O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
U nás doma

JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 4. 5. - 10. 5. PDF Tisk E-mail
Středa, 06 květen 2009

"Nejsou lidi, nejsou lidi... Čovek aby si všecko dělal sám..." Ne, je to tak, že Punťatý Aleně nefunguje její domácí maslostroj; nějak při tamější bouřce odešlo připojení. Prý je offf celá jejich ves... No, ono se nejedná jen o to, že nemohla napsat sem nějakej textík, ale víte, co to je, když chudák nemůže na Kudlu?

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 27. 4. - 3. 5. PDF Tisk E-mail
Neděle, 26 duben 2009

Ani se neptejte, jen jsme se trošičku ohřáli, už se zemí žene vichřice. Tady (u nás v Třebenicích) to tedy nebylo nijak tragické, ale zničilo mi to slunečníček na balkoně. Na tom slunečníčku byl žlutej střed - jako slunce, pak modro a pak palmy a písek. Když jsem tam s Fifinkou sedávala a popíjela kávu, měla jsem pocit, že jsem na Riviéře...

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 20. - 26. 4. PDF Tisk E-mail
Neděle, 19 duben 2009

Dneska nebudu psát jen o počasí, i když počasí - tedy jeho vlídnost, nevlídnost, či krutost - je základní podmínkou existence civilizace, ba co dím - lidstva vůbec. Je tu konečně jaro jak má být, byť bylo v pátek i sobotu pošmourno a vlhko - ale to k Jaru patří. Vzduch voní, ptáci šílej a stavěj hnízda a kladou vejce; tuhle jsem šla se psem a viděla na cestě souložit dva čmeláky - namouduši.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 13. 4. - 19. 4. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 13 duben 2009

Pokud mám mluvit o počasí, tak ráno na nule, v poledne kolem třicítky - ale jinak kráásně. Po té dlouhé a nechutné zimě je to úžasné. Akorát ten přechod byl skoro moc prudký, takže lidi - místo letních radovánek - začali smrkat, slzet, kýchat, mazat si bolavé svalstvo a klouby a vůbec si lízat rány. Mám pocit, že snad žádné jaro nebylo a nebude.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 6. 4. - 12. 4. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 06 duben 2009

Výjimečně kráááásně. Teplo, teploučko, sluníčko - ale jen přes den. Ráno je na nule a večer není o moc víc. Takže se na cesty doporučuje vícevrstvé oblečení, aby se člověk mohl dle potřeby  postupně svlékat a zase oblékat. Měli jsme divoký víkend, a to z důvodu návštěvy amerického presidenta. Nevím proč, někdo se nejspíš domníval, že ausgerechnet u nás ho mají zabít, nebo co.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 30. - 5. 4. PDF Tisk E-mail
Neděle, 29 březen 2009

Jak? No pořád stejně...jaro, léto, podzim, zima - několikrát denně. Je to depresivní počasí a nikomu to nedělá dobře. Připadá mi, že oteplování by mělo vypadat trochu jinak. Dokonce začínám mít podezření, že tomu už jinak nebude, že takto bude celoročně, akorát v zimě bude o deset stupňů méně a v létě o deset stupňů více.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 23. - 29. 3. PDF Tisk E-mail
Neděle, 22 březen 2009

Včera byl první jarní den a tak jsem očekávala přinejmenším sněhovou vichřici, ledový vichr a tmu celý den. Ale nic takového se nekonalo. Naopak, nebe bylo jak vymetené, ani mráček na něm, slunce svítilo, vzduch voněl, ptáci zpívali, veverky se věnovaly rozmnožování... prostě jaro. Zato v pátek!!!!  To teda bylo něco... jaro, léto, podzim a zima v jeden den - a to několikrát.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 16. - 22. 3. PDF Tisk E-mail
Neděle, 15 březen 2009

"A chčije a chčije" - jak praví klasik, déšť chodníky myje - čímž končí veškerá poezie. Kdykoli kouknete z okna, je tam pošmourno a mokro. Jednoznačně: hnusno. No, fakt je, že zima ještě neodešla (tedy astronomická).... první jarní den bude až za týden. Tak uvidíme. Ale - všimli jste si, co je všude sněženek? A to i tam, kde třeba před tím nikdy nerostly? Je to opravdu pěkný pohled. Jestli to není tím mokrem...  

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 9. - 15. 3. PDF Tisk E-mail
Neděle, 08 březen 2009

No - počasí teda nic moc. Ve tři odpoledne se musí svítit, pomalu se můžete dotýkat mraků, fouká studený vítr, poprchává, místy i prší, řeky se chystají vystoupit z břehů. Každý den jezdím do Prahy a zdá se to být čím dál horší, Vraný vypouští jak divý, louky kolem řeky jsou zatopený a předpovědi počasí pesimistický. Nicméně mě dneska probudil podivný zvuk...

 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 Následující > Konec >>

Výsledky 290 - 300 z 300
[CNW:Counter]