O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
U nás doma

JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA 3. – 9. 9. PDF Tisk E-mail
Neděle, 02 září 2012

U nás doma probíhá revoluce. Revoluce v městské hromadné dopravě. Celé město je oblepeno plakáty s hesly „Vždyť to jede jinam!“ a „Celé to změnili!“ a „Nejede to!“, kterými nás dopravní podnik připravuje na fakt, že kompletně překopal trasy pražských tramvají a autobusů.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA 27. 8. – 2. 9. PDF Tisk E-mail
Neděle, 26 srpen 2012

U nás doma mi to nějak začíná přerůstat přes hlavu. Když se tak rozhlídnu po nejbližším okolí, padají na mě chmury. Přes všechna dobrá předsevzetí a socialistické závazky pro letošní léto jsme tak nějak místo k zářivé domácnosti pokročili zas o kousek dál ke squatu.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA 20. – 26. 8. PDF Tisk E-mail
Sobota, 18 srpen 2012

U nás doma nejsme doma. Alébrž se soustředíme na prahu Českého ráje. Pro bezkonkurenční podmínky – ubytování s plnou penzí v ceně 250 Kč za den a 100 m dlouhé fotbalové travnaté hřiště – již třetím rokem na tom samém fleku, v největší díře světa na břehu řeky Jizery.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA 13. – 19. 8. PDF Tisk E-mail
Neděle, 12 srpen 2012

U nás doma to je jako v tý říkance z Krhútský kroniky: Na úpatí Sněžky, potkal jsem tři ježky, všichni tři šli pěšky, život je holt těžký. Akorát že nebyli tři, ale jeden, a nebyla to Sněžka, ale úplně jinej kopec. Ráno, cestou do práce, jsem se totiž srazila na schodech s ježkem.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA 6. – 12. 8. PDF Tisk E-mail
Neděle, 05 srpen 2012

U nás doma probíhají boje mezi hromadiči a vyhazovači. A jak tak často zjišťuju, tak nejen u nás. Že na každého hromadiče připadá jeden vyhazovač, zařídila matka příroda, jak jednou moudře poznamenala bb. Protože kdyby spolu bydleli dva hromadiči, záhy by zahynuli zavaleni poklady, které nashromáždili a kdyby spolu bydleli dva vyhazovači, budou žít v holobytě.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA 30. 7. – 5. 8. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 30 červenec 2012

K nám domů, a předpokládám, že i k vám domů, tedy alespoň k vám mezi 51. a 48. severní rovnoběžkou a 12. a 19. východním poledníkem, se vrátilo léto. V plné palebné síle. Od října do dubna mrznu a stěžuju si, jestli ještě někdy rozehřeju svý starý kosti.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA 23. – 29. 7. PDF Tisk E-mail
Sobota, 21 červenec 2012

U nás doma všechno lítá, co peří má. Teda hlavně lítám. Jak jste jistě poznali, dneska vám píšu já, Hugo. Ale proč vám píšu. Protože jsem strašně akční a objevuju svět a na tom světě mě velmi zajímají ty černý kostičky, co do nich dvounožec klofe pařátkem, a tak mu v tom klofání pomáhám.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA 16. – 22. 7. PDF Tisk E-mail
Sobota, 14 červenec 2012

U nás doma máme dovolenou.A tak jsme vzali automobil, naložili mámu, babičku, Myšáka, piáno a kuře a odvezli je na letní byt. Lidi, tam je tak krásně. Nejezdí tam vlak, autobus jen zřídkakdy, pár kroků za humny člověk nepotká živáčka a je tam tákový ticho...

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA 9. – 15. 7. PDF Tisk E-mail
Neděle, 08 červenec 2012

U nás doma je počasí jak z katalogu. Přes den léto, slunce, v noci otevřou nahoře kohoutky a zalejvají. A to, prosím, už dobře desátý den za sebou. Zahradě to svědčí, až trošku moc teda, budu muset zase vytáhnout sekačku.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 137 - 153 z 300
[CNW:Counter]