O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

DOBRÁ HOSPODYŇKA PRO PÍRKO PŘES PLOT SKOČÍ PDF Tisk E-mail
Středa, 03 květen 2023
Tohle přísloví vzniklo díky tomu, že kdysi se plnily peřiny a polštáře právě peřím, které se doma škubalo, což byla velmi náročná a únavná práce. Lidé tehdy neměli tolik možností jako dnes a ani moc peněz, byli zvyklí šetřit a využít všechno, co se dalo. Dnes je také nutno šetřit – takže je nutnost „tu sebrat, tu snížit, tu nedat“. Nedávné prohlášení ministra financí Zbyňka Stanjury vyděsilo hospodské a restauratéry v celé republice.
 
BYL - ČI NEBYL? PDF Tisk E-mail
Sobota, 15 duben 2023
Letos uplynulo už 62 let od vzletu prvního člověka do vesmíru. Jurij Alexejevič Gagarin byl sovětský kosmonaut, první člověk, který vzlétl do vesmíru. Ke svému kosmickému letu odstartoval 12. dubna 1961 v lodi Vostok 1 z kosmodromu Bajkonur. V době startu mu bylo sedmadvacet. Obletěl Zemi a po 106 minutách přistál.
 
VOLIT OD 16 – ALE DO KOLIKA? PDF Tisk E-mail
Středa, 05 duben 2023
Je nás přes deset milionů. Evropské státy jsou – jak jsem se dívala – většinou státečky s malým počtem obyvatel, víceméně stejným jako my. Je sice rozdíl, jak velký mají svůj životní prostor – ale rozhodovat o velkých věcech (tedy volit své představitele) mohou všude stejně, tedy až v dospělosti. Jen v Rakousku mohou volit už šestnáctiletí puberťáci. A naopak starších (i přes pandemii) je stále docela dost... U nás je kolem dvou miliónů starších pětašedesáti. Ale současně je hodně teenagerů, takže je tu docela slušný počet případných možných voličů, tedy od šestnácti do osmnácti... Ti by se přeci mohli hodit!
 
ODVOLÁVÁM, CO JSEM PŘIVOLAL. UŽ ZASE! PDF Tisk E-mail
Pondělí, 03 duben 2023
Zažil jsem to v roce nějak 1969 nebo 1970, kdy jsem, coby dvaadvacetiletej zajíc, povinně absolvoval asi půlhodinu před prověrkovou komisí Tesly Karlín. Vidim to před sebou jak živý, jako by to bylo dneska: "Několikrát ses v jídelně vyjádřil velmi nepěkně!" Tak jsem zalitoval, před komisí se pak vyjádřil pěkně a výsledek nakonec docela dobrej. Voni v tý komisi byli taky docela dobrý: "Promíjíme ti pro tentokrát pomýlenost a v rámci utvrzení správnýho názoru se příští tejden zúčastníš celodenního družebního zájezdu do Milovic.“
 
VÍTE, CO VŠECHNO SE UŽ NESMÍ? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 03 duben 2023
V knihách slavné Agathy Christie budou v novém vydání nakladatelství Harper Collins některé pasáže upraveny a jiné vynechány, neboť obsahují popisy, které urážejí některá etnika, obzvláště mimo Spojené království. Například v knize Smrt na Nilu, která vyšla roku 1937, se mluví o „Nubijcích“ a jejich nebritské fyziognomii. Dále bude v jejich případě sousloví „místní obyvatelé“ nahrazeno slovy „původní obyvatelé“.
 
VE ŠKOLÁCH FRČÍ KRAŤÁK PDF Tisk E-mail
Úterý, 28 březen 2023
KRATOM je strom, který patří do čeledi kávovníků. V historii se kratom proslavil hlavně v Asii, kde se používal k lékařským účelům, díky jeho stimulačnímu účinku. Ze sušených listů se vyrábí jemný prášek. Ten se smíchá s vodou a sladkými sirupy a následně se pije jako čaj, případně se polyká lisovaný v tobolkách. Ve větších dávkách působí jako analgetikum, otupuje lidské smysly a mírní bolest. V menším množství má účinky podobné kávě – dodává energii. Hlavním účinkem je “nakopnutí”. Influenceři i sportovci jej doporučují, přitom může děti i zabít. Tenhle zelený „neškodný“ prášek.
 
VRAŽEDKYNĚ V NASHVILLE PDF Tisk E-mail
Pondělí, 27 březen 2023
Sociálními sítěmi a informačními medii proletěla další otřesná zpráva: osmadvacetiletá žena, ozbrojená dvěma poloautomatickými puškami a pistolí, dnes zastřelila tři devítileté děti a tři dospělé; stalo se v presbyteriánské škole v americkém městě Nashville (stát Tennessee), načež ji zastřelili přivolaní strážníci, oznámila místní policie. Možný motiv útoku zatím není známý, podle vyšetřovatelů však podezřelá bývala žákyní dané školy. Útočnice podle policie vešla do soukromé školy Covenant School bočním vchodem.
 
JAK UTOPIT DOCENTA ŠEVČÍKA PDF Tisk E-mail
Pondělí, 20 březen 2023
Na rozdíl od Dr. Mráčka, zrovna teď jde o utopení kantora jeho studentama. Jak ale k tomu záměru ty děti mohly dojít? Choděj zásadně se sluchátkama na uších, nevěřim, že ve sluchátkách maj nastavený nějaký zprávy nebo politický rozbory, televize je absolutní fujtajxl pro dědka a bábu, o vysílání rádia už ani nevědí, že něco takovýho existuje. Takže internet, tam je všechno. Jenomže na internetu je toho strašně moc, a jak se v tom chudinka děcko má vyznat?
 
PODEPSAL PDF Tisk E-mail
Středa, 15 březen 2023
Jasně, že podepsal. Ale řekněte, vážení, že to byl nervák až do poslední chvilky. Zajímavý na tom je jen to, že zatímco ON váhal a do poslední chvilky vážil pro/proti na lékárnických váhách, deseti milionům občanů bylo uplně jasný, jak to dopadne. Takže jsme se v půl pátý odpoledne dozvěděli jen to, co jsme už skoro dva tejdny věděli. Tedy, že podepsal.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 66 - 78 z 1137
[CNW:Counter]