O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

TÝDEN SKLENĚNÉHO ZABIJÁKA PDF Tisk E-mail
Neděle, 04 říjen 2020
Milion ptáků ročně přijde v Česku o život poté, co narazí do prosklené překážky. Proto se koná druhý říjnový týden akce Týden skleněné zabijáka, ve které budou odborníci i veřejnost pátrat po místech, kde se o skla zabíjejí ptáci. Nejčastěji jde o zrcadlící pláště obchodních center či moderních výškových domů, průhledné spojovací krčky budov, ale i prosklené stěny zastávek. Údaje takto získané poskytnou České společnosti ornitologické přesnější čísla a jasné argumenty pro jednání s majiteli nebezpečných objektů.
 
NOVÝ MINISTR, NOVÁ OPATŘENÍ? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 21 září 2020
Profesor Roman Prymula: Pražské zdravotnictví – dotace pro seniory,  metropolitní nemocnice i doplňková alternativní péče. Projekt kliniky TCM  ve FN Hradec Králové končí – diagnozapraha.czMáme nového ministra zdravotnictví, plukovníka v záloze Romana Prymulu. Vakcinolog a náměstek ministra zdravotnictví se během jednoho měsíce stal jedním z nejznámějších Čechů. Výrazně tomu pomohla jeho otevřená mediální prohlášení, ve kterých, ještě před nařízením vlády, avizoval omezení spojená s epidemií. Uvidíme, jak a co bude dál.
 
UMĚLCI TO VĚDÍ NEJLÍP? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 21 září 2020
Do covidové situace přispělo svým názorem už mnoho umělců, a někdy mám pocit, že kam se na ně hrabou všichni epidemiologové světa… Například zpěvák Janek Ledecký požaduje dupnout na brzdu hysterické kampaně, na které dle něho vydělávají farmaceutické společnosti.
 
NEBUDE TO NÁVOD PRO OSTATNÍ? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 17 září 2020
Čtyři sta nezletilých z řeckého uprchlického tábora Moria, který zničil migranty založený požár, si mezi sebe rozdělí devět zemí Evropské unie plus Švýcarsko. Většinu z nich přijmou Německo a Francie. Každá z těchto zemí by měla poskytnout útočiště 100 až 150 migrantů. Zbylé by si měly rozdělit další státy. Německo ještě jedná s dalšími unijními státy, které by se mohly k přesidlovacímu projektu připojit.
 
ROUŠKAŘI VS. ODPÍRAČI ROUŠEK PDF Tisk E-mail
Pondělí, 14 září 2020
Jsem zase zmatenej... Názory laiků, kteří o tom vědí totální prt, laiků všechmožnejch povolání vč. samozřejmě umělců, kteří vědí všechno, jen se svým "uměním" nedokážou sami uživit, se hemžej po internetu. Odborníci, kteří o tom něco z dálky vědí, se vzájemně hádaj do krve v přímejch přenosech i nepřímejch záznamech. Jedinou shodu mají v tom, že se nakonec shodnou, že všichni vědí totální prt.
 
PÍŠU TI, MÁ MILÁ ... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 14 září 2020
Fototapeta Staré dopisy • Pixers® • Žijeme pro změnuKdy jste naposledy dostali "papírový" dopis? Vyšlo již ruční psaní z módy? Používá se ještě vůbec? Taky trávíte spoustu času s telefonem v ruce nebo u počítače? Klikání, notifikace, synchronizace a můžeme být i ředitelem planety. V dnešním světě plném technologií se může zdát rukopis jako nepotřebná dovednost.
 
VRRRR, VRRRR, VRRRR, VRRRR PDF Tisk E-mail
Pondělí, 07 září 2020
"Tak paninko, a dostanu tisíc korun českejch."  "Jo, a taky dopravný, to bude šest stoveček." A bylo to. Tedy, správně - a bylo by to, protože tohle bych opravdu nechtěla. Už vás nebudu napínat, tohle je cena za příjezd a výkon práce šikovného pána, kterého si objednáte, pokud například potřebujete do panelu vyvrtat čtyři dirky. Konkrétně: vrtákem č. 8. Ano, přátelé, čtyři otvory = 1600,- Kč. No - neberte to...
 
SOUD SKONČIL - ZAPOMEŇTE? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 03 září 2020
 Soud na Slovensku uznal vinným jen jednoho z trojice zbylých obžalovaných v případu předloňské vraždy novináře Jána Kuciaka, při které byla zastřelena i jeho partnerka Martina Kušnírová. Odsouzeným je Tomáš Szabó. Soud naopak zprostil obžaloby podnikatele Mariana Kočnera a také Alenu Zsuzsovou. Kočner si podle obžaloby objednal Kuciakovu vraždu za to, že novinář poukazoval na jeho rozsáhlou ekonomickou trestnou činnost, což mohlo Kočnerovi překazit vstup do politiky.
 
JAK JSEM "ZRUŠILA" PÍCHAČKY PDF Tisk E-mail
Úterý, 25 srpen 2020
S píchačkami jsem přišla do styku třikrát. Poprvé po střední, když jsem byla brigádničit v obrovské fabrice na stihačky, kam jsem jezdila na sedmou. Bylo to přes celou Prahu tramvají až na konečnou, a pak ještě půl hodiny autobusem. Strašný... z té doby vzpomínám, jak jednou jsem takhle cestou tam pospávala v prázdné tramvaji, pak v prázdném autobusu, a když jsem si ve vrátnici chtěla odpíchnout, tak se na mne vrátný vyděšeně podíval:
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 92 - 104 z 979
[CNW:Counter]