O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Právní

VÝŠE PODPORY V NEZAMĚSTNANOSTI PDF Tisk E-mail
Pondělí, 28 květen 2018
Dobrý den, potřebovala bych poradit ohledně zaměstnání, tedy spíš ohledně podpory v nezaměstnanosti. Aktuálně jsem zaměstnána v novém zaměstnání dva měsíce a chtěla bych pracovní poměr zrušit. Předtím jsem byla zaměstnána 4 roky u jiného zaměstnavatele. Mezi těmito dvěma pracovními poměry nebylo přerušení.
 
SYNOVY EXEKUCE PDF Tisk E-mail
Úterý, 22 květen 2018
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na takový problém. Už dvakrát se nám stalo, že na naši adresu přijel vykonavatel exekuce a oznámil nám, že shání syna mojí manželky (je to můj nevlastní syn). Že je na něj dána exekuce. Syn mé manželky s námi nikdy nebydlel, adresu má na obecním úřadu o dvacet km vzdálené obci a nyní, co víme, pracuje v Praze.
 
NEOPRÁVNĚNÉ TRESTNÍ ŘÍZENÍ PDF Tisk E-mail
Úterý, 15 květen 2018
V případě, že jste byli neoprávněně stíháni v trestním řízení, máte následně právo žádat stát o náhradu újmy, která Vám v důsledku takového stíhání vznikla. Sám proces je poměrně náročný, protože ministerstvo spravedlnosti, u kterého musíte nárok nejprve uplatnit, zákonnou šestiměsíční lhůtu pro projednání žádosti většinou nedodrží a vy musíte podat žalobu k soudu.
 
NÁROK NA BYT, KDYŽ NEJSOU MANŽELÉ PDF Tisk E-mail
Úterý, 08 květen 2018
Dobrý den, chtěla bych se zeptat na můj problém s bytem. Nejsem vdaná, můj partner má nájemní byt, a já u něj bydlím už šest let, z toho po narození dcery – je jí pět - tu máme obě dvě i trvalé bydliště. A já jsem se nyní dozvěděla, že on už má přes rok jiný vztah, a dokonce jsem se dozvěděla, že má s ní teď i mimino.
 
INSOLVENCE A DÁVKY V HMOTNÉ NOUZI PDF Tisk E-mail
Pondělí, 28 listopad 2016

Dobrý den, rád bych se zeptal, zda mi mohou být odebrány sociální dávky v hmotné nouzi, pokud jsem v insolvenci a úřad mi teď sdělil, že 7 tisíc, které jsou předmětem darovací smlouvy, považuje za můj pravidelný pravidelný příjem. Děkuji, JAROSLAV

 

 
PŘEVOD DRUŽSTEVNÍHO BYTU NA DÍTĚ PDF Tisk E-mail
Úterý, 22 listopad 2016
Dobrý den, potřebuji poradit s převodem družstevního bytu. Už druhým rokem nebydlím s manželkou a chci se rozvést. manželka bydlí s dcerou v mém družstevním bytě, který bych chtěl, aby zůstal dceři (14 let). Jak nejlépe provést převod? Potřebuji ten byt vyřešit co nejdříve, protože si chci vzít hypotéku, ale nejsem ještě rozvedený.
 
ZÍSKÁME HYPOTÉKU? PDF Tisk E-mail
Úterý, 15 listopad 2016
Dobrý den, potřebuji poradit, jak uchopit naši situaci s přítelem. V únoru se budeme brát a chtěli bychom si pořídit vlastní bydlení. Přítel ještě dva měsíce bude splácet exekuci, a také má asi 10 tis. dluh u své zdravotní pojišťovny. Zároveň se snažíme o miminko.
 
TRVALÉ BYDLIŠTĚ PRO NETEŘ PDF Tisk E-mail
Středa, 21 září 2016

Dobrý den, jsem vlastníkem rodinného domu s dvěma bytovými jednotkami. V jedné bydlíme s manželem a v druhé bydlí moje sestra. Její dcera bydlí v podnájmu a trvalé bydliště má na obecním úřadě. Ted čeká dítě a chce po mě, abych jí dala trvalé bydliště u mě v domě, i když tu nebydlí. Důvodem je prý to, že nechce, aby její dítě mělo trvalé bydliště na úřadě.

 
KDYŽ NENÍ NA ČINŽI PDF Tisk E-mail
Úterý, 30 srpen 2016
Dobrý den, potřebuju poradit.  Bydlím v podnájmu. Bohužel, stalo se, že jsem zaplatil nájem opožděně. Stalo se to už několikrát, to uznávám, ale vždy jsem nakonec zaplatil. Pronajímatel mi ale dnes dal písemnou výpověď z podnájmu bytu, je toto oprávněné? KAREL
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 17 z 166
[CNW:Counter]