O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
U nás doma

TROCHU HEJ, TROCHU PRRRRR PDF Tisk E-mail
Úterý, 25 říjen 2022
Tak jsem doma. Když jsem vyslechla bezva zprávu, že už nebudu zaclánět na JIPu, ale že se mohu přemístit do HÁJŮ, sbalila jsem své "čtyři švestky" - kartáček, kartáč, laptop a pantofle - a v mžiku byla připravena odejít středem. No, nakonec to trvalo ještě nějakou chvíli. Musela jsem počkat na zprávu, pak si nechat odebrat další putýnku, pak i vrátit kanylu, kterou mi zrovna to ráno dali do druhé ruky. A  spolknout ranní prášky.  Nakonec mne hodná sestřička vyvedla spletencem mezi pokojíčky s ostatními pacienty. Na chodbě už čekal syn, venku jeho auto a v něm jeho chlupaté holky...
 
O MANŽELOVI I O MILENCI PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 31 březen 2022
Vášnivý líbání pár láska nálepka - TenStickersMůj manžel je introvertní člověk a téměř se se mnou nebaví, má nejraději svůj klid. Doma spolu mluvíme v podstatě jen o provozních záležitostech domácnosti. Neumí mi ani poskytnout psychickou podporu. Např. při občasných stresech v mém zaměstnání, když mu chci o svém problému říct, je jasně vidět, že ho to nezajímá. Jeho jediné rady jsou: "No, když ti to vadí, tak dej výpovědˇ". Na nějaké něžnosti si nepotrpí, a když ho chci políbit nebo se s ním pomazlit, tak ho to obtěžuje. Sex byl letos 2x a nestál za moc.
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - PROHRABÁVÁM ZÁSOBY PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 26 srpen 2021
Já vím, pauzíruju. Pár z vás ví, pár se domýšlí, ale pravda je, že žiju už druhý rok ve velikém nerváku a vzhledem k tomu, že téměř všechny moje nervy skončily v kýblech už během dospívání mých dětí, případně během mých mnohočetných soužití s muži (ne, fakt nejsem zrovna poběhlice, na současné poměry jsem naopak dívka téměř cudná), ale když já si to vždycky tak moc brala…
 
VŠECHNO ZALITÝ SLUNCEM? PDF Tisk E-mail
Úterý, 17 srpen 2021
Asi ne, žejo. U nás byla v noci bouře taková, že můj psí hrdina se mi s hrůzou v každém chlupu přišel vmáčknout mezi krk a hlavu - "Nejsem tady, nikdo mne nevidí, žejo? Ubráníš mě?" Ach jo, ale stejně je to můj velký ochránce... Každopádně před mizernou náladou. Takže jsem vypnula televizi s dánskou detektývkou, omotala ruku kolem švarného hrdiny, zhasla lampičku a probudili jsme se až ráno.
 
MAŽU TO A ZAČÍNÁM ZNOVA PDF Tisk E-mail
Úterý, 03 srpen 2021
Co? No přeci dosavadní život!  Posledních cca dvacet měsíců stálo za exkrement, abych mluvila výstižně, ale přesto slušně. Docela fest jsem se trápila, nedávala to moc najevo, jen byla čím dál víc bubákovitá. A navrch i tlustá! Jo, zamlada, to jsem v nervácích nejedla, nespala, hubla a krásněla. Teď? V nervácích sním téměř cokoliv - kam se na mne hrabou psi, zvaní luxovací.  A samozřejmě nespím, téměř se nehejbu, a když, tak jen sun - přísun. A pochopitelně skoro nic nedělám. A nikam nechodím, s nikým se nebavím, neodepisuju, telefony neberu. Prostě baba na zabití. Tak s tímhle jsem tedy skončila.
 
FOTKY, FOTKY A ZASE FOTKY PDF Tisk E-mail
Pátek, 18 červen 2021

Tak, díky onomu úžasnému vejmyslu, TeamVieweru, se mi podařilo ulovit pár minut vzácného času svého syna. Vlezl mi do laptopu ze své pražské sedačky, opravil "pár nesrovnalostí" a asi potřetí mi ukázal způsob, jak převést fotky z mobilu do oneDrive. Pár minut - a moje dvoudenní trápení bylo pryč. Takže vás můžu pozvat na chvilku do míst, kde "zapomenete-li venku hrábě, do rána vám vykvetou".

 
Z FLORIDY ZATÍM JEN KRÁTCE: PDF Tisk E-mail
Úterý, 08 červen 2021
Nikdy bych nemyslela, že to bude tak obtížné, zvyknout si nejen na jiné časové pásmo, ale i na jiné klima. Tedy na neustálou vlhkost, která je stále stoprocentní - tedy dýcháte v podstatě vodu, navíc docela slušně ohřátou, protože je v průměru třicítka. Navíc je tu od prvního června hurikánová sezóna. Takže vítr není žádný větříček, ale fakt se nedivím, že to někdy odnáší i zdejší domy.
 
ODDĚLENÉ SPANÍ PARTNERŮ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 22 březen 2021
Shodnete se s partnerkou v posteli?Nedávno jsem vyrazila na víkend s kamarádkami. I když se všechny známe tolik let, že už to číslo ani nechci říkat nahlas, raději než společnou postel jsem zvolila spaní na rozkládacím gauči. A vyspala jsem se tak dobře, až mě napadlo, jestli by to nebylo dobré zavést aspoň někdy i doma. Spát s někým dalším v jedné posteli pro mě není jenom tak, naopak, považuju to za velký zásah do intimní zóny. Právě proto jsem na dámské jízdě spala raději sama.
 
PÁR RAD VHODNÝCH PŘI PRANÍ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 15 březen 2021
Super prostředek, který vám dnes doporučím, je běžný jablečný ocet. Pokud ho doma nemáte, zakupte, případně si sami vyrobte. Příkládám i recept. Levný a dostupný, velmi účinný. Jeho schopnost bělit skvrny využijete při praní bílého prádla, pokud je zašedlé či zažloutlé, odměrka octa přidaná k praní mu vrátí bělost. Pochopitelně, že jablečný ocet je dobrý i v kuchyni, ale to zas na příště...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 17 z 307
[CNW:Counter]