O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
U nás doma

Z FLORIDY ZATÍM JEN KRÁTCE: PDF Tisk E-mail
Úterý, 08 červen 2021
Nikdy bych nemyslela, že to bude tak obtížné, zvyknout si nejen na jiné časové pásmo, ale i na jiné klima. Tedy na neustálou vlhkost, která je stále stoprocentní - tedy dýcháte v podstatě vodu, navíc docela slušně ohřátou, protože je v průměru třicítka. Navíc je tu od prvního června hurikánová sezóna. Takže vítr není žádný větříček, ale fakt se nedivím, že to někdy odnáší i zdejší domy.
 
ODDĚLENÉ SPANÍ PARTNERŮ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 22 březen 2021
Shodnete se s partnerkou v posteli?Nedávno jsem vyrazila na víkend s kamarádkami. I když se všechny známe tolik let, že už to číslo ani nechci říkat nahlas, raději než společnou postel jsem zvolila spaní na rozkládacím gauči. A vyspala jsem se tak dobře, až mě napadlo, jestli by to nebylo dobré zavést aspoň někdy i doma. Spát s někým dalším v jedné posteli pro mě není jenom tak, naopak, považuju to za velký zásah do intimní zóny. Právě proto jsem na dámské jízdě spala raději sama.
 
PÁR RAD VHODNÝCH PŘI PRANÍ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 15 březen 2021
Super prostředek, který vám dnes doporučím, je běžný jablečný ocet. Pokud ho doma nemáte, zakupte, případně si sami vyrobte. Příkládám i recept. Levný a dostupný, velmi účinný. Jeho schopnost bělit skvrny využijete při praní bílého prádla, pokud je zašedlé či zažloutlé, odměrka octa přidaná k praní mu vrátí bělost. Pochopitelně, že jablečný ocet je dobrý i v kuchyni, ale to zas na příště...
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - USLINTANĚ PDF Tisk E-mail
Úterý, 07 duben 2020
Jo. Pusu mám už celou olezlou, flekatou, svědivou a vůbec, docela vůbec nemám náladu na tohle maskování... Chodím ven jen sepesem, a to ještě v době, kdy pejskaři buď "už jsou doma", nebo "dávno jsou doma". Tedy v pozdější dopoledne a takňák po půlnoci.  Ne, nebojím se chodit takhle sama, protože co by si kdo na mně vzal? Ale - protože nechci platit deset tisíc za odhalená mluvidla a čichadla, pařím si pusu a osamocena slepě vrávorám postranními cestičkami.
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - PŘÍMO OBDIVUHODNĚ PDF Tisk E-mail
Středa, 19 únor 2020
U nás doma jest neskutečnej bordel. Jak někteří z vás zaznamenali, rozhodla jsem se vyhostit z bytu dvě obrovitánský skříně. Jedna už plní službu ve zcela nové domácnosti, druhá zatím zeje prázdnotou u mne doma. Došlo mi, že tohle je jediná velká moc, která mi pomůže exkomunikovat to moře věcí, které "by se třeba ještě někdy mohly hodit". V tomto stavu pohodlně spaly věčným spánkem - v oněch skříních - už řádku let.
 
PÁR VZKAZŮ A PŘÁNÍ, ADRESOVANÝCH VÁM VŠEM PDF Tisk E-mail
Pátek, 15 listopad 2019

Moji milí, rozesetí nejen po České repubice, ale všude po světě, kde jen lidé mohou žít... Mimo jiné, jsem přesvědčená, že opravdu není země, kde by se nějaký ten "někdo odsud" nenašel. Kdysi jsem s přáním spojit Čechy ze všech koutů světa tenhle časopis zakládala. Název jsem si vybrala víceméně proto, že kudlanka je nebezpečná především svým partnerům, ale jak tak na to koukám, kudlanky, respektive zdejší čtenářky a čtenáři, se dovedou setsakra proti sobě postavit... Ještě že se nedá ukousnout hlavu po internetu :-))) - Ale teď k těm vzkazům pro některé, a k přání, směřujícímu k vám všem: 

 
JAK SE TANČÍ NA PÁVLAČI PDF Tisk E-mail
Pátek, 08 listopad 2019
Tak letos v létě to tady na tančení určitě nebylo, naopak bylo hodně smutně, poznamenáno úmrtím sousedky, který jsme neřekli jinak, než naše babička. Strašně mi chybí, probírali jsme spolu, mimo dětí a vnoučat, nejvíc protektorát, osvobození, komunismus. Byla nejen znalá, ale i moudrá. Zemřela v 92 letech, milovaná svými dětmi, vnoučaty, pravnoučaty. Tak bych řekl, že sice moc smutný, ale těch 92 let v plnym zdraví je zase moc pěkný.
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - OSPALO A UDIVENO PDF Tisk E-mail
Středa, 16 říjen 2019
Správně bych měla mít pásmovou nemoc už za sebou a být normální. Jenže já nikdy normální nebyla, ani když jsem se k letadlům nijak nepřiblížila. OK, ještě teď si vyčítám tu CO2 stopu, a to jsem, prosím, ani žádné luštěniny už preventivně nejedla... Zajímavé je, že jsem pozoírovala, že podstatně hůř je na tom Kayouk, a přeneseně to odnáším já. První dny se totiž budil mezi jednou a druhou v noci a mátožným krokem se dobelhal ke vchodovým dveřím a posléze se i vehementněji dožadoval vyvenčení. Nojo, v Praze tou dobou je mezi sedmou a osmou ranní...
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - RADOST I TRÁPENÍ PDF Tisk E-mail
Neděle, 11 srpen 2019
Jak málo stačí pro radost, pro rozzáření celého dne, pro prima náladu, pro velkou potěchu... Měla jsem velkou radost, když se mi podařilo, abyste se lépe a jednodušeji dostali ke psaní komentářů. Věřte mi... Hlavně těch milých komentářů a šťastných vět, když se vám to povedlo. A věřím, že už je to naše kudlí společenství natolik sžité, že rozmíšky nebudou. Každý má přeci právo na svůj názor, a je bláhové vnucovat svůj druhým...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 17 z 301
[CNW:Counter]