O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
U nás doma

JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA 7. - 13. 1. PDF Tisk E-mail
Neděle, 06 leden 2013

U nás doma je převelice lenivo, ospalo, nicnedělavo. Což není zase nic neobvyklého... Vyzkoušela jsem alespoň jednu novinku - péct kuřátko na keramickém stojánku - lidi, absolutně super, kdo to nezná, vřele doporučuju! Kuře se omyje, osolí, narazí, vrazí do trouby a cca jednu hodinu peče. Fotku přikládám. A pak ještě něco - dostala jsem zajímavý dopis, vlastně nápad, tady je:

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 24. - 30. 12. PDF Tisk E-mail
Úterý, 25 prosinec 2012

Učím se. Místo abych dělala něco "smysluplnějšího" (jak by nejspíš řekla moje milovaná maminka, kdyby mne měla možnost vidět), tak se snažím naučit přidávat články z Kudlanky na facebook. Ne každý, ale jen nějaký... Jenže - nejde mi to a nejde. Tedy nejde mi to tak, jak bych chtěla, tak elegantně, jako jsem to viděla u jiných... :-(((

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA 17. – 21.12. PDF Tisk E-mail
Neděle, 16 prosinec 2012

U nás doma trpíme spánkovou deprivací. Naštěstí díky laskavým odborům a jejich příspěvku k novele zákoníku práce, jak jsem se již tuhle zmiňovala, mám od pondělí dovolenou, takže ten spánkovej deficit začnu snad trochu umořovat. Bylo na čase.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA 10. – 16.12. PDF Tisk E-mail
Neděle, 09 prosinec 2012

U nás doma panuje jídlomor. Konstatoval ráno Zebřička při pohledu do nacpané lednice. Což u nás nebývá přiliš zvykem. Praktický důsledek je ale stejný, člověk prostě stojí před lednicí a dumá, co si dá, ať je prázdná nebo plná.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA 3. – 9.12. PDF Tisk E-mail
Neděle, 02 prosinec 2012

U nás doma je trochu truchlivo. Ve středu jsme totiž pochovali Alíka. Je to měsíc zpátky, co mu Karkulka nahmátla zvětšený uzliny na krku. Co zkraje vypadalo jako rýmička, s kterou si hravě poradí antibiotika, se ukázalo být hnusobou, co si s ní neporadí nic. Bylo mu 9,5 roku.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA 26.11. – 2. 12. PDF Tisk E-mail
Neděle, 25 listopad 2012

U nás doma trpíme dobrými skutky. Miluju, když někdo myslí na mý dobro a ve jménu toho rozkope věci, který doposud fungovaly. Úplně nejvíc na mý dobro myslí páni programátoři. 

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA 19. - 25.11. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 19 listopad 2012

U nás doma je binec. Odletěl mi manžel, dobírám antibiotika na zánět středního ucha a neslyším na to levý. Na papír jsem psala seznam, co a jak uklízet. Nakonec jsem ho zahodila. Ten papír. Z venku přestal lítat polystyrén, ztichly vrrrrrtačky a sem tam se na lešení klepe zimou nějaký ten namrzlý Ukrajinec. Dva z jedné, příště z druhé strany. 

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA 12. - 18.11. PDF Tisk E-mail
Neděle, 11 listopad 2012

U nás doma neradi telefonujeme. Já jsem to zdědila po mamince. Muž nevím po kom, protože tchánovci telefonují rádi a často. Takže cokoli je třeba zařídit telefonem, přehazujeme si to doma jako horkej brambor.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA 5. – 11. 11. PDF Tisk E-mail
Neděle, 04 listopad 2012

U nás doma ověřujeme vědecké teorie v praxi. Tuhle zrovna tu o genderovém myšlení. O rozdílech mezi ženským a mužským mozkem už bylo napsáno mnoho vědeckých i populárně naučných knih, jako že muži jsou z Marsu a ženy neumějí číst v mapách, mnozí si na tom udělali docenturu nebo aspoň prachy.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 120 - 136 z 300
[CNW:Counter]