemýšlela nad barvou, tvarem...  poté všechno zavrhovala, abych v nejbližším okamžiku lehce kolabovala nad svou nerozhodností.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - 27. 1. - 2. 2. PDF Tisk E-mail
Neděle, 26 leden 2014

Na svatého Polykarpa, plná sněhu každá škarpa. No konečně... Opravdu k nám přišla zima. Co přišla - zima přímo udeřila. Meteorologická stanice v Jizerských horách naměřila kolem minus 25 stupňů. Pěkný sešup... Chudáci lesní zvířátka a městští bezdomovci - musí to pro ně být tak najednou hodně zlé...

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 20. - 26. 1. 2014 PDF Tisk E-mail
Pondělí, 20 leden 2014

U nás doma je přepychově voňavo. Tedy chlebově voňavo. Propadla jsem mánii chlebopečící, kupuju si různé mouky a všelijaká zrníčka. Zatím tedy vyrábím ze suchého droždí, ten kváskový level mne ještě nezasáhnul. Nekrmím béžové bahníčko, ani si pro pár lžic nejezdím někam po Praze. Mj. víte, že existuje kvásková mapa?

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - PDF Tisk E-mail
Pondělí, 13 leden 2014

U nás doma je setsakra ospalo :-))). Už jsme se tu mnohokrát radili na téma: jak se dobře vyspat, jak usnout a probudit se až ráno, navíc neunavení, vyspalí a s náladou. Myslela jsem, že potíže se spaním mají jen "sůvy", ale znám i plno skřivánků, co je na tom stejně. Ani nevím, co je lepší - jestli usnout kolem třetí, čtvrté, nebo usnout kolem osmi a naopak od čtyř už zase strašit.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - 16. - 22. 12. PDF Tisk E-mail
Úterý, 17 prosinec 2013

U nás doma je rušno. Řeším obrovský problém a tentokrát se obracím já na vás - potřebuju vyhodit vanu (no, kdybyste ji někdo chtěl, je netknutá, dva roky stará, tedy vlastně ještě vanové batole) a dát místo ní sprcháč. Problém však je, jak to zařídit, aby se do toho pidi-mini-rozměru vešla pračka, umývadlo a navíc ještě já.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 18. - 24. 11. PDF Tisk E-mail
Úterý, 19 listopad 2013

U nás doma je střídavo. Neveselo, truchlivo, spavo i nespavo. Jednoduše totálně na draka. Ale vezmu to popořádku: ve tři hodiny odpoledne jsme s Jirkou vlezli do auta, které nás odvezlo do New Jersey, na tamější letiště Newark. Protože Jiřík je zvyklý být všude raději o 5 hodin dřív, než o 5 minut později, protože přímo očekává všechny katastrofy, byli jsme tam téměř šest hodin před odletem...

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 86 - 102 z 300
[CNW:Counter]