O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

VŠETEČNICE – RECEPT NA VĚČNÉ MLÁDÍ PDF Tisk E-mail
Úterý, 30 listopad 2021
Všichni - zcela jistě - chceme vypadat dobře. Nemyslím tím, že bychom toužili se neustále čančat a šlechtit, ale pochybuju o tom, že být špinavý, smradlavý a zapocený je pro někoho životní plán. Chci vypadat dobře. Nechci vypadat na mých blížících se padesát. Vyloženě však pohrdám lidmi, co musí mít ve všem jen značkové výrobky, shání všemožné a předrahé přípravky, co zaručeně zastaví věk - ale snažím se vypadat dobře, tedy v mezích zdraví – a hlavně - mých - možností.
 
KOALICE ZPOCHYBŇUJÍ DEMOKRACII PDF Tisk E-mail
Neděle, 21 listopad 2021
Byli jsme svědky způsobu voleb, který od listopadu 1989 poprvé nereprezentuje vůli voličů, ale zpochybňuje demokratický status sněmovny. Jak? Jednak je tu přes milion voličů, kteří ztratili svoje hlasy volbou stran, které nepřesáhly 5%. Dále je tu volba koalic, která uvedla skalní příznivce některých stran do rozpaků a donutila je volit koalici, byť s některými koaličními partnery nemuseli souhlasit.Vytváření koalic je samo od sebe nedemokratický prvek, to jsme poznali v tzv. Národní frontě v poválečné Československé republice, kterou využili komunisté k uchopení moci. Divím se, že taková možnost ještě dnes existuje!
 
TO SI SNAD DĚLÁME PR... PDF Tisk E-mail
Pátek, 19 listopad 2021
JO, A TO SAMI ZE SEBE ... Tak všude se hlásá a píše, jak se lidi nemají shromažďovat, jak mají dodržovat alespoň základní pravidla proti nákaze, jak se mají chovat ohleduplně vůči ostatním - a pak holt je 17. listopad - a ten se přeci musí oslavit...  A když už, tak proč si zas nezademonstrovat proti očkování? Když už se srocuje jedna skupina, tak proč bychom my, kteří jsme proti didaktuře očkovaných a očkujících, tak proč bychom my měli držet "hubu a krok"?
 
POPÍCHANÍ VAXEŘI, MUDRCI ANTIVAXEŘI PDF Tisk E-mail
Pondělí, 15 listopad 2021
JSEM OPRAVDU MOC RÁDA, že se veškeré komentáře obejdou bez nějakých zbytečných vulgarit, které jsou už téměř všude běžné. Ano, opravdu se dá říct všechno slušně, jde pevně hájit svůj názor, oponovat názoru ostatních - a přitom si zachovat slušnost. A - jak tak na to stále myslím, došlo mi, že "ano, máme absolutní právo se svým tělem dělat co chceme, pokud nebudeme ohrožovat druhé".
 
JAK SE POZNÁ DELTA? JESTLI VÍTE, NAPIŠTE! PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 11 listopad 2021
Volala mi jedna kamarádka, která chodí ke stejné paní doktorce jako já. Dost možná si pamatujete, jak jsem vám popisovala, co má drahá praktická doktorka vyváděla, když jsem přišla do ordinace s tím, že jsem asi nastydlá. No, stálo to za to. Mj., když jsem si tedy poté odbyla otestování a ona dostala potvrzení, že jsem coviduprostá, tak jsem  dostala doporučení, co si mám v lékárně opatřit a že tedy týden nikam moc nechodit. Ale zpátky k té kamarádce. Zarazila mne dotazem, jestli nevím, jak se pozná, pokud někdo uloví deltu.
 
UMÍME SE CHOVAT SPRÁVNĚ? PDF Tisk E-mail
Úterý, 02 listopad 2021
Jsou místa, kde lidé ohluchnou a oněmí. Jistě jste si toho také všimli. A není to žádnou nemocí. Přijdete do čekárny u doktora, nota bene plné lidí, a pozdravíte. Nic. Ticho. Polovina přítomných dělá, že je hluchá a ta druhá na vás bude hledět jak na Marťana. Nejsem zas tak úplně stará, abych od lidí požadovala nějaké dávno zapomenuté zvyky, ale odpovědět na pozdrav snad ještě je normální, ne? Myslíte, že toho chci moc?
 
COVIDOVÝ BUBÁK PDF Tisk E-mail
Úterý, 02 listopad 2021
Profesor Flegr o toxoplasmóze: Nakažena je třetina naší populace -  Vitalia.czTak jsem si odpoledne na vycházce sepesem listovala facebookem. A dostala jsem se nějak i na stránky Micíkova majitele. No, a dočetla jsem se, že jednak jde do tisku jeho knížka rozhovorů s macíkem Micíkem, druhak, což mne už vůbec nepotěšilo, prognozy vývoje našeho českého snažení o zvládnutí pandemie.  (Tady by mělo následovat pár řádek docela vulgárních slov. Ne na adresu pana profesora Flegra, ale vůči našim úžasným představitelům.)
 
 
REALITY SHOW ZE SOCIÁLNÍCH SÍTÍ PDF Tisk E-mail
Úterý, 26 říjen 2021
Dozvěděla jsem se, že je to už druhá "sada", ale já nevěděla ani o té první. LIKE HOUSE = znáte to? Prý to mělo na jaře u mladých diváků a uživatelů sociálních sítí obrovský ohlas a jeho soutěžících byl plný internet. A už nyní je jasné, že ve velkém se bude mluvit i o téhle řadě. Rozhodně je to docela drsný protiklad k současně řešené politické situaci. I když si myslím, že obojí jsou veledivné reality show...
 
JO, ONO JE TO FŠUDE STEJNÝ (TA POLITIKA) PDF Tisk E-mail
Úterý, 19 říjen 2021
Jedno pekné ráno si takto kráčajú Edo, Boris, Veronika a Richard po ulici, keď tu zrazu sa potknú a spadnú. Ukázalo sa, že to bola porážka. A pretože podľa hesla „Zdravie nie je biznis“ nemala blízka nemocnica dostatok personálu, tak všetci zomreli. Onedlho stáli pred nebeskou bránou a Svätý Peter ich privítal: „Vitajte na nebesiach Edo, Boris, Richard aj ty Veronika, no skôr, než sa tu usadíte, tak sa zdá, že tu máme malý problém. Málokedy tu máme slovenských politikov a tak si nie sme tak úplne istí, čo s vami.“
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 79 - 91 z 1029
[CNW:Counter]