O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
U nás doma

JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Neděle, 30 listopad 2014
U nás doma je fajn. Sice jsem minulý týden musela navštívit pár doktorů a tímpádem vysedět nějakou dobu v čekárnách, kde jsem ulovila pár virečků, ale chorobení si docela užívám. Jsem zase pár měsíců manželkou, takže mám komu skuhrat, ten někdo mi občas i donese kafe... Bohužel, nosí i lahůdky, takže mám nad sebou Damoklův meč z budoucího sádla...
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Neděle, 23 listopad 2014
Mohla bych napsat, že u nás doma je chlupato, ale to ne, to opravdu ne. U nás doma totiž bylo dnes večer po dlouhé době zase nějaké to "pso". Ano, synek mi "přivedl-přinesl" ukázat své střapaté dítě. Je to rozjívený štucel s tlamičkou plnou drobounkých jehliček, rozzářenýma očima a na setrvačník. Zatím to ani nekvíklo, jen si hraje a dovádí.
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA - 17. - 23. 11. PDF Tisk E-mail
Pátek, 14 listopad 2014

U nás doma vyvracíme řád světa ze svých kořenů. Moje nejstarší dítě od útlého věku nesnáší vařenou zeleninu. Boj byl zahájen s příchodem zeleninových příkrmů a měl jen krátkého trvání. Tváří v tvář kojenci prohnutému v hysterickém oblouku a své těhotenské ranní nevolnosti jsem poměrně rychle kapitulovala.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Neděle, 09 listopad 2014
U nás je stále veselo. Když neobveseluje pan prezident, tak se dali do budovatelského zpěvu policajti. Tedy, abych nemystifikovala, oni ne, to pan textař a pan skladatel, kteří si vymysleli úžasnou policejní hymnu. Hrát by se měla především na slavnostních ceremoniálech nebo pietních aktech. Ale nějak se nevyvedla - a hned je zase o čem psát...
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Neděle, 26 říjen 2014
U nás doma bylo exkluzivně otravně. A protože jsem stále ještě trochu "pod vlivem", nedivte se, pokud moje psaní bude dost kostrbaté. Úplně nejdřív obrovské díky všem, kteří mi poslali své gratulace. Jsem už sice ve věku, kdy mluvit o mém stáří je vyložená impertinence, ale naštěstí všichni věk vynechali a přáli mi jen příjemné prožití dne narozenin. A to právě bylo ono!!! Já totiž víkend prožila jako feťačka...
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Neděle, 07 září 2014

Dneska bylo u nás doma fakt báječně. Teplo a sucho - zatím. A rostoooou!!! Pořád. Nájezdy hřibuchtivých a plenících jsou na pořadu od brzkého rána, a les odolává. Já osobně bych se vykašlala na hřibaření při prvním jitřním rozbřesku. Na to jsem moc velká sova. Já klidně odpoledne, a klidně i s vědomím toho, že toho na mě moc nezůstane. Les je pro mě kamarád, tichá energie, málo lidí a volno pro mě a pro psa.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Neděle, 27 červenec 2014
Je léto, krásné léto, tak jak léto má být... Plánovala jsem si nějaké ty procházky: že se svezu nějakým vláčkem kousek za Prahu a podívám se do lesa. Třeba tam uvidím nějaké borůvky a natrhám si na koláč. Nebo na mne zacinká zvonečkem nějaká houba. I když - spíš poznám ty borůvky. Kdysi dávno, když byly ještě děti mrňata a byla jsem s nimi na prázdninách, sbírali jsme v lese houby. Měla jsem jich plný velký košík.
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA PDF Tisk E-mail
Neděle, 22 červen 2014

U nás doma je krásně. Horko trvalo snesitelně krátce a po něm přišlo slibované ochlazení. Páteční počasí bylo neobyčejně přátelské (polojasno, teplota  22 st., mírný severní vítr), ani jsem výjimečně nebyla ověšena zavazadly, jak vánoční stromeček, a tak jsem vyrazila z práce domů podél řeky pěšmo.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Neděle, 08 červen 2014
U nás doma jest přímo filmově hysterično. Poprvé po 14 letech mého současného manželství jedeme "někam". Konkrétně jedeme do Krkonoš, kousek od Špindlerova mlýna. Přesná adresa je hotel Adam, Sv. Petr. Jedeme nejprve metrem z Hájů na Florenc, pak na Černý Most a vocamcaď pak autobusem do Špindlu. Tam prý jsou taxíci a některý nás pak doveze ty dva kilometry na naše místo "M".
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 69 - 85 z 300
[CNW:Counter]