O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

POCUKROVÁNO SNĚHEM PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 03 prosinec 2020
První dojem, časně ráno: Nádhera! Jak je to všechno malebné… Druhý dojem, dopoledne: To zas bude bláta a svinčíku všude. Šli jsme nakoupit a do lékárny. Po cestách už opravdu jen černá břečka, přes silnici jsem psa raději přenesla, aby si nezačernil i břicho. Všude plno lidí, pár opozdilců a zapomětlivců mělo náhubek. Co je? To je už po všem?
 
DALŠÍ HRDINNÝ ODPÍRAČ ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 01 prosinec 2020
Angry face of children sticker #7730242Je docela zajímavé zjištění, proč někteří lidé se stanou odpírači – roušek, dodržování covidových pravidel (tzn. ohleduplnosti k ostatním), proč chodí demonstrovat svou „nezlomnost“, proč mají tak velkou radost, když se jim povede nějak obelstít systém. Proč dokonce celou tuhle záležitost zesměšňují a prohlašují za lživou. Hodně z nich jsou naši „úžasní umělci“, kterým se zastavil penězovod.
 
VZDĚLÁVÁNÍ - ANEB ZMĚNA JE ŽIVOT PDF Tisk E-mail
Úterý, 24 listopad 2020
Seznam rektorů Univerzity Karlovy – WikipedieSmutné, za co všechno lze u nás získat titul. Je to především urážkou všech opravdu vzdělaných lidí. Ano, to, co tu budete číst, jsou vše nadčasová témata, která nám tady předkládá ke zkoumání “elita národa”.  Člověk by si řekl, že naše vzdělávání už nemůže níže klesnout. Může, tohle je produkt slavné Karlovy univerzity.
 
JE JINÁ ... PDF Tisk E-mail
Neděle, 22 listopad 2020
Když se zeptáte mužů na ženský ideál krásy, každý vám poví něco jiného. Pro někoho to může být sexy tmavovláska, 52 kilogramů, 169 centimetrů s nádherným tělem, pevnými prsy a senzačním zadečkem, pro jiného baculatá blondýnka se slovanskými rysy. Každopádně asi jen malé procento mužů by odpovědělo, že jejich ideálem je namakaná dáma, na které je vidět každý sval, úpon i šlacha.
 
OSLAVY A PROTESTY PDF Tisk E-mail
Úterý, 17 listopad 2020
Tak zas byla příležitost se sejít, pohovořit, ponadávat, povzpomínat... Tolik pohlavárů se nechalo slyšet, nechalo vidět pokládat (kytky, věnce, svíčky). Prostě kdo mohl, ten si jak ten cvrček - i kdyby měl zmrznout, musel si aspoň vrznout. Všude možně, po celé republice. A současně do ulic vešla hejna „antirouškařů“ – mj. myslím, že to je dnes už jen jiný výraz pro egocentrické hlupáky. Ono je velmi snadné nevěřit na covid-19, dokud člověk neleží na JIP.
 
ČERSTVÁ BUDOUCNOST PDF Tisk E-mail
Neděle, 15 listopad 2020
Školy se uzavřely 14. října. Ve středu 18. listopadu se vrátí do lavic děti z 1. a 2. tříd základních škol. Návrat ostatních žáků a studentů se bude řídit podle systému PES. Budou se muset nosit roušky všude a třídy se nebudou dělit do menších skupin jako na jaře, děti z různých tříd by se neměly potkávat. Platit bude zákaz zpěvu a tělocviku, mělo by se také často větrat. Testování dětí a učitelek nebylo schváleno.
 
KDYŽ KAŽDÝ DĚLÁ CO UMÍ ... PDF Tisk E-mail
Středa, 04 listopad 2020
Angry face of children sticker #7730242Docela by mne zajímalo, proč divadla a jiné druhy hledištního představení už  nepřesedla na formu digitalizace a streamu, kdy jim lidi můžou posílat prachy nebo to rovnou dají za paywall?? Když si streamer může za jeden stream nějaké hry nebo i jen pokecu vydělat, proč to ta naše "kultura" už taky nezkusila? Zas taková věda to není a bylo by to aspoň něco, než jen brečet, že nemám nic. Jednoznačně: kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody... (a nebo i jiné možnosti):
 
JAK JSEM SI PŘÍLIŠ NEOBLÍBILA TCHÝNI PDF Tisk E-mail
Středa, 04 listopad 2020
Související obrázekNevím, jestli sledujete situaci v Polsku. Ve zkratce: v Polsku to vře. Před 14 dny schválený protipotratový zákon zvedl do ulic desetitisíce lidí. Podle tohoto zákona by žena mohla jít na potrat pouze ve třech případech: znásilnění, incest, její přímé ohrožení života. Naopak nemůže jen tak bezdůvodně, ale ani v případě poškození plodu, ani když lékaři očekávají, že krátce po porodu dítě zemře.
 
ŠKATULE, ŠKATULE, HEJBEJTE SE! PDF Tisk E-mail
Neděle, 25 říjen 2020
ANO de facto prohrává volby, preference Babiše silně klesají, jeho důvěryhodnost je nejnižší ze všech institucí, pandemie vrcholí. Přichází Prymula na místo ministra zdravotnictví a zavádí drastická opatření. Lidem se to nelíbí, přesto ho poslouchají, uznávají a jeho obliba stoupá. Stává se tím, kdo pandemii - na rozdíl od Babiše - zvládá. Na veřejnosti vystupuje hlavně on a Babiš vedle něj stojí jak chudý příbuzný.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 79 - 91 z 979
[CNW:Counter]