O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

LIBO-LI COVID? PRO VELKÝ ÚSPĚCH JEŠTĚ JEDNOU? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 04 srpen 2022
Ministerstvo zdravotnictví nereaguje na rychlý nárůst počtu nemocných. Skutečnost, že na rozdíl od řady jiných evropských zemí, neplatí v České republice žádná protiepidemická opatření, je nezodpovědný hazard. Není možné spoléhat se na to, že „zdravotníci zase všechno zvládnou“ nebo, že se „epidemie sama přežene“. Toto napsal doktor Milan Kubek, prezident České lékařské komory, našemu ministru zdravotnictví.
 
RYCHLOKUŘATA NA NAŠICH STOLECH PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 04 srpen 2022
Debeaking Video Shows Standard Practice on Free-Range Egg FarmsKuřata jsou nejvíce zneužívaná zvířata na světě. Každý rok je chováno 60 miliard kuřat pro celosvětovou spotřebu a dvě třetiny z nich (40 miliard) žijí v intenzivních drůbežích farmách v absolutně nelidských podmínkách - často bez přirozeného světla nebo čerstvého vzduchu. Haly pro chov těchto rychlokuřat bývají extrémně přeplněné, s desítkami tisíc ptáků namačkaných do jediného uzavřeného prostoru.
 
JAK JSEM KOUPIL, TAK PRODÁVÁM PDF Tisk E-mail
Neděle, 31 červenec 2022
Mám zde na Yukonu starého kamaráda ze starých dob, kdy jsme oba závodili se psím spřežením. Jmenuje se Mark a v těch dobách se společně se svým bratrem Jeffem živil coby majitel zlatého dolu. Což ovšem neznamená, že by borci byli milionáři. Spíš naopak - když se třeba na konci sezony polámal buldozer a zároveň klesla cena zlata, musely finanční situaci zachraňovat manželky, které měly "normální" práci. Oba kluci se během let odstěhovali o pořádný kus dál na jih a já je dlouho neviděl.
 
NAPŘED NETOPÝŘI, TEĎ OPIČKY ... PDF Tisk E-mail
Neděle, 24 červenec 2022
Světová zdravotnická organizace vyhlásila kvůli opičím neštovicím stav globální nouze. Nemoc se v posledních týdnech velmi rychle šíří v Evropě, nejvíce mezi gayi a bisexuálními muži, přičemž významným faktorem zvyšujícím pravděpodobnost nákazy je sex s více partnery. Prozatím není jasné, jaký mechanismus se na tom podílí. Mimo jiné i proto, že jde o otázku, kterou se dosud nikdo nezabýval.
 
NA NAVŠTĚVĚ U OBVOĎÁKA PDF Tisk E-mail
Pátek, 22 červenec 2022
Pro praktického lékaře je důležité, kolik pacientů má zaregistrovaných ve své kartotéce. Od tohoto počtu se totiž odvíjí jeho hlavní příjem v podobě kapitačních plateb. Jedná se o paušální platby, které mu proplácejí zdravotní pojišťovny a které obdrží každý měsíc. Za každého evidovaného pacienta inkasuje totiž každý měsíc určitou částku – a to i v případě, že se v jejich ordinaci celý rok vůbec neukáže. Obvodní lékaři v ČR za pacienty, které mají v evidenci, dostávají cca 10 miliard ročně.
 
TELEFON - DOBRÝ SLUHA, ZLÝ PÁN PDF Tisk E-mail
Středa, 20 červenec 2022
Dodneška si z dětství pamatuju naše první domácí pětimístný telefonní číslo. Byly tenkrát všechny pražský hovory za 30 halířů, bez ohledu na délku trvání, a už tehdá jsem vypozoroval rozdíl mezi mužskym a ženskym telefonováním. Zatímco táta míval hovory krátký, tak když mámě volala teta Lída, teta Jarka, nebo nějaká kamarádka, táta rovnou beze slova šel uvařit kafe, přinesl do předsíně k telefonu židli a na stolek popelník, cigára, kafe. Všichni už jsme věděli, že kratší než hodinu ten hovor nemůže bejt. To teda bylo moje první poznání, že mezi mužským a ženským telefonováním je určitej rozdíl.
 
DESATERO PŘIKÁZÁNÍ - GUIDESTONES PDF Tisk E-mail
Pondělí, 18 červenec 2022

America's Stonehenge' demolished after explosion | Police News | Al JazeeraKdyž končil mayský kalendář a někteří jedinci si vážně mysleli, že nastane konec světa - 21.12 2012, tak já se jim posmívala. Uplynulo deset let a já už tak veselá nejsem. Začínám upouštět od myšlenky, že se šťastně dožiji sta let, jako můj děda z tátovy strany, nebo moje nyní 102 letá sestřenice, z té samé větve rodiny. A kdyby, tak asi nebude o co stát.

 
NEŘEST, SE KTEROU SI NEVÍME RADY PDF Tisk E-mail
Neděle, 10 červenec 2022
Upozorňujeme ministra zdravotnictví na nebezpečí nikotinových sáčkůNikotinové sáčky, žvýkací tabák nebo taky kratom. Návykové látky se objevují už mezi dětmi na prvním stupni základní školy. Sami školáci přiznávají, že je shánějí, aby vydrželi „pařit“ počítačové hry. Nepodléhají žádné regulaci, a protože nepatří mezi tabákové výrobky, může si je koupit kdokoliv a v libovolném množství. Nikotin v nich obsažený přitom způsobuje těžkou závislost. Použití? Nikotinové sáčky se umisťují pod horní nebo spodní ret. Nikotin se tak do těla dostává ústní sliznicí, což s sebou nese riziko vzniku závislosti.
 
FAKT JSEM TEN "ANTYVAKSÉR"??? PDF Tisk E-mail
Sobota, 09 červenec 2022

Vakcinace | Veterinární klinika Marek MinářŘekla bych, že ne! Já a dcera jsme byly úplně jedny z prvních, které se nechaly očkovat proti klíšťové encefalitidě. Dceři jsem v jejím dětství hlídala termíny povinného očkování a byla jsem nemile překvapena, že zrovna u jejího ročníku narození bylo ukončeno očkování proti černým neštovicím. Moje máma od roku 1954, až do důchodu a brigádně i potom, pracovala v podniku Biogena. Brzy po vzniku republiky v roce 1918 se rozběhly diskuze o strategické potřebě vlastní výroby vakcín a sér.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 92 - 104 z 1097
[CNW:Counter]