O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
U nás doma

JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Pátek, 25 listopad 2016
U nás doma je předvánočně. Tedy - všechno rozuklízený, všude samý papírek, na kterém je napsáno, co určitě a fofrem udělat, co nezapomenout koupit, kam dojít... Je toho plno a hlava přitom zapomětlivá. Jediný, co vím zcela jistě, co si nemusím nikam psát a co si netroufnu zapomenout - je vyvenčit čoklíka.
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Středa, 26 říjen 2016
Nezavinila jsem třetí světovou, ale něco podstatně horšího! Dávám svýmu milovanýmu chlupatci občas kus syrového kuřecího, konkrétně kosti, plus i něco málo masíčka na nich. Jo, ale vždy poctivě ořežu veškerý kůže a tuk. Sobě vařím polívku, on má ty „paběrky“.
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 10 říjen 2016
Kašlu furt, téměř v jednom kuse a na všechno. Lidi, co já to kde chytila :-))) Rozhodně to ale nebylo na pasece, a už určitě ne motýlek... Nemáte to někdo taky? Takovouhle virozu jsem ještě nezažila - všechno jak má být, jen asi vše tak o sto procent horší...
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 19 září 2016

Image result for lady cooking pngBlaženě... Dokonce mi v noci byla pod dekou trošku zima... áááách... Mám takovou lehounkou, přikrývala jsem se s ní spíš jen symbolicky, aby se případný zloděj moc nevyděsil. Občas mi na parapet zaťukaly kapičky, občas mláďátka místních sýkorek. Prostě - pohoda. Jen doufám, že počasí nebude i nadále vyšilovat, a neudeří znenáhla mrazy. I když, člověčici by už ani tohle nepřekvapilo.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Neděle, 11 září 2016
U nás? asi stejně jako u vás - horko, počasí prázdnin, místo podzimního. Všimla jsem si, že listí na stromech, místo aby se probarvovalo, rovnou schne. Chtěla jsem si totiž natrhat javorové listy, abych si z nich mohla nadělat nové růžičky... Loni jsem se to naučila - ale už bylo dost pozdě, takže jsem ty správné listy hledala jen velmi obtížně...
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 29 srpen 2016
Obloha stydlivě upustila pár kapek, na střechách některých aut ještě chvilku zůstaly. Noc byla dusná, psí ráno taky, takže jsme se vyhrabali ven až kolem půl osmé. Dnes, jako každé pondělí a středu, tu jsou farmářské trhy. Pár trhovců hodilo na kšeft plachtu, ale než ji stačili nějak rozvinout, zas bylo po všem.
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Neděle, 31 červenec 2016
Ani se neptejte... Však jste to taky nejspíš zažili - vedro, dusno, déšť, bouřka, vedro, dusno, déšť.... Prostě léto letošního roku. Vzpomínám si, jak babička říkávala: "Teď je všechno jinak, to za našich mladejch let nebjevalo!" No, nechci být jako ona, ale na jedno si pamatuju - ještě když byly moje děti malé, tak se každý rok v zimě tady nastříkaly všechny volné plácky a děti téměř celou zimu měly kde bruslit. Nějak to počasí ale poslední léta nevychází...
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Neděle, 24 červenec 2016
Dobrý, super, nádhera... Nebe je pastelově šedivé, jen místy probleskuje to velké modré prostěradlo. Slunce se odebralo pálit jinam, a venku je docela příjemně. Sice stabilních ranních 25 °C, ale dá se chodit i po cestách, které byly ještě včera na výhni. Vlhkost vzduchu 72°, takže pro alergiky k dýchání jak vyšité. Najednou jsem se cítila podobně jak v zimě, když čerstvě napadne sníh, a všechno uklidí.
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 06 červen 2016
Kayo se trápí, a trápí-li se Kayo, trápím se já. Oč se jedná: ve zdejším parku je jedna překrásná šedočernostříbrná borderka, krásná štíhlá potvůrka, která právě těžce hárá. A její  panička, tedy spíš slečinka-juniorka, ji suverenně pouští navolno. Čímž ukrutně trpí psovstvo vůkol.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 35 - 51 z 300
[CNW:Counter]